Nie musisz już samotnie walczyć o lepszą firmę

Chcesz mieć kontakt z ludźmi, którzy nie tylko Cię rozumieją lepiej, niż ktokolwiek inny, ale pewnie przeszli już wiele i chętnie podzielą się swoim biznesowym doświadczeniem?

Coraz Lepsi Przedsiębiorcy to ludzie, którzy zmieniają świat

Pracują w tym samym kraju, co Ty, płacą te same podatki, mają te same przepisy… A jednak jest coś, co odróżnia ich od typowego polskiego przedsiębiorcy…

Coraz Lepsi Przedsiębiorcy inaczej prowadzą biznes, inaczej podchodzą do klientów, inaczej traktują pracowników... I dzięki temu mają zupełnie inne efekty.

Dołącz do nas
Wzajemna pomoc

Chcesz do nas dołączyć?

Wśród Coraz Lepszych Przedsiębiorców są prawdopodobnie Twoi nowi klienci, współpracownicy albo dostawcy. To ludzie, z którymi chce się być w kontakcie, bo łączy nas wspólne podejście do biznesu… Łączy nas idea budowania Coraz Lepszej Firmy...

Nasza Społeczność to przedsiębiorcy, którzy wspólnie z nami krok po kroku rozwijają swoją firmę w ramach Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl…

Chcę się dowiedzieć więcej

Zobacz, co mówią o naszej Społeczności
sami Coraz Lepsi Przedsiębiorcy...

Tomasz Wawerski
Społeczność tworzona przez uczestników Programu to świetne miejsce do podzielenia się pomysłami czy znalezienia partnera biznesowego. Przykładowo akurat planuję odświeżenie logo firmy i miałem zacząć szukać dobrego grafika. Wszedłem dzisiaj na grupę CLF na Facebooku i akurat zauważyłem agencję jednej z uczestniczek zajmującą się m.in. logotypami. Już jesteśmy w kontakcie i działamy :)
Tomasz Wawerski, właściciel Sklep modelarski Agtom
Anna Kramarz-Sańpruch
Ogromną rolę w Programie pełni też forum Coraz Lepszych Przedsiębiorców. Wielokrotnie korzystałam z podpowiedzi i uwag innych uczestników, dotyczących pomysłów, którymi się z nimi dzieliłam. Społeczność CLF to ludzie, którym autentycznie zależy na swoim rozwoju.
Anna Kramarz-Sańpruch, Samarytanin - Profesjonalna Opieka Domowa
Krzysztof Jabłoński
Nawiązałem też kilka relacji, wspieramy się w działaniu z innymi uczestnikami z Krakowa. Mogę się kontaktować z osobami, które przechodziły przez różne, także podobne do mnie, etapy rozwoju firmy i dzięki temu potrafią pomóc. Jeden z uczestników bardzo mi pomógł, gdy odszedł ode mnie bardzo ważny pracownik. Wskazówki z jego własnego doświadczenia były bardzo wartościowe.
Krzysztof Jabłoński, Smartcreation.pl
Tomasz Mazurkiewicz
CLF to również wspaniała społeczność i grupa na facebooku, dzięki którym pozyskaliśmy nowe kontakty biznesowe (np. znaleźliśmy firmę, która wykonała nową stronę www).
Tomasz Mazurkiewicz, Komtel Serwis
Agnieszka Szwed
W społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców znalazłam inspirujących przedsiębiorców, partnerów biznesowych i klientów. Dziękuję Coraz Lepsza Firmo!
Agnieszka Szwed, właścicielka firmy Gootek i marki wp360

Przedstawione opinie zostały zebrane przez nas indywidualnie i pochodzą wyłącznie od osób,
które faktycznie nabyły nasz produkt, dlatego też możesz być pewna/y, że są rzetelne