Coraz Lepszy Zespół

Paweł Królak

Paweł Królak

Coraz Lepszy Szef

Paweł Królak

Przedsiębiorca i strateg biznesowy, założyciel, prezes zarządu i największy akcjonariusz Grupy Coraz Lepsza Firma S.A.

W ciągu zaledwie kilku lat zbudował od zera firmę wartą ponad 30 milionów złotych na rynku, na którym wszyscy mówili, że to absolutnie niewykonalne. Dziś firma obsługuje ponad 12000 klientów, zatrudnia 50 osób i rośnie w tempie Doliny Krzemowej (dwucyfrowe wzrosty miesiąc do miesiąca).

Poprzednią firmę (księgarnię internetową) założył jeszcze na studiach, mając 300 zł w kieszeni, a po kilku latach doprowadził ją do pozycji lidera swojej branży. W 2018 roku sprzedał firmę inwestorowi branżowemu, by w pełni skupić się na rozwoju grupy kapitałowej CLF.

Gościnnie wykłada na studiach biznesowych i MBA, pisze książki i niezliczone artykuły.

Anna Pudło

Anna Pudło

Coraz Lepszy Dyrektor Operacyjny

Anna Pudło

Nadzoruje realizację strategii Coraz Lepszej Firmy, czyli dba o to, aby rzeczy układały się alfabetycznie, sprawy stawały na baczność, a problemy nawet bały się pojawić. Doradza również Klientom w zakresie zwiększania efektywności i wydajności ich pracy. Uwielbia patrzeć, jak działania Coraz Lepszej Firmy realnie pomagają przedsiębiorcom i zmieniają ich firmy w dobrze naoliwione maszyny. Niezwykle szybka i skuteczna w działaniu.

Jej mocne strony to: potrzeba wyzwań, czyli chęć podejmowania się trudnych zadań, wytrwałość, precyzja, wysoka samomotywacja oraz równie wysokie tempo pracy.

Z zawodu jest polonistką, z pasji – absolwentką studiów MBA na uczelni Łazarskiego (ASBiRO). Fascynuje ją literatura, szczególnie ta z zakresu rozwoju osobowego i produktywności. Uwielbia podróżować – marzy o tym, aby pewnego dnia odwiedzić większość krajów świata.

Kamila Młodzianko

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Gdybyśmy mieli opisać ją jednym słowem, bez wahania wybralibyśmy „klientoholik”. Kamila pasjami analizuje potrzeby Coraz Lepszych Przedsiębiorców i – gdyby tylko mogła – najchętniej zamieszkałaby w ich głowach.

Na co dzień prowadzi Dział Sprzedaży – współtworzy procesy sprzedażowe i pracuje z handlowcami nad doskonaleniem ich rozmów. W pracy stawia na empatię i głębokie słuchanie – zarówno podczas rozmów z naszymi Klientami, jak i w trakcie tworzenia metodologii Coraz Lepszej Sprzedaży.

Jej mocne strony to: empatia, entuzjazm, odpowiedzialność, a także potrzeba ciągłego rozwoju. Dla niej po prostu zawsze może być „lepiej”, „skuteczniej”, „bardziej”... I tej filozofii uczy też naszych Sprzedawców.

Z wykształcenia jest polonistką. Przez wiele lat kierowała obsługą w księgarni internetowej Tolle.pl (lidera na rynku książki katolickiej). Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, a wystąpienia publiczne dodają jej energii. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą małego Witka.

Kamila Młodzianko1

Kamila Młodzianko

Coraz Lepszy Dyrektor Sprzedaży

Ekspert Rozwoju Przedsiębiorców

Agata Kluczyńska

Agata Kluczyńska

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Agata Kluczyńska

Pomaga Coraz Lepszym Przedsiębiorcom w rozwoju, zarówno tym osobistym, jak i biznesowym. Wszystko po to, aby poczuli radość z życia i tworzenia coraz lepszych firm.

Odpowiedzialny i empatyczny człowiek z zasadami. W życiu stawia na rozwój oraz wartości moralne, w rozmowach – na szczerość. Daje ludziom siłę i wiarę w to, że mogą osiągnąć to, czego pragną. Nic dziwnego, ponieważ, obok ciągłej potrzeby wyzwań, jej mocne strony to: dążenie do rozwoju i wysoka efektywność.

