Coraz Lepszy Zespół

Paweł Królak

Paweł Królak

Coraz Lepszy Szef

Paweł Królak

Przedsiębiorca i strateg biznesowy, założyciel, prezes zarządu i największy akcjonariusz Grupy Coraz Lepsza Firma S.A.

W ciągu zaledwie kilku lat zbudował od zera firmę wartą ponad 20 milionów złotych na rynku, na którym wszyscy mówili, że to absolutnie niewykonalne. Dziś firma obsługuje ponad 8000 klientów, zatrudnia 30 osób i rośnie w tempie Doliny Krzemowej (dwucyfrowe wzrosty miesiąc do miesiąca).

Poprzednią firmę (księgarnię internetową) założył jeszcze na studiach, mając 300 zł w kieszeni, a po kilku latach doprowadził ją do pozycji lidera swojej branży. W 2018 roku sprzedał firmę inwestorowi branżowemu, by w pełni skupić się na rozwoju grupy kapitałowej CLF.

Gościnnie wykłada na studiach biznesowych i MBA, pisze książki i niezliczone artykuły.

Anna Pudło

Anna Pudło

Coraz Lepszy Dyrektor Operacyjny

Anna Pudło

Nadzoruje realizację strategii Coraz Lepszej Firmy, czyli dba o to, aby rzeczy układały się alfabetycznie, sprawy stawały na baczność, a problemy nawet bały się pojawić. Doradza również Klientom w zakresie zwiększania efektywności i wydajności ich pracy. Uwielbia patrzeć, jak działania Coraz Lepszej Firmy realnie pomagają przedsiębiorcom i zmieniają ich firmy w dobrze naoliwione maszyny. Niezwykle szybka i skuteczna w działaniu.

Jej mocne strony to: potrzeba wyzwań, czyli chęć podejmowania się trudnych zadań, wytrwałość, precyzja, wysoka samomotywacja oraz równie wysokie tempo pracy.

Z zawodu jest polonistką, z pasji – absolwentką studiów MBA na uczelni Łazarskiego (ASBiRO). Fascynuje ją literatura, szczególnie ta z zakresu rozwoju osobowego i produktywności. Uwielbia podróżować – marzy o tym, aby pewnego dnia odwiedzić większość krajów świata.

Kamila Młodzianko

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Gdybyśmy mieli opisać ją jednym słowem, bez wahania wybralibyśmy „klientoholik”. Kamila pasjami analizuje potrzeby Coraz Lepszych Przedsiębiorców i – gdyby tylko mogła – najchętniej zamieszkałaby w ich głowach.

Na co dzień prowadzi Dział Sprzedaży – współtworzy procesy sprzedażowe i pracuje z handlowcami nad doskonaleniem ich rozmów. W pracy stawia na empatię i głębokie słuchanie – zarówno podczas rozmów z naszymi Klientami, jak i w trakcie tworzenia metodologii Coraz Lepszej Sprzedaży.

Jej mocne strony to: empatia, entuzjazm, odpowiedzialność, a także potrzeba ciągłego rozwoju. Dla niej po prostu zawsze może być „lepiej”, „skuteczniej”, „bardziej”... I tej filozofii uczy też naszych Sprzedawców.

Z wykształcenia jest polonistką. Przez wiele lat kierowała obsługą w księgarni internetowej Tolle.pl (lidera na rynku książki katolickiej). Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, a wystąpienia publiczne dodają jej energii. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą małego Witka.

Kamila Młodzianko1

Kamila Młodzianko

Coraz Lepszy Dyrektor Sprzedaży

Bartosz Tomala

Trzyma rękę na pulsie i portfelu Coraz Lepszej Firmy. Porządkuje finanse, dokumenty i tabelki w Excelu, dbając o to, aby każde działanie miało ekonomiczny sens.

„Analiza” to jego drugie imię – uwielbia wgryzać się w dane w godzinach pracy i poza nimi. Do swoich mocnych stron zalicza: tendencję do dokładnego badania potencjalnych zagrożeń, otwartość i wysoką skłonność do podejmowania inicjatywy.

