Nasi autorzy

Maria Andrzejewska

Właścicielka i główna księgowa w biurze rachunkowym Sendevia w Poznaniu. Specjalizuje się w rachunkowości spółek z ograniczoną odpowiedzialnością. Pomaga klientom poczuć się bezpiecznie w obszarze podatkowo-finansowym. Fascynuje się zarządzaniem, planowaniem i budżetowaniem finansów zarówno firmowych, jak i osobistych. Uczestniczka Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl, która nieustannie pracuje nad rozwojem swojego biznesu.

Maciej Bielak

Z wykształcenia jest historykiem i politologiem, a z zamiłowania dziennikarzem. Jego największym hobby jest muzyka jazzowa. Poza tym jest miłośnikiem reportażu i literatury rosyjskiej.

Wojciech Bizub

Kontraktowy Dyrektor Marketingu w kilkudziesięciu firmach. Właściciel agencji WBIZNES. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego oraz MBA na ASBiRO. Prelegent największych konferencji biznesowych.

Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyniki, a nie wymówki. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył strategię dynamicznego rozwoju dla firm – WBIZNES. Uczestnik Programu Rozwoju Coraz Lepszej Firmy.

Rafał Dyczko

Właściciel Avello.pl, sklepu internetowego z wyposażeniem łazienek i kuchni. Avello słynie nie tylko ze świetnej obsługi klienta oraz wysokiej jakości produktów, ale przede wszystkim ze sposobu rozwiązywania ewentualnych problemów lub reklamacji.

Michał Dziadek

Ekonomista ze specjalizacją marketing w biznesie oraz handlu międzynarodowym. Współzałożyciel spółki Snapshot Studio. Na co dzień odpowiada za promocję i budowanie wizerunku firmy. W biznesie i w życiu kieruje się filozofią Kaizen.

Uczestnik Programu Rozwoju Coraz Lepszej Firmy.

Maciej Gnyszka

Wizjoner, założyciel Towarzystw Biznesowych i pierwszej polskiej agencji fundraisingowej Gnyszka Fundraising Advisors, współwłaściciel Pracowni Synergii – prawdopodobnie jedynej polskiej agencji 360.

Krzysztof Głowacki

Coach i trener. Z wykształcenia psycholog. Uczy, jak lepiej słuchać klientów, pracowników i osób, które są dla nas ważne w biznesie oraz w życiu osobistym. Razem z żoną pracują nad internetowym kursem Szczęśliwi Razem, który pomaga parom tworzyć szczęśliwsze związki. Znajdziesz go pod adresem szczesliwi-razem.pl. Uczestnik Programu Rozwoju Coraz Lepszej Firmy.

Rafał Horończyk

Adwokat, który od początku kariery zdobywał doświadczenie w wiodących wrocławskich kancelariach specjalizujących w obsłudze prawnej przedsiębiorców. Specjalista w zakresie prawa związanego z odzyskiwaniem należności, sporządzaniem umów oraz bieżącej obsługi prawnej działalności gospodarczej i spółek. Młody przedsiębiorca prowadzący własną kancelarię adwokacką. Uczestnik Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl, który nieustannie pracuje nad rozwojem swojego biznesu.

Krzysztof Jabłoński

Właściciel agencji interaktywnej Smart Creation. Wraz ze swoim zespołem najbardziej lubi pracować z klientami, którzy dbają o wizerunek swojej marki nie tylko w sieci, ale także poza nią. Ich motto od samego początku to: „Tysiące decyzji. Setki idei. Dziesiątki rozwiązań".

Kamila Jakubowska

Certyfikowana trenerka negocjacji i komunikacji, specjalistka w dziedzinie negocjacji biznesowych, zakupów i sprzedaży. Prowadzi szkolenia z zakresu negocjacji, komunikacji i budowania relacji biznesowych. Jest założycielką i właścicielką Polskiej Akademii Negocjacji i Komunikacji Biznesowej, współpracuje z fundacją International Trainers and Facilitators Federation, Polską Akademią Oświaty. Uczestniczka Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl, która nieustannie pracuje nad rozwojem swojego biznesu.