Opinie naszych Klientów

Rafał Dyczko

Przez ostatnie lata uczestniczyłem w dziesiątkach różnych szkoleń kierowanych dla przedsiębiorców i byłem pewien, że niczego odkrywczego nt. prowadzenia biznesu już się nie dowiem. Moje zdanie zmieniło się, gdy poznałem "Coraz Lepszą Firmę”. Firmę lepszą od innych firm szkoleniowych dosłownie pod każdym względem. Nie przesadzę jeśli stwierdzę, że szkolenia organizowane przez CLF są po prostu „przełomowe” i są najlepszymi w jakich dotychczas uczestniczyłem.

Rafał Dyczko
właściciel Avello.pl
Lublin
Leszek Waliszewski

Szkolenie przeprowadzone dla Zespołu Zarządzającego FA Krosno S.A. zostało wykonane z najwyższą starannością. Sposób prowadzenia zajęć spowodował nadzwyczajne zainteresowanie i zaangażowanie uczestników. Uczestnicy ocenili merytoryczną zawartość szkolenia przyznając jej maksymalną możliwą liczbę 100 punktów. Zwrócili uwagę na niespotykaną w ich wcześniejszym doświadczeniu ilość praktycznych informacji, przytoczonych wyników badań dotyczących metod i sposobów zarządzania firmą, zespołami ludzkimi, projektami.

W toku dyskusji postawa prowadzącego została określona jako „ponad przeciętnie zaangażowana”, a to co zwróciło największa uwagę i uznanie uczestników zostało określone jako „żywe zainteresowanie prowadzącego rezultatami szkolenia oraz troska, aby efekty szkolenia okazały się pomocne dla jego uczestników w przyszłej codziennej pracy, a nie okazały się jedynie widowiskowymi popisami których efekty znikają wraz z zakończeniem szkolenia”. Z tego względu zamierzamy kontynuować współpracę z Pawłem Królakiem, gdyż uznajemy ją za dobrą i niezbędną inwestycję w dalszy rozwój firmy.

W imieniu Zespołu Zarządzającego FA Krosno S.A
Leszek Waliszewski, Prezes Zarządu
Krosno
Grażyna Dziedzic

Coraz Lepsza Firma naprawdę dodaje wartości do biznesu, pokazuje, że w życiu zawodowym oprócz pieniędzy liczą się przede wszystkim wartości, którymi powinien kierować się każdy człowiek, szczególnie przedsiębiorca.

Organizacja firmy, sposób powiadamiania o nowych szkoleniach, rozmowy telefoniczne z pracownikami, nie są nachalne i zimne, a przyjazne, człowiek czuje wewnętrzną potrzebę tego, aby być częścią świata Coraz Lepszej Firmy. Paweł Królak opracował gotowe systemy na poukładanie biznesu, które naprawdę działają i tylko od nas zależy czy będziemy chcieli z nich korzystać i prowadzić porządną i wartościową firmę.

Grażyna Dziedzic
Prezes Zarządu Biura Rachunkowego
"Ebit" Zespół Doradców Finansowo-Księgowych Sp. z o.o.
Lublin
Łukasz Marczewski

Ciężko zdefiniować w kilku słowach, jak ważna dla nas jest współpraca z Coraz Lepszą Firmą. Z jednej strony kompleksowa, nieszablonowa i praktyczna wiedza przekazywana na szkoleniach, a z drugiej strony nieocenione kontakty do przedsiębiorców. Nam współpraca z Coraz Lepszą Firmą pozwoliła już zaoszczędzić wiele pieniędzy, pozwoliła na uniknięcie błędów przy zatrudnianiu, a wiedza przekazywana na szkoleniach pozwoliła na swobodne i efektywne funkcjonowanie w coraz bardziej konkurencyjnym środowisku.

Łukasz Marczewski
Frool.pl
Lublin
Zuzanna Łabno

Szkolenia CorazLepszejFirmy uważam za najbardziej merytoryczne na całym rynku szkoleniowym. Są pełne praktycznych wskazówek, które można zastosować w firmie od razu. Paweł Królak jest osobą, po której widać, że wszystko co prezentuje, wynika z jego doświadczenia. Wiedzę, którą przekazuje, sprawdził w swoich działaniach i przez to jest w pełni wiarygodny. Połączenie perfekcyjnego przygotowania szkoleń z przyjazną atmosferą i praktyczną merytoryką to idealna mieszanka..

