Nasi autorzy

Przemysław Pyzowski

Pracuję z firmami, którym zależy na wzroście sprzedaży produktów lub usług.

Co robię: analityka dotychczasowych działań + opracowanie i wdrożenie rozwiązań zwiększających sprzedaż.
Jak to robię: wykorzystuję doświadczenie oraz wiedzę z zakresu marketingu, public relations, IT oraz socjologii.
W praktyce: Przedstawiasz mi swój problem oraz oczekiwane efekty. Analizuję Twoje dotychczasowe działania. Następnie przygotowuję i wdrażam rozwiązania uwzględniające Twoje aktualne potrzeby. Napisz do mnie, a chętnie pomogę: przemyslaw@pyzowski.pl.

Damian Rams

Konsultant z zakresu analityki internetowej i optymalizacji konwersji. Klientom pomaga poprawnie skonfigurować Google Analytics, Tag Manager i inne narzędzia analityczne, analizować dane i optymalizować konwersję. Autor bloga o analityce internetowej i CRO.

Adam Ratajczak

Doradca restrukturyzacyjny. Ekspert w dziedzinie prawa spółek. Prezes spółki Restruktor. Zajmuje się:
- rejestracją spółek,
- układaniem zasad współpracy między wspólnikami,
- przekształcaniem działalności gospodarczych,
- przekształcaniem i likwidacją spółek,
- przygotowywaniem wniosków upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Autor bloga firmowego, na którym dzieli się swoją wiedzą. Uczestnik Programu Rozwoju Coraz Lepszej Firmy.

Ewa Rot-Buga

Prowadzi własny biznes, ale – jak mówi – jej serce jest w Coraz Lepszej Firmie. Tworzy teksty, które inspirują do zmiany i rozwijania siebie. Ukończyła filologię polską i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim. Jako doktor nauk humanistycznych czytuje rękopisy, starodruki i naprawdę dobre książki. Prywatnie pasjonatka podróży i jeździectwa – łączy te dwie pasje, realizując marzenia o wyprawach konnych po najdzikszych zakątkach świata.

Bartłomiej Sosna

Przedsiębiorca uzależniony od zmian, pasjonat planowania, zarządzania, psychologii i skutecznej komunikacji. Hobbistycznie wykłada na uczelniach biznesowych, ucząc studentów i młodych przedsiębiorców biznesu, a na co dzień jest właściciel hurtowni elektryczno-oświetleniowej NTS. Uczestnik Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl, który nieustannie pracuje nad rozwojem swojego biznesu.

Małgorzata Suchecka

Radca prawny. Absolwentka Wyższej Szkoły Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych w Gdyni (Prawo), Uniwersytetu Florenckiego (Prawo), a także Uniwersytetu Warszawskiego (Prawo podatkowe). Od 2009 r. członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Gdańsku.

Specjalizuje się w prowadzeniu negocjacji handlowych oraz bieżącej asyście dla kadry menedżerskiej, wdraża również RODO. Prowadzi własną kancelarię radcy prawnego. Prywatnie miłośniczka sportu, w szczególności narciarstwa oraz kite, a także pasjonatka podróży. Uczestniczka Programu Rozwoju Coraz Lepszej Firmy.

Jacek Szałkowski

Lider zespołu sprzedażowego w Coraz Lepszej Firmie. Każde spotkanie z klientem traktuje jak zaproszenie do spojrzenia na świat z nowej perspektywy. Absolwent Zarządzania marketingiem i sprzedażą na WSB i Filozofii na UMK, któremu połączenie obu dyscyplin dało szeroki ogląd na wyzwania stojące dziś przed człowiekiem – również te biznesowe.

Agata Szkutnik

Pasjonatka ekonomii behawioralnej i ludzkiego umysłu, doktorantka Wydziału Ekonomicznego UMCS. Po 8 latach pracy w branży bankowo-ubezpieczeniowej w dużych korporacjach postanowiła pójść za głosem serca i zamienić pasję w pracę.
Uważa, że stale jest coś do odkrycia, dlatego często podąża tropem ludzkich motywacji. Uwielbia eksperymentować i szukać nowych, skuteczniejszych rozwiązań. W CLF jest Coraz Lepszym Specjalistą ds. optymalizacji konwersji.
Gdy tylko ma czas, wchodzi na wulkany, przemierza górskie szlaki, tarasy ryżowe lub spaceruje na łonie natury.

Agnieszka Szwed

Od 2009 roku wspólnie z mężem prowadzi biznes gootek.pl.
Uwielbia spotkania z ludźmi, poznawanie ich historii i potrzeb. Jako osoba, którą fascynują idee i świeże spojrzenie na znane wyzwania, uwielbia rozwijać nowe biznesy, tworzyć nietuzinkowe kampanie.
Wraz z mężem Dawidem uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl niemal od początku, tworząc Coraz Lepszego Gootka.

Dawid Szwed

Od 2009 roku wspólnie z żoną prowadzi biznes gootek.pl.
Dawid jako „mózg” firmy planuje rozwój, czuwa nad procesami i zespołem. Uwielbia ulepszać rzeczy i dążyć do optymalnego działania. To on zadba, by Twój projekt był przygotowany zgodnie z najlepszymi praktykami.
Wraz z żoną Agnieszką uczestniczą w Programie Rozwoju CorazLepszaFirma.pl niemal od początku, tworząc Coraz Lepszego Gootka.