Absolwent Finansów i bankowości katowickiej Akademii Ekonomicznej, studiów podyplomowych z Informatyki w Wyższej Szkole Bankowej i Psychologii społecznej Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów MBA na uczelni Łazarskiego. Przedsiębiorca z 15-letnim doświadczeniem, który po pracy oddaje się swoim największym pasjom – podróżom i książkom.

B.Tomala

Bartosz Tomala

Coraz Lepszy Dyrektor Finansowy

Eksperci Rozwoju Przedsiębiorców

Agata Kluczyńska

Pomaga Coraz Lepszym Przedsiębiorcom w rozwoju, zarówno tym osobistym, jak i biznesowym. Wszystko po to, aby poczuli radość z życia i tworzenia coraz lepszych firm.

Odpowiedzialny i empatyczny człowiek z zasadami. W życiu stawia na rozwój oraz wartości moralne, w rozmowach – na szczerość. Daje ludziom siłę i wiarę w to, że mogą osiągnąć to, czego pragną. Nic dziwnego, ponieważ, obok ciągłej potrzeby wyzwań, jej mocne strony to: dążenie do rozwoju i wysoka efektywność.

Absolwentka Politologii i nauk społecznych UP, szkoły coachów Meritum, posiadaczka certyfikatów coacha ACC ICF, trenera biznesu Schenk Institute i Racjonalnej Terapii Zachowań Intuikon. Jest również specjalistą od negocjacji międzykulturowych.

Prywatnie businesswoman z dwudziestoletnim doświadczeniem, szkoleniowiec i mentor. Jeśli akurat nie pomaga początkującym przedsiębiorcom w ramach projektu Kobiety Krakowa, to oddaje się podróżom – również tym w głąb siebie.

Agata Kluczyńska

Agata Kluczyńska

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Monika Madejska

Pomaga Coraz Lepszym Przedsiębiorcom odkrywać ich mocne strony i na takiej solidnej podstawie budować efektywną firmę. Doradza w dopasowywaniu pracy do indywidualnych potrzeb i predyspozycji danej osoby. Wspiera procesy rekrutacyjne i rozwój ludzi w firmie, rozwiązuje problemy z zarządzaniem sobą oraz ludźmi w biznesie.

Jest również ekspertem w dziedzinie zarządzania stresem i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu. Sama po 8 latach pracy bez wytchnienia, doświadczyła syndromu wypalenia zawodowego. Porzuciła karierę menedżerską i od kilku lat uczy się prowadzić zrównoważone życie oraz pomaga innym odnaleźć work-life balance.

Ukończyła zarządzanie projektami na SGH, jest akredytowanym konsultantem Harrison Assessment, certyfikowanym trenerem, dyplomowanym coachem. Została współfundatorką fundacji Slowlajf – Fundacji Przeciw Wypaleniu Zawodowemu oraz wielu innowacyjnych projektów z zakresu rozwoju osobistego. Fascynują ją ludzie, ich różnorodność i talenty. Gdyby mogła, nie wychodziłaby z książek! :) Prywatnie szczęśliwa partnerka i mama długo wyczekiwanej córeczki.

Monika Madejska_o nas

Monika Madejska

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Dział Relacji z Klientami

Jacek Szałkowski

Jacek Szałkowski

Coraz Lepszy Lider Zespołu Sprzedażowego

Jacek Szałkowski

W Coraz Lepszej Firmie pomaga Klientom w zrobieniu kolejnego kroku – rozpoczęcia stałej współpracy z Coraz Lepszą Firmą i dołączenia do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Jego mocne strony to: altruizm, kreatywność i samodoskonalenie. Dzięki nim wspaniale odnajduje się podczas spotkań z Klientami – a każda z rozmów to pretekst i zaproszenie do spojrzenia na świat z nowej perspektywy.