Zuzanna Łabno
Prezes Klubu Przedsiębiorczości TALENT
Tarnów
Zbigniew Karapuda

“Coraz Lepsza Firma", to ewenement na rynku szkoleniowym. Nie zaczyna od wielkich i szumnych reklam, czegóż to już nie dokonała, lecz z dużą dozą pokory i umiaru, proponuje swój program. Program od podstaw zmieniający firmę, w rytmie zmiany myślenia i zachowań właściciela oraz zarządzających firmą. Oni już wiedzą, że tylko tak naprawdę można zmienić firmę - poprzez zmianę siebie. Zmiana ta, to nie techniki zarządzania ludźmi, lecz autentyczne bycie ze swoimi pracownikami. Przywództwo oparte na wzajemnym szacunku i szczerości.

Oczywiście najtrudniej jest zmienić siebie, zatem wszyscy próbują najpierw zmienić innych. Dlatego często mamy złość, frustrację i rozczarowanie. Jakże często wtedy słyszymy; "szkolenia nie działają". A w Coraz Lepszej Firmie od razu przystępują do istoty rzeczy - co Ty sam możesz zmienić w sobie, aby ludzie w koło Ciebie zaczęli działać inaczej. Nie każdy jest na to gotowy, nie każdy chce się zmieniać i może nie wszyscy muszą. Ale, jeżeli już przemknęło nam przez myśl, że nie do końca jesteśmy zadowoleni ze swojej firmy, z tego jak działa i może nawet naszej, własnej efektywności działania, to rozwiązaniem może być szkolenie w Coraz Lepszej Firmie.

Zbigniew Karapuda
ZespolHandlowy.pl
Sopot
Rafał Szporko

Miałem okazję uczestniczyć w dwóch szkoleniach organizowanych przez Coraz Lepszą Firmę. Przyznam, że oba do mnie bardzo trafiły i otworzyły oczy na szereg istotnych elementów zarządzania, których dotychczas nie doceniałem. Z drugiej strony sporo rzeczy, które usłyszałem w zakresie budowania zespołu, motywowania i tworzenia relacji z pracownikami bardzo się pokrywało z moimi dziesięcioletnimi doświadczeniami menadżerskimi. Pan Paweł prowadzi szkolenia w sposób bardzo metodyczny i przystępny. Uderzająca jest zarówno jasność przekazu jak i jego praktyczny wymiar. Widać dbałość o szczegóły nie tylko w warstwie merytorycznej ale też w samej organizacji. Ciekawym doświadczeniem była także wymiana poglądów z innymi przedsiębiorcami. Myślę, że to nie były moje ostatnie doświadczenia z Coraz Lepszą Firmą. Dlatego szczerze polecam te szkolenia.

Rafał Szporko
Prezes Zarządu DS Consulting
Gdańsk
Grzegorz Kamiński

Szkolenia Coraz Lepszej Firmy za każdym razem zaskakują mnie nową porcją informacji, które z nich wynoszę. Paweł Królak pokazał mi w jaki sposób mogę poukładać i uporządkować mój biznes, pokazał, że firma bez procedur i dobrej organizacji nie wzniesie się na kolejny etap rozwoju. Bardzo lubię atmosferę Coraz Lepszej Firmy i z niecierpliwością czekam na nowe szkolenia.

Grzegorz Kamiński
Prezes HKM sp. z o.o.
Sopot
Aneta Zdyb

Moje pierwsze słowa to wielki ukłon w stronę Lidera Pawła Królaka. Emanuje wielkim uporządkowaniem i ogromną wiedzą tak ładnie przenikającą się z dużą praktyką! A to w tego typu szkoleniach i takich roboczych spotkaniach jest najistotniejsze. Szkoleń teoretycznych jest na rynku wiele, są takie finansowane przez UE ale na nich się ziewa!!! Tam lecą slajdy, które są odczytywane przez prowadzącego...

A na szkoleniach Coraz Lepszej Firmy dostajemy wielką porcję praktycznych rozwiązań, mądrych, rozsądnych inspiracji i pomysłów gotowych do zaczerpnięcia właściwie "od zaraz". Po takich spotkaniach zawsze wracam z nowymi koncepcjami na mój biznes, z nowym spojrzeniem na zatrudnionych ludzi.

