Coraz Lepszy Zespół

Paweł Królak

Paweł Królak

Coraz Lepszy Szef

Paweł Królak

Przedsiębiorca, strateg biznesowy i architekt systemów przyspieszających rozwój firmy, pasjonat niestandardowego marketingu, przywództwa i zarządzania.

Coraz Lepszy Szef w Coraz Lepszej Firmie, wykładowca na studiach MBA, autor i współautor książek i niezliczonych artykułów branżowych.

Przez 12 lat właściciel Klubu Książki Tolle.pl, który zakładał jeszcze na studiach, mając zaledwie 300 zł w kieszeni, a po kilku latach doprowadził do pozycji lidera swojego rynku. W początkach 2018 roku sprzedał Tolle.pl inwestorowi branżowemu, by w pełni skupić się na rozwoju Coraz Lepszej Firmy.

Doradza Klientom Coraz Lepszej Firmy w zakresie strategii biznesowej, marketingu i zarządzania.

Monika Madejska

Pomaga Coraz Lepszym Przedsiębiorcom odkrywać ich mocne strony i na takiej solidnej podstawie budować efektywną firmę. Doradza w dopasowywaniu pracy do indywidualnych potrzeb i predyspozycji danej osoby. Wspiera procesy rekrutacyjne i rozwój ludzi w firmie, rozwiązuje problemy z zarządzaniem sobą oraz ludźmi w biznesie.

Jest również ekspertem w dziedzinie zarządzania stresem i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu. Sama po 8 latach pracy bez wytchnienia, doświadczyła syndromu wypalenia zawodowego. Porzuciła karierę menedżerską i od kilku lat uczy się prowadzić zrównoważone życie oraz pomaga innym odnaleźć work-life balance.

Ukończyła zarządzanie projektami na SGH, jest akredytowanym konsultantem Harrison Assessment, certyfikowanym trenerem, dyplomowanym coachem. Została współfundatorką fundacji Slowlajf – Fundacji Przeciw Wypaleniu Zawodowemu oraz wielu innowacyjnych projektów z zakresu rozwoju osobistego. Fascynują ją ludzie, ich różnorodność i talenty. Gdyby mogła, nie wychodziłaby z książek! :) Prywatnie szczęśliwa partnerka i mama długo wyczekiwanej córeczki.

Monika Madejska

Monika Madejska

Coraz Lepszy Dyrektor Rozwoju Talentów

Bartosz Tomala

Trzyma rękę na pulsie i portfelu Coraz Lepszej Firmy. Porządkuje finanse, dokumenty i tabelki w Excelu, dbając o to, aby każde działanie miało ekonomiczny sens.

"Analiza” to jego drugie imię – uwielbia wgryzać się w dane w godzinach pracy i poza nimi. Do swoich mocnych stron zalicza: tendencję do dokładnego badania potencjalnych zagrożeń, otwartość i wysoką skłonność do podejmowania inicjatywy.

Absolwent Finansów i bankowości katowickiej Akademii Ekonomicznej, studiów podyplomowych z Informatyki w Wyższej Szkole Bankowej i Psychologii społecznej Uniwersytetu Śląskiego oraz studiów MBA na uczelni Łazarskiego. Przedsiębiorca z 15-letnim doświadczeniem, który po pracy oddaje się swoim największym pasjom – podróżom i książkom.

B.Tomala

Bartosz Tomala

Coraz Lepszy Dyrektor Finansowy

Anna Pudło

Anna Pudło

Coraz Lepszy Dyrektor Operacyjny

Anna Pudło

Nadzoruje realizację strategii Coraz Lepszej Firmy, czyli dba o to, aby rzeczy układały się alfabetycznie, sprawy stawały na baczność, a problemy nawet bały się pojawić. Doradza również Klientom w zakresie zwiększania efektywności i wydajności ich pracy. Uwielbia patrzeć, jak działania Coraz Lepszej Firmy realnie pomagają przedsiębiorcom i zmieniają ich firmy w dobrze naoliwione maszyny. Niezwykle szybka i skuteczna w działaniu.

Jej mocne strony to: potrzeba wyzwań, czyli chęć podejmowania się trudnych zadań, wytrwałość, precyzja, wysoka samomotywacja oraz równie wysokie tempo pracy.

