Nasi autorzy

Małgorzata Trzaskowska

Coach, trenerka rozwoju osobistego, autorka książki „Jesteś wartościowa! 10-tygodniowy trening doceniania siebie”. Propagatorka życia w zgodzie ze sobą, autorka bloga ogrodprzemian.pl i licznych artykułów o tematyce rozwojowej, mówczyni.

Po kilkunastu latach pracy menedżerskiej w międzynarodowych korporacjach rozpoczęła nowy etap swojej zawodowej drogi. Obecnie wspiera kobiety, prowadząc indywidualne sesje coachingowe i warsztaty oraz dzieląc się wiedzą i inspiracją na swoim fanpage’u.

Katarzyna Trzonek-Maciejewska

Absolwentka socjologii na UŁ, która po studiach trafiła na ponad 6 lat do... księgowości korporacyjnej. Czuła, że to nie jest droga dla niej i postanowiła coś zmienić – m.in. ukończyła studia podyplomowe „Nowoczesna komunikacja marketingowa” na Uniwersytecie SWPS.
Teraz zajmuje się tym, co chciała robić od zawsze – pisze. Swoimi tekstami wspiera marketing kilku marek, a w CLF tworzy artykuły i reklamy.
Jej pasją są podróże i języki obce.

Olga Wilińska

Pasjonatka marketingu i networkingu, od prawie 20-tu lat pracuje w branży reklamowej, obecnie prezes zarządu agencji marketingowej IBI.pl.
Jej ulubione zajęcie to tworzenie strategii i planowanie działań reklamowych. Nie boi się wyzwań, bardzo lubi obserwować, jak jej Klienci z małych firm przekształcają się w coraz większe. Swoją wiedzą dzieli się w artykułach i na wykładach. Uczestniczka Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl, która nieustannie pracuje nad rozwojem swojego biznesu.

Izabela Wiśniewska

Ukończyła studia z ekonomii menedżerskiej, finansów przedsiębiorstw i podyplomowe z zarządzania sprzedażą. Swoją karierę zaczynała w jednej z 5 największych korporacji w Polsce i… szybko przekonała się, że to nie dla niej.
Pasjonatka i praktyk biznesu, sprzedaży, marketingu i zarządzania (ludźmi i czasem). Od 2015 roku współpracuje ze sklepami internetowymi, tworząc dla nich treści, konsultując i wdrażając strategie. Obecnie pracuje też dla Coraz Lepszego Działu Marketingu.
Prywatnie szczęśliwa żona i mama 3 księżniczek. Miłośniczka kotów, sera camembert zamkniętego z kimchi w burgerze i tańca... z ogniem. :)

Przemysław Wojciechowski

Od dekady pracuje w branży ubezpieczeniowo-finansowej. Pasjonat swojej pracy. Doświadczenie i wiedzę zdobywał, pracując dla światowego lidera ubezpieczeń na życie, gdzie oprócz bycia doradcą ćwiczył warsztat trenerski, a następnie menadżerski.
Od 2003 roku prowadzi własne biura ubezpieczeń, placówkę franczyzową, a także uczy i wspiera mniejszych przedsiębiorców w rozwoju ich biznesów ubezpieczeniowych. Skontaktuj się z nim mailowo: przemek@ewojciechowski.pl lub telefonicznie: 504-005-275.
Uczestnik Programu Rozwoju Coraz Lepszej Firmy.

Maciej Wojtas

Zawodowy copywriter i scenarzysta (https://maciejwojtas.pl) oraz kompozytor muzyki do gier komputerowych i spotów reklamowych (https://maciejwojtas.com).

Justyna Zapłata

Jej największą fascynacją jest człowiek. Swoją pasję rozwija, czytając książki o procesach poznawczych i mechanizmach kierujących motywacją oraz studiując psychologię na UJ.
Każdą wolną chwilę spędza, rozmawiając z ludźmi na temat ich przekonań i doświadczeń życiowych. Zawodowo zajmowała się sprzedażą i marketingiem.

Agnieszka Zasuń

Kulturoznawca z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyła specjalizację Media i Kultura Popularna na UMCS, a pozyskaną wiedzę uzupełnia, oglądając hiszpańskie filmy i czytając kryminały. W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się wprowadzaniem w życie wszystkich planów Działu Marketingu.

Tomasz Zieliński

Ekspert w zakresie sprzedaży i zwiększania jej efektywności. Właściciel dwóch firm, które kompleksowo zajmują się szkoleniami i doradztwem oraz pokazują, jak w pełni uwolnić potencjał sprzedażowy klientów.

Michał Żółtowski

Przedsiębiorca, Inwestor na rynku nieruchomości, architekt, ekspert w dziedzinie najmu mieszkań i pokoi. Prowadzi spółkę Mozo.pl, będąca jedną z największych i najszybciej rozwijających się firm zarządzających najmem mieszkaniowym w Polsce. Uczestnik Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl, który nieustannie pracuje nad rozwojem swojego biznesu.