I to w przełożeniu na moje firmowe realia naprawdę działa!!!! Polecam wszystkim poszukującym!

Aneta Zdyb
współwłaściciel w firmie Carmen Sp. J.
Lublin
Maciej Lasota

Będąc w gronie klubowiczów „Tolle”, z zainteresowaniem powitałem nową inicjatywę Pawła i jego Zespołu, o optymistycznie brzmiącej nazwie Coraz Lepsza Firma.

Na początek zdecydowałem się na uczestnictwo w szkoleniu „Wzbogać swoją firmę”. Była to dla mnie pierwsza okazja, aby poznać Coraz Lepszy Zespół i przekonać się, co mają do zaoferowania. Szkolenie okazało się bardzo interesujące i przebiegało w serdecznej atmosferze, podobnie jak kolejne - „Przełomowe Zarządzanie", z którego także skorzystałem.

W Coraz Lepszej Firmie cenię wiele rzeczy:

- jest ona skierowana do przedsiębiorców prowadzących małe firmy, lub przygotowujących się do takiej działalności. Trudno znaleźć na rynku szkolenia o podobnym profilu, bazujące na rzeczywistych doświadczeniach osób prowadzących małą firmę i chcących otwarcie podzielić się swoim doświadczeniem.

- Coraz Lepsza Firma promuje wartości chrześcijańskie. Dla mnie jest to ważne. Cieszę się, że mogę poznawać i utrzymywać kontakt z ludźmi, którzy swoją działalnością udowadniają, że można legalnie i w zgodzie z biblijnymi zasadami osiągnąć sukces finansowy. Obalają tym samym mit, że „pierwszy milion trzeba ukraść”.

- na szkoleniach prezentowane są w sposób przystępny interesujące i niestandardowe metody na poprawę funkcjonowania firmy. Niby wydają się oczywiste, ale dlaczego tak mało firm zamiast je stosować, woli narzekać na kiepskie wyniki? Zamiast narzekać, lepiej skorzystać i zastosować u siebie.

- szkolenia oferowane są w przystępnej cenie. To też jest pewien wyjątek na rynku i ukłon w kierunku małych firm i osób prywatnych, dla których szkolenia „korporacyjne” byłyby zbyt drogie i mało przydatne z powodu różnic w funkcjonowaniu małych i dużych firm.

Zapewne jeszcze nie raz spotkam się z Coraz Lepszym Zespołem przy okazji kolejnych szkoleń, do czego także innych szczerze zachęcam.

Maciej Lasota
Kraków
Jacek Wojtkowski

Bardzo cenię szkolenia CorazLepszejFirmy za zawartość merytoryczną, prostotę i autentyczność przekazu. Paweł proponuje konkretne rozwiązania, które można stosować "od ręki" w małych i średnich firmach. Uczestniczyłem w 3 szkoleniach prowadzonych przez Pawła Królaka i każde z nich zaowocowało zmianą na LEPSZE w mojej firmie, które wprowadzałem już następnego dnia. Firma dzięki temu świadczy lepsze usługi, a pracownikom lżej się pracuje - a mi serce rośnie.

Jacek Wojtkowski
LIT,
Białystok
Bartosz Tomala

Coraz Lepsza Firma zdecydowanie wyróżnia się filozofią prowadzenia biznesu. Na rynku szkoleniowym jest ogromna ilość firm, które utrzymują się nie z wysokich jakościowo szkoleń, tylko z dotacji unijnych. Samo szkolenie jest dla nich po prostu kolejną formalnością do załatwienia, którą trzeba zrobić, żeby dostać dopłatę. W Coraz Lepszej Firmie aż się czuje serce wkładane w sam proces szkoleniowy. Zaangażowanie i doświadczenie biznesowe Pawła Królaka powoduje, że jego szkolenia są na zupełnie innym poziomie i dają nie tylko nowe umiejętności, ale co najważniejsze, pokazują zupełnie nową perspektywę patrzenia na biznes.

W Coraz Lepszej Firmie nawet telemarketing jest robiony w kompletnie odmienny od rynkowego sposób. Wszystko odbywa się tak uprzejme, nieinwazyjne i z nastawieniem na potrzeby klienta, że aż trudno uwierzyć, że tak można.