Prywatnie jest absolwentem Zarządzania marketingiem i sprzedażą na WSB i Filozofii na UMK o specjalności Komunikacja społeczna. Jak sam podkreśla, połączenie obu dyscyplin dało mu szeroki ogląd na kwestie związane z wyzwaniami współczesnego świata – również tymi biznesowymi.

Na co dzień pasjonat gry na ukulele, zapalony szachista i Coraz Lepszy Mąż Najlepszej Żony. ;)

Krzysiek Dabrowski

Krzysztof Dąbrowski

Coraz Lepszy Sprzedawca

Krzysztof Dąbrowski

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się zachęcaniem Klientów do zrobienia kolejnego kroku – rozpoczęcia stałej współpracy z Coraz Lepszą Firmą i dołączenia do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Jego mocne strony to: wieczna chęć testowania nowych rozwiązań, altruizm i uczynność. Uwielbia też analizować różne punkty widzenia i o nich rozmawiać.

Poza tym jest szczery, otwarty i uśmiechnięty – to można zobaczyć na początku znajomości. Potem jest tylko lepiej. ;)

Absolwent KUL i UMCS, z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży. Prywatnie perkusista z 20-letnim stażem, szczęśliwy małżonek i ciekawy świata i ludzi człowiek. Interesuje się literaturą fantasy i kulturą Japonii.

Magdalena Głębocka

Jeśli ktoś mówi, że intelekt i emocje kroczą różnymi ścieżkami, to ona jest tego chodzącym zaprzeczeniem. Na co dzień łączy wiedzę z intuicją, aby zachęcić Klientów do zrobienia kolejnego kroku – rozpoczęcia stałej współpracy z Coraz Lepszą Firmą i dołączenia do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Jej mocne strony to: szczerość, samodoskonalenie, elastyczność i tendencja do rozważania wielu różnych punktów widzenia. Dzięki nim wspaniale odnajduje się podczas długich, głębokich rozmów z Klientami.

Prywatnie jest absolwentką Filozofii teoretycznej KUL – jak sama przyznaje, o wyborze kierunku kształcenia zdecydowała głęboko zakorzeniona chęć poznania świata i zrozumienia drugiego człowieka. Nic dziwnego, że w wolnych chwilach najczęściej można spotkać ją w europejskich muzeach, teatrach lub… na azjatyckich straganach ulicznych.

Na co dzień uśmiechnięta i szczęśliwa, że robi to, co uwielbia. Cieszy się, że praca zdalna w Coraz Lepszej Firmie umożliwia jej realizację planów zawodowych pod palmą z widokiem na ciepłe morze.

Magda Głębocka

Magdalena Głębocka

Coraz Lepszy Sprzedawca

Arkadiusz Chrostowski

W Coraz Lepszej Firmie pomaga Klientom w zrobieniu kolejnego kroku – rozpoczęcia stałej współpracy z Coraz Lepszą Firmą i dołączenia do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Jego mocne strony to: samodoskonalenie, altruizm, samomotywacja i elastyczność. Nic dziwnego, że w pracy stawia przede wszystkim na ludzi – widzi w nich trzon sukcesu każdej organizacji i z przyjemnością dzieli się z nimi swoją wiedzą.

Jest absolwentem studiów MBA i przedsiębiorcą, który zbierał doświadczenie m.in. poprzez organizację eventów i wynajem jachtów. W wolnych chwilach spełnia się jako instruktor żeglarstwa. Poza sezonem można go też spotkać na górskich szlakach, trasach ultramaratonów albo w księgarni – zawsze przy półce z literaturą poświęconą rozwojowi, biznesowi i sprzedaży.

Prywatnie szczęśliwy mąż.

Arek Chrostowski

Arkadiusz Chrostowski

Coraz Lepszy Sprzedawca

Anna Kochańska

Niektórzy muszą rzucić wszystko, żeby pojechać w Bieszczady – ale nie ona, bo góry ma na wyciągnięcie ręki i to właśnie stamtąd zachęca Klientów do rozpoczęcia stałej współpracy z Coraz Lepszą Firmą i dołączenia do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Jej mocne strony to: optymizm, altruizm i uczynność – ta dziewczyna wprost uwielbia otaczać się ludźmi, a ludzie kochają przebywać w jej towarzystwie.