Z zawodu jest polonistką, z pasji – absolwentką studiów MBA na uczelni Łazarskiego (ASBiRO). Fascynuje ją literatura, szczególnie ta z zakresu rozwoju osobowego i produktywności. Uwielbia podróżować – marzy o tym, aby pewnego dnia odwiedzić większość krajów świata.

Dział Rozwoju Przedsiębiorców

Kasia MB

Katarzyna Mickiewicz-Burzawa

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Katarzyna Mickiewicz-Burzawa

Wspiera Coraz Lepszych Przedsiębiorców w ich wzroście oraz wdrażaniu i realizowaniu najskuteczniejszych rozwiązań dla biznesu. Mistrzyni budowania marki osobistej i przygotowania pracowników do nowej roli w organizacji.

Absolwentka Psychologii na UJ zafascynowana światem i tym, co ludzie kryją w swoich wnętrzach. Od ponad 10 lat z sukcesem wspiera biznes jako trener, coach i psycholog w drodze do realizacji celów. W tym czasie spędziła w salach szkoleniowych w sumie 2750 godzin – wliczając w to indywidualne i grupowe sesje coachingowe. Pomimo doświadczenia wciąż zachwyca się każdym klientem – zwłaszcza tym, jak pojmuje świat i czym kieruje się w rozwijaniu swojego biznesu i potencjału. Aktywnie współpracowała z International Coach Federation Polska od członka komisji rewizyjnej, poprzez członka zarządu, aż do funkcji wiceprezesa. Zbudowała jeden z najprężniej działających oddziałów ICF w Polsce – oddział mazowiecki.

Jej mocne strony to: samomotywacja, silnie rozwinięta potrzeba wyzwań i pewność siebie. Poza tym, jest mistrzynią budowania pozytywnych relacji – potwierdza to każdy, kto spotka ją na swojej drodze.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama Janka oraz Franka.

Kinga Łajtar

Pomaga Coraz Lepszym Przedsiębiorcom rosnąć zgodnie ze swoimi pasjami i predyspozycjami. Wszystko po to, aby poczuli radość z życia i tworzenia coraz lepszych firm.

O jej doświadczeniu można mówić godzinami. Od 20 lat wspiera pracowników w drodze do rozwoju zawodowego – połowę tego czasu spędziła na stanowisku managera. Jest absolwentką Ekonomii w PK, studiów podyplomowych WSAiB i WSPS, ekspertem w dziedzinie coachingu i rozwoju holistycznego oraz specjalistką Action Learning.

Nie wyobraża sobie życia bez ruchu i zmian. To pierwsze realizuje w tańcu i podróży, to drugie – przez nieustanne poszerzanie swojej strefy komfortu oraz rozwój umiejętności. Zawsze działa w myśl zasady „po wynikach ją poznacie”. Nic dziwnego, że jej mocne strony to: elastyczność, odwaga w podejmowaniu inicjatyw i zdolności w planowaniu. W Coraz Lepszej Firmie znana jest z zaraźliwego uśmiechu i optymizmu. :)

Prywatnie szczęśliwa żona Roberta, mama 2 wyjątkowo niezależnych córek, posiadaczka psa i 2 kotów oraz wolontariuszka.

Kinga Łajtar

Kinga Łajtar

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Agnieszka BA

Agnieszka Bott-Alama

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Agnieszka Bott-Alama

Pomaga Coraz Lepszym Przedsiębiorcom w pełnym wykorzystaniu ich możliwości rozwoju. Wszystko po to, aby poczuli radość z życia i tworzenia coraz lepszych firm.

Ma za sobą ponad 8 lat zarządzania zespołem i 2000 godzin szkoleniowych. Ukończyła Nauki ekonomiczne i zarządzanie na US i Psychologię w warszawskim SWPS, a na jej ścianie można znaleźć m.in. certyfikat Professional Coach kanadyjskiego Erickson College, Coach ACC akredytowany przez ICF International Coach Federation i certyfikat Polskiego Towarzystwa Coachingu Kryzysowego.