Absolwentka Politologii i nauk społecznych UP, szkoły coachów Meritum, posiadaczka certyfikatów coacha ACC ICF, trenera biznesu Schenk Institute i Racjonalnej Terapii Zachowań Intuikon. Jest również specjalistą od negocjacji międzykulturowych.

Prywatnie businesswoman z dwudziestoletnim doświadczeniem, szkoleniowiec i mentor. Jeśli akurat nie pomaga początkującym przedsiębiorcom w ramach projektu Kobiety Krakowa, to oddaje się podróżom – również tym w głąb siebie.

Dział Sprzedaży

Jacek Szałkowski

Jacek Szałkowski

Coraz Lepszy Lider Zespołu Sprzedażowego

Jacek Szałkowski

W Coraz Lepszej Firmie pomaga Klientom w zrobieniu kolejnego kroku – rozpoczęcia stałej współpracy z Coraz Lepszą Firmą i dołączenia do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Jego mocne strony to: altruizm, kreatywność i samodoskonalenie. Dzięki nim wspaniale odnajduje się podczas spotkań z Klientami – a każda z rozmów to pretekst i zaproszenie do spojrzenia na świat z nowej perspektywy.

Prywatnie jest absolwentem Zarządzania marketingiem i sprzedażą na WSB i Filozofii na UMK o specjalności Komunikacja społeczna. Jak sam podkreśla, połączenie obu dyscyplin dało mu szeroki ogląd na kwestie związane z wyzwaniami współczesnego świata – również tymi biznesowymi.

Na co dzień pasjonat gry na ukulele, zapalony szachista i Coraz Lepszy Mąż Najlepszej Żony. ;)

Krzysiek Dabrowski

Krzysztof Dąbrowski

Coraz Lepszy Sprzedawca

Krzysztof Dąbrowski

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się zachęcaniem Klientów do zrobienia kolejnego kroku – rozpoczęcia stałej współpracy z Coraz Lepszą Firmą i dołączenia do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Jego mocne strony to: wieczna chęć testowania nowych rozwiązań, altruizm i uczynność. Uwielbia też analizować różne punkty widzenia i o nich rozmawiać.

Poza tym jest szczery, otwarty i uśmiechnięty – to można zobaczyć na początku znajomości. Potem jest tylko lepiej. ;)

Absolwent KUL i UMCS, z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży. Prywatnie perkusista z 20-letnim stażem, szczęśliwy małżonek i ciekawy świata i ludzi człowiek. Interesuje się literaturą fantasy i kulturą Japonii.

Magdalena Głębocka

Jeśli ktoś mówi, że intelekt i emocje kroczą różnymi ścieżkami, to ona jest tego chodzącym zaprzeczeniem. Na co dzień łączy wiedzę z intuicją, aby zachęcić Klientów do zrobienia kolejnego kroku – rozpoczęcia stałej współpracy z Coraz Lepszą Firmą i dołączenia do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Jej mocne strony to: szczerość, samodoskonalenie, elastyczność i tendencja do rozważania wielu różnych punktów widzenia. Dzięki nim wspaniale odnajduje się podczas długich, głębokich rozmów z Klientami.

Prywatnie jest absolwentką Filozofii teoretycznej KUL – jak sama przyznaje, o wyborze kierunku kształcenia zdecydowała głęboko zakorzeniona chęć poznania świata i zrozumienia drugiego człowieka. Nic dziwnego, że w wolnych chwilach najczęściej można spotkać ją w europejskich muzeach, teatrach lub… na azjatyckich straganach ulicznych.

Na co dzień uśmiechnięta i szczęśliwa, że robi to, co uwielbia. Cieszy się, że praca zdalna w Coraz Lepszej Firmie umożliwia jej realizację planów zawodowych pod palmą z widokiem na ciepłe morze.

Magda Głębocka

Magdalena Głębocka

Coraz Lepszy Sprzedawca

Olgierd Krautsztrung

Olgierd Krautsztrung

Coraz Lepszy Sprzedawca

Olgierd Krautsztrung

Niektórzy ludzie unikają rozpoczęcia rozmowy, jednak z Olgierdem jest inaczej… On po prostu uwielbia poznawać nowych ludzi! Dla niego każdy człowiek to nowa historia, którą warto poznać – właśnie dlatego jest pierwszą osobą, z którą mają kontakt nasi Klienci, jeszcze zanim zrobią pierwszy krok i dołączą do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców. A my bardzo cieszymy się z tego, że to właśnie w Coraz Lepszej Firmie znalazł miejsce, w którym może zmieniać świat na lepsze! ;)

Jego mocne strony to: optymizm, pryncypialność i komunikatywność. Nic dziwnego, że w pracy stawia przede wszystkim na ludzi – w każdym z nich widzi trzon sukcesu każdej organizacji i z przyjemnością dzieli się z nimi swoją wiedzą.