Jest absolwentką Ekonomii usług biznesowych UR, z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i pracy z klientem premium. W wolnych chwilach można spotkać ją na górskich szlakach lub nad książką z zakresu psychologii. Czasem zdarza się, że robi te dwie rzeczy jednocześnie. ;)

Anna Kochańska

Anna Kochańska

Coraz Lepszy Sprzedawca

Grzegorz Cota

Powiedzieć, że traktuje swoją pracę jak misję, to jakby nic nie powiedzieć. Na co dzień poświęca całą swoją energię, aby wspierać przedsiębiorców w podjęciu życiowej decyzji – dołączenia do grona Coraz Lepszych Przedsiębiorców i wejścia na ścieżkę rozwoju.

Pomagają mu w tym jego mocne strony: szczerość, empatia i analityczne myślenie. Nic dziwnego, że ludzie uwielbiają przebywać w jego towarzystwie, a nasi Klienci często pytają o to, "co słychać u Pana Grzegorza?". ;)

Zanim trafił do Coraz Lepszej Firmy, zdobył dyplom Analizy i zarządzania w biznesie na UŁ. Przez 10 lat wspierał przedsiębiorców w rozwoju jako manager oddziału i dyrektor regionu w Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" – największym inkubatorze przedsiębiorczości w Europie Centralnej.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i najlepszym przyjacielem pełnego energii golden retrievera o imieniu Harry.

Grzegorz Cota

Grzegorz Cota

Coraz Lepszy Sprzedawca

Daniel Dydak

Mało kto wie, ale swoją przygodę z Coraz Lepszą Firmą zaczynał z perspektywy Klienta – jako uczestnik Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Nic dziwnego, że tak wspaniale odnajduje się, zapraszając kolejne osoby do naszej społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Pomagają mu w tym jego mocne strony: ciekawość drugiego człowieka, syntetyczne myślenie i asertywność. W połączeniu z wrodzoną życzliwością i szczerością stawiają one Daniela na pierwszym miejscu w kategorii “mistrz głębokich rozmów, które zmieniają życie”. Mówiąc najprościej – Klienci go uwielbiają.

Prywatnie jest zakochanym po uszy mężem Dominiki i tatą małej Marianny oraz Bogny. W wolnych chwilach najczęściej można spotkać go w górach – a kiedy pogoda nie sprzyja wyprawom, zaszywa się w domu z książką lub sprzętem do nagrywania podcastów.

Daniel Dydak

Daniel Dydak

Coraz Lepszy Sprzedawca

Michal Wisniewski

Michał Wiśniewski

Coraz Lepszy Sprzedawca

Michał Wiśniewski

Dyplomowany kucharz, który swoje prawdziwe powołanie odnalazł kilkanaście lat temu w sprzedaży. Swoje doświadczenie wykorzystuje, pomagając na co dzień Coraz Lepszym Przedsiębiorcom – wspólnie z nimi stawia kolejne kroki w Programie Rozwoju, odkrywając na nowo potencjał, który drzemie w ich firmach. Nic dziwnego, bo jego mocne strony to: altruizm, potrzeba niesienia pomocy i wspierania innych w osiąganiu ich celów.

Poza tym jest prawdziwym rozwojowcem, który uwielbia się uczyć i rozwijać swoje kompetencje – nie tylko dla siebie, ale również po to, żeby lepiej pomagać innym.

Prywatnie szczęśliwy mąż, a już wkrótce Coraz Lepszy Tata.

Sylwia Deryło

Gdybyśmy mieli w jednym obrazie ująć słowo „ciepły”, „pomocny” i „rodzinny”, to pewnie po prostu pokazalibyśmy zdjęcie Sylwii. Nic dziwnego, że ta wyjątkowa dziewczyna na co dzień wykorzystuje swoje cechy, wspierając Dyrektora Sprzedaży oraz zespołu sprzedażowego. Poza tym czuwa też nad firmowym CRMem, dbając o to, aby panował w nim ład i porządek.