Najlepiej czuje się, pracując w niewielkich grupach i projektach jeden na jeden – ta forma pozwala jej na dokładne poznanie potrzeb Coraz Lepszych Przedsiębiorców i jasne określenie efektów wspólnych działań. Nic dziwnego, że wśród jej mocnych stron dominuje silne zorientowanie na cel.

Prywatnie szczęśliwa mama czteroletnich bliźniaczek, Klary i Laury, którym z zapałem pokazuje piękno otaczającego świata.

Dział Relacji z Klientami

Kamila Młodzianko

Jest prawdziwym klientoholikiem. W Coraz Lepszej Firmie dba o komunikację i coraz lepsze relacje z Klientami. Bada potrzeby przedsiębiorców i pomaga im w wyborze rozwiązań. Jako pasjonatka obsługi klienta szkoli z tego zakresu przedsiębiorców i pracowników.

Jej mocne strony to: empatia, entuzjazm, odpowiedzialność, a także potrzeba ciągłego rozwoju.

Z wykształcenia jest polonistką. Przez wiele lat kierowała obsługą w księgarni internetowej Tolle.pl (lidera na rynku książki katolickiej). Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, a wystąpienia publiczne dodają jej energii. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą małego Witka.

Kamila Młodzianko1

Kamila Młodzianko

Coraz Lepszy Ekspert Relacji z Klientami

Anna Kowalska

Anna Kowalska

Coraz Lepszy Koordynator Operacyjny

Anna Kowalska

W Coraz Lepszej Firmie odpowiada za koordynowanie wszelkich działań operacyjnych. Planuje, organizuje i testuje wszystkie procesy. Dba o porządek i nadzoruje wykonywanie zadań. Zawsze chętnie przeanalizuje wyniki i wyciągnie odpowiednie wnioski. Przygotowywanie raportów i usprawnianie firmowego CRMa też nie jest jej straszne :)

Jej mocne strony to: analizowanie zagrożeń, decyzyjność, samomotywacja i analityczność. Na pierwszym miejscu zawsze stawia działanie, współpracę oraz dobrą atmosferę w zespole.

Jest absolwentką Ekonomii o specjalności Analizy ekonomiczne i rachunkowość oraz Bezpieczeństwa wewnętrznego o specjalności Bezpieczeństwo informacji na WSEI. W wolnych chwilach pochłania filmy, zwłaszcza te oparte na prawdziwych wydarzeniach. Kiedy akurat nie ma jej w kinie, zaczytuje się w książkach z zakresu psychologii i zarządzania operacyjnego.

Krzysiek Dabrowski

Krzysztof Dąbrowski

Coraz Lepszy NieSprzedawca

Krzysztof Dąbrowski

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się zachęcaniem Klientów do zrobienia kolejnego kroku – rozpoczęcia stałej współpracy z Coraz Lepszą Firmą i dołączenia do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Jego mocne strony to: wieczna chęć testowania nowych rozwiązań, altruizm i uczynność. Uwielbia też analizować różne punkty widzenia i o nich rozmawiać.

Poza tym jest szczery, otwarty i uśmiechnięty – to można zobaczyć na początku znajomości. Potem jest tylko lepiej. ;)

Absolwent KUL i UMCS, z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży. Prywatnie perkusista z 20-letnim stażem, szczęśliwy małżonek i ciekawy świata i ludzi człowiek. Interesuje się literaturą fantasy i kulturą Japonii.

beata_grzegorczyk

Beata Grzegorczyk

Coraz Lepszy Opiekun Klienta

Beata Grzegorczyk

Osoba, z którą nasi Klienci spędzają prawdopodobnie najwięcej czasu. Rozwiązuje problemy, odpowiada na pytania, dba o relacje z Coraz Lepszymi Przedsiębiorcami.

Analityk o wysokim poziomie empatii i dobra dusza w biurze. Jej mocne strony to: wytrwałość i tendencja do podejmowania inicjatyw. Często podkreśla też swoją niezależność – ale i tak wszyscy wiemy, że w razie potrzeby potrafi efektywnie działać w grupie.

W życiu stawia sobie wysoko poprzeczkę. Jest absolwentką Ekonomii na UMCS o specjalności Polityka społeczna a rozwój i zabezpieczenia ludności. W wolnym czasie realizuje się jako makijażystka i szef we własnej kuchni.

