Nasi autorzy

Maciej Bielak

Z wykształcenia jest historykiem i politologiem, a z zamiłowania dziennikarzem. Jego największym hobby jest muzyka jazzowa. Poza tym jest miłośnikiem reportażu i literatury rosyjskiej.

Wojciech Bizub

Kontraktowy Dyrektor Marketingu w kilkudziesięciu firmach. Właściciel agencji WBIZNES. Wykładowca Akademii Leona Koźmińskiego oraz MBA na ASBiRO. Prelegent największych konferencji biznesowych.

Jego klienci mówią, że jest pierwszym marketerem, który dostarcza wyniki, a nie wymówki. Wyciągając wnioski z przeprowadzonych kampanii oraz światowych wzorców, stworzył strategię dynamicznego rozwoju dla firm – WBIZNES. Uczestnik Programu Rozwoju Coraz Lepszej Firmy.

Agnieszka Bott-Alama

Pomaga Coraz Lepszym Przedsiębiorcom w pełnym wykorzystaniu ich możliwości rozwoju. Zdobyła m.in. certyfikat Professional Coach kanadyjskiego Erickson College, Coach ACC akredytowany przez ICF International Coach Federation i certyfikat Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego. Wszystko po to, aby pomagać ludziom poczuć radość z życia i tworzenia coraz lepszych firm.

Michał Dziadek

Ekonomista ze specjalizacją marketing w biznesie oraz handlu międzynarodowym. Współzałożyciel spółki Snapshot Studio. Na co dzień odpowiada za promocję i budowanie wizerunku firmy. W biznesie i w życiu kieruje się filozofią Kaizen.

Uczestnik Programu Rozwoju Coraz Lepszej Firmy.

Beata Grzegorczyk

Osoba, z którą nasi Klienci spędzają prawdopodobnie najwięcej czasu. Rozwiązuje problemy, odpowiada na pytania, dba o relacje z Coraz Lepszymi Przedsiębiorcami. Analityk o wysokim poziomie empatii i dobra dusza w biurze. Jej mocne strony to: wytrwałość i tendencja do podejmowania inicjatyw. W życiu stawia sobie wysoko poprzeczkę. Jest absolwentką Ekonomii na UMCS o specjalności Polityka społeczna a rozwój i zabezpieczenie ludności.

Piotr Głazowski

Inżynier budownictwa, który nie trafił na budowę, bo wciągnął go świat biznesu.
Kilka lat wspierał przedsiębiorców w rozwijaniu ich firm. A potem odkrył u siebie pasję do marketingu i tak trafił do Coraz Lepszej Firmy, gdzie pisze teksty, dzięki którym klienci kupują.

Krzysztof Głowacki

Psycholog, coach i trener.
Pracuje z przedsiębiorcami, wspierając ich w podejmowaniu dobrych decyzji, a także w budowaniu trwałych relacji z pracownikami i klientami. Na co dzień uczy też lepiej słuchać na www.sztukasluchania.pl, a razem z żoną Ulą prowadzi warsztaty i kursy wspierające w budowaniu dobrych związków na www.szczesliwi-razem.pl.

Rafał Horończyk

Adwokat – specjalista w zakresie obsługi prawnej przedsiębiorców. Ekspert w zakresie prawa odzyskiwania należności, sporządzania umów i tworzenia spółek. Przedsiębiorca prowadzący własną kancelarię adwokacką oraz zaangażowany uczestnik społeczności przedsiębiorców. Tłumacz języka prawniczego na język nieprawniczy i języka nieprawniczego na prawniczy. Uczestnik Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl, który nieustannie pracuje nad rozwojem swojego biznesu.

Krzysztof Jabłoński

Właściciel agencji interaktywnej Smart Creation. Wraz ze swoim zespołem najbardziej lubi pracować z klientami, którzy dbają o wizerunek swojej marki nie tylko w sieci, ale także poza nią. Ich motto od samego początku to: „Tysiące decyzji. Setki idei. Dziesiątki rozwiązań".

Kamila Jakubowska

Certyfikowana trenerka negocjacji i komunikacji, specjalistka w dziedzinie negocjacji biznesowych, zakupów i sprzedaży. Prowadzi szkolenia z zakresu negocjacji, komunikacji i budowania relacji biznesowych. Jest założycielką i właścicielką Polskiej Akademii Negocjacji i Komunikacji Biznesowej, współpracuje z fundacją International Trainers and Facilitators Federation, Polską Akademią Oświaty. Uczestniczka Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl, która nieustannie pracuje nad rozwojem swojego biznesu.