Jej mocne strony to: organizowanie, planowanie, uczynność i współpraca. Jest też dobrym słuchaczem – często powtarza, że każdy nowo poznany człowiek to dla niej potencjalny przyjaciel, który tylko czeka, aby lepiej go poznać... I jak tu jej nie lubić?

Prywatnie jest absolwentką Turystyki i Rekreacji WSSP im. W. Pola, ale niech nie zmyli Cię ten kierunek! Sylwia od dalekich wojaży zdecydowanie bardziej woli wciągające lektury (zwłaszcza te oparte na faktach) i pieczenie ciast. A my to szanujemy – zwłaszcza, że jej wypiekom zdarza się lądować na naszych biurkach. ;)

Sylwia Deryło

Sylwia Deryło

Coraz Lepsza Asystentka Dyrektora Sprzedaży

beata_grzegorczyk

Beata Grzegorczyk

Coraz Lepszy Opiekun Klienta

Beata Grzegorczyk

Osoba, z którą nasi Klienci spędzają prawdopodobnie najwięcej czasu. Rozwiązuje problemy, odpowiada na pytania, dba o relacje z Coraz Lepszymi Przedsiębiorcami.

Analityk o wysokim poziomie empatii i dobra dusza w biurze. Jej mocne strony to: wytrwałość i tendencja do podejmowania inicjatyw. Często podkreśla też swoją niezależność – ale i tak wszyscy wiemy, że w razie potrzeby potrafi efektywnie działać w grupie.

W życiu stawia sobie wysoko poprzeczkę. Jest absolwentką Ekonomii na UMCS o specjalności Polityka społeczna a rozwój i zabezpieczenia ludności. W wolnym czasie realizuje się jako makijażystka i szef we własnej kuchni.

Urszula Kuczek

Zawodowo "siedzi w papierach". Zajmuje się przygotowaniem umów Programu Rozwoju dla Coraz Lepszych Przedsiębiorców i wspiera Klientów Coraz Lepszej Firmy w terminowym regulowaniu płatności. Nic dziwnego, bo wśród jej mocnych stron znajdują się: precyzja, organizacja, logika i empatia.

Jest absolwentką socjologii na UMCS, ale od zgłębiania mechanizmów rządzących społeczeństwami zdecydowanie bardziej woli podróże. Latem najczęściej można znaleźć ją gdzieś na południowej półkuli, a zimą – na zaśnieżonych stokach. Jeśli akurat jest w domu, zaczytuje się w powieściach i książkach psychologicznych.

Poza tym jest szczęśliwą żoną i mamą, która z powodzeniem łączy swoje role z ambicjami zawodowymi.

Ula Kuczek

Urszula Kuczek

Coraz Lepsza Asystentka Działu Relacji z Klientami

Dział Marketingu

Martyna Kosienkowska

Redaktor bloga Coraz Lepszej Firmy. Dba o to, by litery układały się w opowieści. Wierzy, że każdy artykuł może być wisienką na torcie, jeśli tylko zawiera samo mięso.

Łączy w sobie empatię i silną potrzebę autonomii. Jej mocne cechy to: silna samomotywacja, umiejętność planowania, a także tendencja do testowania nowych rozwiązań. Nie mogła się zdecydować, więc ukończyła 3 specjalizacje Filologii polskiej na UMCS – Redaktorsko-medialną, Teatrologiczną i Nauczycielską.

Przez wiele lat współpracowała z wydawnictwami uniwersyteckimi, redagując opasłe tomiska wnikliwych rozpraw naukowych. Była redaktorem prowadzącym w wydawnictwach biznesowo-marketingowym i medycznym. Prowadziła blogi internetowe – m.in. o e-handlu, pasjach lekarzy, zdrowiu, urodzie, kuchni, rodzicielstwie.