Dział Marketingu

Martyna Kosienkowska

Redaktor bloga Coraz Lepszej Firmy. Dba o to, by litery układały się w opowieści. Wierzy, że każdy artykuł może być wisienką na torcie, jeśli tylko zawiera samo mięso.

Łączy w sobie empatię i silną potrzebę autonomii. Jej mocne cechy to: silna samomotywacja, umiejętność planowania, a także tendencja do testowania nowych rozwiązań. Nie mogła się zdecydować, więc ukończyła 3 specjalizacje Filologii polskiej na UMCS – Redaktorsko-medialną, Teatrologiczną i Nauczycielską.

Przez wiele lat współpracowała z wydawnictwami uniwersyteckimi, redagując opasłe tomiska wnikliwych rozpraw naukowych. Była redaktorem prowadzącym w wydawnictwach biznesowo-marketingowym i medycznym. Prowadziła blogi internetowe – m.in. o e-handlu, pasjach lekarzy, zdrowiu, urodzie, kuchni, rodzicielstwie.

Poza pisaniem umie słuchać i czytać między wierszami. Zawsze stara się rozumieć, nigdy – oceniać. Lubi zmiany oraz ambitne cele. Radzi sobie z mężem i dwoma synkami, więc żadne wyzwanie jej niestraszne. :)

Martyna Kosienkowska1

Martyna Kosienkowska

Coraz Lepszy Content Marketer

Bartek Krawczyk 2

Bartłomiej Krawczyk

Coraz Lepszy Copywriter

Bartłomiej Krawczyk

Z wykształcenia magister Geografii UJK, z pasji – Coraz Lepszy Copywriter. W Coraz Lepszej Firmie dopieszcza teksty reklamowe, pisze i tworzy oferty, którym nie sposób się oprzeć.

Mówi się, że jego teksty zmieniają ludzi i biznes na lepsze. Nic dziwnego – to człowiek o refleksyjnej naturze i silnie rozwiniętej potrzebie niesienia pomocy. Jego mocne strony to: empatia, analityczność, głód rozwoju i wytrwałość.

W wolnych chwilach czyta książki, najchętniej te o psychologii sprzedaży i technikach perswazji. Podobno nieźle (i dużo) biega, ale jego prawdziwym talentem jest poczucie humoru. Niektórzy twierdzą, że ma riposty na wszystko. :)

Prywatnie szczęśliwy mąż i, mimo ogromnego zamiłowania do kawy, wiecznie niewyspany tata małego Janka.

Paulina Pietrzak-Jaworska

Zawodowo „siedzi na Facebooku”. Opiekunka Fanpage’a Coraz Lepszej Firmy i Forum Coraz Lepszych Przedsiębiorców. Poszukuje nowych rozwiązań content marketingowych i wspiera rozwój bloga.

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK, Filologii angielskiej na UAM oraz Politologii na UMK. Jej mocne strony to: potrzeba samodoskonalenia, samomotywacja i tendencja do rozważania różnych punktów widzenia.

Od 6 lat zajmuje się content marketingiem. W tym czasie współtworzyła ogólnopolskie kampanie reklamowe, wdrażała strategie komunikacji dla klientów agencji reklamowych i prowadziła blogi firmowe – te ostatnie o nowych technologiach, które, nawiasem mówiąc, uwielbia i mogłaby opowiadać o nich godzinami.

Prywatnie cyfrowy nomada i łowca zórz polarnych.

Paulina P-J

Paulina Pietrzak-Jaworska

Coraz Lepszy Content Marketer/Social Media Manager

Agnieszka Zasuń1

Agnieszka Zasuń

Coraz Lepsza Asystentka Działu Marketingu

Agnieszka Zasuń

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się wprowadzaniem w życie wszystkich planów Działu Marketingu. Dzięki zamiłowaniu do monotonnych czynności chętnie ratuje zespół przed uzupełnianiem skomplikowanych tabel i żmudną analizą kodów HTML.

Jej mocne strony to: systematyczność, samomotywacja oraz wysoko rozwinięta umiejętność planowania. Uwielbia przejmować inicjatywę i z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań – dzięki temu nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed ukończeniem zadania.