Prywatnie szczęśliwy mąż swojego „Promyczka”, tata ukochanego synka – Leonarda – oraz niepoprawny romantyk, który kocha survivalowe wyprawy, ratownictwo wodne i sztuki walki. Poza sezonem można go też spotkać w górach, bo – jak mówi – Korona Gór Polski sama się nie zdobędzie.

Mówiąc najprościej – dzień bez kolejnego wyzwania to dla Olgierda dzień stracony, a wyprawy ku nieznanemu (zarówno te w terenie, jak i w głąb siebie) są według niego najlepszą okazją, by stawać się swoją Coraz Lepszą Wersją.

Grzegorz Cota

Powiedzieć, że traktuje swoją pracę jak misję, to jakby nic nie powiedzieć. Na co dzień poświęca całą swoją energię, aby wspierać przedsiębiorców w podjęciu życiowej decyzji – wejścia na ścieżkę rozwoju.

Pomagają mu w tym jego mocne strony: szczerość, empatia i analityczne myślenie. Nic dziwnego, że ludzie uwielbiają przebywać w jego towarzystwie, a nasi Klienci często pytają o to, "co słychać u Pana Grzegorza?". ;)

Zanim trafił do Coraz Lepszej Firmy, zdobył dyplom Analizy i zarządzania w biznesie na UŁ. Od 11 lat działa w ogólnopojętym biznesie, gdzie zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców w rozwoju (w tym przez 5 lat jako manager oddziału i dyrektor regionu w Fundacji Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp" – największym inkubatorze przedsiębiorczości w Europie Centralnej).

Prywatnie jest szczęśliwym mężem, dumnym tatą i najlepszym przyjacielem pełnego energii golden retrievera o imieniu Harry.

Grzegorz Cota

Grzegorz Cota

Coraz Lepszy Sprzedawca

Daniel Dydak

Mało kto wie, ale swoją przygodę z Coraz Lepszą Firmą zaczynał z perspektywy Klienta – jako uczestnik Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Nic dziwnego, że tak wspaniale odnajduje się, zapraszając kolejne osoby do naszej społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Pomagają mu w tym jego mocne strony: ciekawość drugiego człowieka, syntetyczne myślenie i asertywność. W połączeniu z wrodzoną życzliwością i szczerością stawiają one Daniela na pierwszym miejscu w kategorii “mistrz głębokich rozmów, które zmieniają życie”. Mówiąc najprościej – Klienci go uwielbiają.

Prywatnie jest zakochanym po uszy mężem Dominiki i tatą małej Marianny oraz Bogny. W wolnych chwilach najczęściej można spotkać go w górach – a kiedy pogoda nie sprzyja wyprawom, zaszywa się w domu z książką lub sprzętem do nagrywania podcastów.

Daniel Dydak

Daniel Dydak

Coraz Lepszy Sprzedawca

Aleksander Szopa

Aleksander Szopa

Coraz Lepszy Sprzedawca

Aleksander Szopa

Absolwent finansów UE w Katowicach, który prawdziwe powołanie odnalazł w sprzedaży.

Swoje doświadczenie wykorzystuje, pomagając na co dzień Coraz Lepszym Przedsiębiorcom – wspólnie z nimi stawia kolejne kroki w Programie Rozwoju, odkrywając na nowo potencjał, który drzemie w ich firmach. I radzi sobie z tym wzorowo – czemu kompletnie się nie dziwimy, bo wśród jego mocnych stron znajduje się: entuzjazm, towarzyskość i optymizm.

Poza tym jest prawdziwym człowiekiem renesansu, który uwielbia się uczyć i rozwijać swoje liczne (nawet jak na CLF!) pasje, a są to między innymi: sztuki walki, psychologia społeczna, piłka nożna, filozofia, taniec latynoamerykański, coaching, podróże autostopem, sztuka iluzji... Ale coś nam mówi, że nasz firmowy iluzjonista nie odkrył jeszcze w tym temacie wszystkich swoich kart. ;)

Paulina Rzepka

Do Coraz Lepszej Firmy trafiła przez... ciekawość. Chciała wiedzieć, czy można pracować inaczej – zgodnie z naturalnymi predyspozycjami i talentami – i wsiąkła w CLF bez reszty.