Poza pisaniem umie słuchać i czytać między wierszami. Zawsze stara się rozumieć, nigdy – oceniać. Lubi zmiany oraz ambitne cele. Radzi sobie z mężem i dwoma synkami, więc żadne wyzwanie jej niestraszne. :)

Martyna Kosienkowska1

Martyna Kosienkowska

Coraz Lepszy Content Marketer

Bartek Krawczyk 2

Bartłomiej Krawczyk

Coraz Lepszy Copywriter

Bartłomiej Krawczyk

Z wykształcenia magister Geografii UJK, z pasji – Coraz Lepszy Copywriter. W Coraz Lepszej Firmie dopieszcza teksty reklamowe, pisze i tworzy oferty, którym nie sposób się oprzeć.

Mówi się, że jego teksty zmieniają ludzi i biznes na lepsze. Nic dziwnego – to człowiek o refleksyjnej naturze i silnie rozwiniętej potrzebie niesienia pomocy. Jego mocne strony to: empatia, analityczność, głód rozwoju i wytrwałość.

W wolnych chwilach czyta książki, najchętniej te o psychologii sprzedaży i technikach perswazji. Podobno nieźle (i dużo) biega, ale jego prawdziwym talentem jest poczucie humoru. Niektórzy twierdzą, że ma riposty na wszystko. :)

Prywatnie szczęśliwy mąż i, mimo ogromnego zamiłowania do kawy, wiecznie niewyspany tata małego Janka.

Paulina Pietrzak-Jaworska

Zawodowo „siedzi na Facebooku”. Opiekunka Fanpage’a Coraz Lepszej Firmy i wirtualnych społeczności Coraz Lepszej Firmy. Poszukuje nowych rozwiązań content marketingowych i wspiera rozwój bloga.

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK, Filologii angielskiej na UAM oraz Politologii na UMK. Jej mocne strony to: potrzeba samodoskonalenia, samomotywacja i tendencja do rozważania różnych punktów widzenia.

Od 6 lat zajmuje się content marketingiem. W tym czasie współtworzyła ogólnopolskie kampanie reklamowe, wdrażała strategie komunikacji dla klientów agencji reklamowych i prowadziła blogi firmowe – te ostatnie o nowych technologiach, które, nawiasem mówiąc, uwielbia i mogłaby opowiadać o nich godzinami.

Prywatnie cyfrowy nomada i łowca zórz polarnych.

Paulina P-J

Paulina Pietrzak-Jaworska

Coraz Lepszy Content Marketer/Social Media Manager

Agnieszka Zasuń1

Agnieszka Zasuń

Coraz Lepsza Asystentka Działu Marketingu

Agnieszka Zasuń

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się wprowadzaniem w życie wszystkich planów Działu Marketingu. Dzięki zamiłowaniu do monotonnych czynności chętnie ratuje zespół przed uzupełnianiem skomplikowanych tabel i żmudną analizą kodów HTML.

Jej mocne strony to: systematyczność, samomotywacja oraz wysoko rozwinięta umiejętność planowania. Uwielbia przejmować inicjatywę i z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań – dzięki temu nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed ukończeniem zadania.

Kulturoznawca z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyła specjalizację Media i Kultura Popularna na UMCS, a pozyskaną wiedzę uzupełnia, oglądając hiszpańskie filmy i czytając kryminały. Uwielbia też twórczość Zdzisława Beksińskiego, ale największą przyjemność sprawia jej pieczenie ciastek. Najchętniej w towarzystwie swojego czworonoga, którego adoptowała ze schroniska.

Dział Operacyjny

Mariusz Szymański

Mariusz Szymański

Coraz Lepszy Programista

Mariusz Szymański

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się rozwojem strony internetowej i oprogramowania. Dzięki niemu praca jest łatwiejsza, a problemy rozwiązują się prawie automatycznie.

Nie jest stereotypowym programistą. Jego mocne strony to: otwartość i refleksyjność, analizowanie zagrożeń oraz analityczność.

Z wykształcenia matematyk. Fascynuje go programowanie w językach webowych. Temu poświęca swój wolny czas – a po tym, jak w jego życiu pojawiła się mała Zuzia, jest go coraz mniej (czego zupełnie nie żałuje!).