Kulturoznawca z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyła specjalizację Media i Kultura Popularna na UMCS, a pozyskaną wiedzę uzupełnia, oglądając hiszpańskie filmy i czytając kryminały. Uwielbia też twórczość Zdzisława Beksińskiego, ale największą przyjemność sprawia jej pieczenie ciastek. Najchętniej w towarzystwie swojego czworonoga, którego niedawno adoptowała ze schroniska.

IT, administracja i wsparcie

Mariusz Szymański

Mariusz Szymański

Coraz Lepszy Programista

Mariusz Szymański

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się rozwojem strony internetowej i oprogramowania. Dzięki niemu praca jest łatwiejsza, a problemy rozwiązują się prawie automatycznie.

Nie jest stereotypowym programistą. Jego mocne strony to: otwartość i refleksyjność, analizowanie zagrożeń oraz analityczność.

Z wykształcenia matematyk. Fascynuje go programowanie w językach webowych. Temu poświęca swój wolny czas – a po tym, jak w jego życiu pojawiła się mała Zuzia, jest go coraz mniej (czego zupełnie nie żałuje!).

Poza tym zaczytuje się, zwłaszcza w powieściach fantasy i science fiction. Nie pogardzi też dobrą muzyką czy wciągającą grą RPG.

Agnieszka Parol

W Coraz Lepszej Firmie odpowiada za wsparcie Zarządu i organizację pracy. Mówi się, że rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.

Prawdopodobnie najbardziej uczynna osoba w biurze – przychodzi z pomocą, zanim zdążymy o nią poprosić. Jej mocne strony to: ciągła potrzeba samodoskonalenia i wyzwań, ponadprzeciętna organizacja i szczerość. Tej ostatniej wymaga zarówno od siebie, jak i od innych.

Absolwentka Architektury Krajobrazu ze specjalizacją Tereny zurbanizowane na UP. Zdobyte umiejętności wykorzystuje, projektując wnętrza i odnawiając meble. Po godzinach najczęściej czyta kryminały. Niektórzy twierdzą, że zdarza jej się też śpiewać w samochodzie. :)

Agnieszka Parol

Agnieszka Parol

Coraz Lepsza Asystentka Zarządu

Anna Tyszko

Człowiek-tabelka. Odpowiada za utrzymanie porządku w dokumentach Coraz Lepszej Firmy – począwszy od księgowości, na umowach i fakturach skończywszy. Chodzą słuchy, że opanowała wszystkie skróty w Excelu. :)

Jej mocne strony to: systematyczność, umiejętność logicznej oceny sytuacji i szczerość. Jako jedna z nielicznych w Coraz Lepszej Firmie czerpie przyjemność z zadań wymagających wysokiej precyzji. Nic dziwnego – jest absolwentką Prawa na UMCS.

Poza pracą kocha muzykę. Jeśli akurat jej nie słucha, to śpiewa – najchętniej gospel. Żyje podróżami i wszystkim, co z nimi związane – odkrywa nowe miejsca, planuje wyjazdy i dopina harmonogramy na ostatni guzik (uwzględniając przy tym przestrzeń na spontaniczne doświadczenia).

Anna Tyszko

Anna Tyszko

Coraz Lepszy Papierolog

Justyna Królak

W Coraz Lepszej Firmie jest odpowiedzialna za wsparcie administracyjne oraz pomoc przy nagrywaniu i montażu produktów internetowych.

Jej mocne strony to: samodoskonalenie, organizowanie, precyzja oraz duży spokój. Uwielbia monotonną pracę i wyłapywanie szczegółów.

Jest absolwentką teologii na KUL. Jej największą pasją jest czytanie książek (od jakiegoś czasu próbuje dogonić męża w liczbie pochłoniętych tytułów). Uwielbia ciągle się rozwijać i dzięki literaturze zdobywać nową wiedzę. W wolnych chwilach, ku radości swojego męża, testuje nowe przepisy kulinarne. Prywatnie jest szczęśliwą żoną Coraz Lepszego Szefa.

Justyna Królak

Justyna Królak

Coraz Lepszy Wspieracz