Z wykształcenia jest magistrem Fizjoterapii PPWSZ w Nowym Targu, ale na co dzień zdecydowanie lepiej odnajduje się, stawiając wspólnie z Coraz Lepszymi Przedsiębiorcami pierwsze kroki w Programie Rozwoju. I jest w tym absolutną mistrzynią – pewnie dlatego, że wśród jej mocnych stron dominują: altruizm, optymizm i uczynność. Poza tym uwielbia kontakt z ludźmi, a w każdym człowieku widzi nową, fascynującą historię do odkrycia. Mówiąc najprościej – empatyczna z niej bestia. ;)

Jest też wielką miłośniczką horrorów, filmów przyrodniczych i kulinarnych eksperymentów. Największym uczuciem darzy jednak zwierzęta – żaden piesek nie przejdzie obok niej niezauważony. ;)

Paulina Rzepka

Paulina Rzepka

Coraz Lepszy Sprzedawca

Paula Borowczyk-Sterna

Paula Borowczyk-Sterna

Coraz Lepszy Sprzedawca

Paula Borowczyk-Sterna

Kobieta, Żona i Mama – w tej kolejności i właśnie tak najczęściej o sobie mówi. My do tej listy dodalibyśmy jeszcze “Coraz Lepszy Sprzedawca” i “Dziewczyna, dla której nie ma rzeczy niemożliwych”.

Jest absolwentką Pedagogiki na UAM, wykwalifikowanym Mediatorem, a niebawem również Psychologiem. Każdy kierunek kończyła z myślą, że jej praca nie będzie jedynie źródłem dochodu, ale również sposobem na to, by pomagać innym… I każdego dnia konsekwentnie realizuje ten plan – ale czego innego moglibyśmy spodziewać się po osobie, której mocne strony to: ciepło, empatia i altruizm? :)

Jeśli akurat nie zdobywa kolejnego dyplomu, celebruje momenty i kolekcjonuje wspomnienia. Gdyby tylko mogła, przeniosłaby Tatry do Wielkopolski, aby przynajmniej raz w tygodniu wybierać się na górskie wycieczki… Najlepiej ze swoim mężem Przemkiem (którego uważa za najlepszego człowieka, jakiego zna) i synami – Maksymilianem i Feliksem. :)

Piotr Boratyński

Jego droga do Coraz Lepszej Firmy prowadziła przez mistrzostwa w lekkoatletyce, turnieje szachowe i deski teatrów. Dziś – jako Coraz Lepszy Sprzedawca – zaprasza przedsiębiorców do Programu Rozwoju, zarażając ich przy okazji swoim optymizmem i entuzjazmem. Jak sam mówi, uwielbia codzienne rozmowy z Klientami i często ma wrażenie, że zna się z nimi od lat. Czy trudno o lepszy powód do radości? :)

Zapytany o swoje mocne strony, bez wahania wymienia: potrzebę wyzwań, altruizm i szczerość. Nasze firmowe testy predyspozycji zawodowych wskazały też na wysoki poziom samomotywacji, entuzjazm i uczynność. Słowem – to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Prywatnie jest Absolwentem Studium Aktorskiego A.Sewruka przy Teatrze im. S. Jaracza w Olsztynie oraz mężem wspaniałej Anastazji i dumnym tatą Marianny i Wiktorii.

Piotr Boratyński

Piotr Boratyński

Coraz Lepszy Sprzedawca

Krzysztof Nowak

Krzysztof Nowak

Coraz Lepszy Sprzedawca

Krzysztof Nowak

Miał zostać prawnikiem, ale finalnie zdecydował, że jego życiową drogą będzie pomaganie ludziom poprzez sprzedaż. Jest głęboko przekonany, że każda rozmowa z drugim człowiekiem niesie za sobą wyjątkową wartość – a praca w Coraz Lepszej Firmie i codzienny kontakt z naszymi Przedsiębiorcami tylko to potwierdzają.

Jego mocne strony to: uczynność, altruizm, optymizm, samodoskonalenie i empatia. Jak sam mówi, wykorzystuje je, by każdego dnia stawać się nie tylko Coraz Lepszym Sprzedawcą, ale przede wszystkim Coraz Lepszym Człowiekiem.