Poza tym zaczytuje się, zwłaszcza w powieściach fantasy i science fiction. Nie pogardzi też dobrą muzyką czy wciągającą grą RPG.

Justyna Królak

W Coraz Lepszej Firmie jest odpowiedzialna za logistykę, wsparcie administracyjne oraz pomoc przy nagrywaniu i montażu produktów internetowych.

Jej mocne strony to: samodoskonalenie, organizowanie, precyzja oraz duży spokój. Uwielbia monotonną pracę i wyłapywanie szczegółów.

Jest absolwentką teologii na KUL. Jej największą pasją jest czytanie książek (od jakiegoś czasu próbuje dogonić męża w liczbie pochłoniętych tytułów). Uwielbia ciągle się rozwijać i dzięki literaturze zdobywać nową wiedzę. W wolnych chwilach, ku radości swojego męża, testuje nowe przepisy kulinarne. Prywatnie jest szczęśliwą żoną Coraz Lepszego Szefa.

Justyna Królak

Justyna Królak

Coraz Lepszy Wspieracz

Agnieszka Parol

W Coraz Lepszej Firmie odpowiada za wsparcie Zarządu i organizację pracy. Mówi się, że rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.

Prawdopodobnie najbardziej uczynna osoba w biurze – przychodzi z pomocą, zanim zdążymy o nią poprosić. Jej mocne strony to: ciągła potrzeba samodoskonalenia i wyzwań, ponadprzeciętna organizacja i szczerość. Tej ostatniej wymaga zarówno od siebie, jak i od innych.

Absolwentka Architektury Krajobrazu ze specjalizacją Tereny zurbanizowane na UP. Zdobyte umiejętności wykorzystuje, projektując wnętrza i odnawiając meble. Po godzinach najczęściej czyta kryminały. Niektórzy twierdzą, że zdarza jej się też śpiewać w samochodzie. :)

Agnieszka Parol

Agnieszka Parol

Asystentka Coraz Lepszego Szefa

Olga Czapla

Prawdopodobnie najbardziej uporządkowana osoba w Coraz Lepszej Firmie. Na co dzień skutecznie eliminuje biurowy chaos – począwszy od organizacji zadań, na logistyce szkoleń i wyjazdów integracyjnych skończywszy. Nic dziwnego, bo wśród jej mocnych stron dominują: uczynność, analityczność i planowanie.

Zanim trafiła do Coraz Lepszej Firmy, zdobyła dyplom Filologii angielskiej na KUL. Umiejętności językowe szlifuje podczas podróży – nie ukrywa jednak, że w przyszłości chciałaby wykorzystywać je w relacjach z zagranicznymi Klientami Coraz Lepszej Firmy.

Po godzinach najczęściej można spotkać ją w kuchni, w której tworzy prawdziwe cuda. Niektórzy – z jej mężem na czele – twierdzą, że wkrótce swoimi zdolnościami przegoni największych kulinarnych celebrytów.

Olga Czapla

Olga Czapla

Coraz Lepsza Asystentka Biura

arek_j

Arkadiusz Jałowiec

Coraz Lepszy Radca Prawny

Arkadiusz Jałowiec

Dba o stronę prawną Coraz Lepszej Firmy, aby reszta Zespołu mogła swobodnie skupić się na pomaganiu przedsiębiorcom, zamiast tracić energię na pokonywanie gąszczu przepisów i formalności. Chodzą też słuchy, że opanował wszystkie skróty w Wordzie. :)

Jego mocne strony to: wyznaczanie sobie trudnych celów, wytrwałość w ich realizacji, analizowanie potencjalnych zagrożeń i podejmowanie inicjatywy. Jako jeden z nielicznych w Coraz Lepszej Firmie czerpie przyjemność z zadań wymagających wysokiej precyzji. Nic dziwnego – jest absolwentem Prawa na UMCS.

Poza pracą działa społecznie w organizacjach promujących wolność gospodarczą, czyta książki, biega i planuje wyprawy wysokogórskie.