Bartosz Tomala
Współwłaściciel, www.omegasoft.pl, www.sissel.com.pl
Siemianowice Śląskie
Małgorzata Sowa

W zasadzie już w nazwie firmy znajduje się cała puenta dotycząca mojej opinii na temat Coraz Lepszej Firmy. Szkolenia oferowane przez Coraz Lepszą Firmę systematyzują wiedzę i w sposób merytoryczny ukierunkowują przedsiębiorcę na odpowiednie tory. Tory, które być może nie zawsze są odkrywcze, ale często są porośnięte chwastami, które nie pozwalają na obranie odpowiedniego kierunku w podróży jaką jest rozwój i wzrost własnej firmy. Zdecydowanie, olbrzymim plusem i wyróżnikiem wśród firm szkoleniowych jest również partnerskie podejście Coraz Lepszej Firmy do swoich klientów.

Małgorzata Sowa
właściciel PiLLow Design
Krasnystaw
Maciej Gnyszka

Paweł Królak od zawsze był dla mnie synonimem rzetelnego i stale optymalizującego swoje działania przedsiębiorcy, a jednocześnie przedsiębiorcy bardzo ostrożnego i rozważnego. Gdy tylko dowiedziałem się, że powstała Coraz Lepsza Firma pomyślałem, że jest to najbardziej adekwatna nazwa, jaką można było wymyślić dla tego projektu. Pierwsze szkolenie Coraz Lepszej Firmy, w którym uczestniczyłem, tylko utwierdziło mnie w tym przekonaniu. I to był ruch w dobrym kierunku.

Zawsze mieliśmy też z Pawłem takie same diagnozy na temat środowisk katolickich przedsiębiorców w Polsce i uważam, że Coraz Lepsza Firma - podobnie jak Towarzystwa Biznesowe - jest także po to, aby pomagać tym biznesmenom stawać się coraz bardziej skutecznymi.

Maciej Gnyszka
założyciel Towarzystw Biznesowych
Warszawa
Agata Krzyżanek

Szkolenia z Pawłem to coś wspaniałego, mówię jedno wielkie TAK - czas na szkoleniu minął jak strzała a samo szkolenie było bardzo efektywne. Wszystkim z Lublina, okolic i i całej Polski polecam szkolenia z Pawłem i jego przesympatycznym team'em. Cudze chwalicie a swojego nie znacie :) Nie trzeba pokonywać wielu kilometrów żeby spotkać się z mistrzem budowania firmy od podstaw ku wyżynom. Uczmy się od praktyków a nie teoretyków.

To moje osobiste odkrycie, z którego się bardzo cieszę :) Mam nadzieję że będę mogła dalej uczyć się od Pawła, obserwować go, słuchać jego rad i czerpać niezbędną wiedzę by moja firma "frunęła" coraz to wyżej w górę. Mam nadzieję że to dopiero początek przygody z Corazlepszafirma :)

Agata Krzyżanek
właściciel Serce Natury
Lublin
Piotr Motyl

Co do wiedzy i i fachowości zespołu Pawła Królaka, to jestem przekonany do takiego stopnia, że to ja mogę zwrócić Ci pieniądze za kurs, jeśli skorzystasz z mojej rekomendacji, a nie będziesz zadowolony z wiedzy jaką otrzymasz. Paweł i jego zespół wnosi unikalną wartość do udoskonalenia firmy i do budowania zespołu w każdym projekcie z jakim pracuje.

Po chwili rozmowy z nim będziesz wiedzieć, że to „porządna i skuteczna jednostka”. Z czystym sumieniem polecam kursy Pawła. Zdarzyło mi się, że jeśli trafia do mnie klient i wiem, że moje szkolenie nie jest dopasowane do jego potrzeb, to od razu rekomenduję Pawła.

Wiem, że świat jest mały i kiedyś to może ten klient mi posłuży dobrą radą lub poleci mnie komuś, kto potrzebuje praktycznej wiedzy jaką ja mam w zakresie sprzedaży i budowania firmy w internecie.

Piotr Motyl
Founder & CEO BiznesPonadGranicami
Board of Management Polish-Thai Business Center
Bangkok (Tajlandia)