Po godzinach zamienia słuchawkę na gitarę. Od roku niemal każdego dnia samodzielnie uczy się nowych akordów, oswajając przy okazji sąsiadów z brzmieniem polskich klasyków ogniskowych i rockowych evergreenów (zwłaszcza Johna Mayera). Jest też zagorzałym fanem ligi angielskiej, kina, literatury i spotkań z przyjaciółmi.

Sylwia Deryło

Gdybyśmy mieli w jednym obrazie ująć słowo „ciepły”, „pomocny” i „rodzinny”, to pewnie po prostu pokazalibyśmy zdjęcie Sylwii. Nic dziwnego, że ta wyjątkowa dziewczyna na co dzień wykorzystuje swoje cechy, wspierając Dyrektora Sprzedaży oraz zespołu sprzedażowego. Poza tym czuwa też nad firmowym CRMem, dbając o to, aby panował w nim ład i porządek.

Jej mocne strony to: organizowanie, planowanie, uczynność i współpraca. Jest też dobrym słuchaczem – często powtarza, że każdy nowo poznany człowiek to dla niej potencjalny przyjaciel, który tylko czeka, aby lepiej go poznać... I jak tu jej nie lubić?

Prywatnie jest absolwentką Turystyki i Rekreacji WSSP im. W. Pola, ale niech nie zmyli Cię ten kierunek! Sylwia od dalekich wojaży zdecydowanie bardziej woli wciągające lektury (zwłaszcza te oparte na faktach) i pieczenie ciast. A my to szanujemy – zwłaszcza, że jej wypiekom zdarza się lądować na naszych biurkach. ;)

Sylwia Deryło

Sylwia Deryło

Coraz Lepsza Asystentka Dyrektora Sprzedaży

Marta Szęszoł

Trzyma rękę na pulsie Coraz Lepszej Firmy. Pilnuje umów i faktur, dbając o to, aby wszystkie płatności realizowane były w ustalonym czasie. I radzi sobie z tym śpiewająco – pewnie dlatego, że wśród jej mocnych stron dominują: naprawianie, analizowanie, uczenie się i szukanie optymalnych rozwiązań.

Ale niech nie zmyli Cię jej analityczna dusza!

Z chwilą, kiedy na monitorze gasną ostatnie tabelki, Marta chwyta za poie i rusza na kolejny fire show… A jeśli akurat nie igra z ogniem, to spaceruje z psami ze schroniska, bawi się ze swoimi szczurami, rysuje, gotuje albo pokonuje kolejnych bossów w grach RPG. Koniecznie z dobrym kryminałem w drugiej ręce!

Prywatnie zakochana w Szwajcarii studentka PR i nowych mediów w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Marta Szęszoł

Marta Szęszoł

Coraz Lepsza Asystentka Działu Sprzedaży

Dział Marketingu

Martyna Kosienkowska

Zaczynała jako redaktor bloga Coraz Lepszej Firmy, ale szybko okazało się, że jej potencjał sięga zdecydowanie dalej. Dziś dba o to, by Dział Marketingu działał jak dobrze naoliwiona maszyna, realizując założone cele strategiczne.

Łączy w sobie empatię i silną potrzebę autonomii. Jej mocne cechy to: silna samomotywacja, umiejętność planowania, a także tendencja do testowania nowych rozwiązań. Nie mogła się zdecydować, więc ukończyła 3 specjalizacje Filologii polskiej na UMCS – Redaktorsko-medialną, Teatrologiczną i Nauczycielską.

Przez wiele lat współpracowała z wydawnictwami uniwersyteckimi, redagując opasłe tomiska wnikliwych rozpraw naukowych. Była redaktorem prowadzącym w wydawnictwach biznesowo-marketingowym i medycznym. Prowadziła blogi internetowe – m.in. o e-handlu, pasjach lekarzy, zdrowiu, urodzie, kuchni, rodzicielstwie.

Poza pisaniem umie słuchać i czytać między wierszami. Zawsze stara się rozumieć, nigdy – oceniać. Lubi zmiany oraz ambitne cele. Radzi sobie z mężem i dwoma synkami, więc żadne wyzwanie jej niestraszne. :)

Martyna Kosienkowska1

Martyna Kosienkowska

Coraz Lepszy Manager Marketingu

Paulina Pietrzak-Jaworska

Zaczynała od roli opiekunki Fanpage’a Coraz Lepszej Firmy i Forum Coraz Lepszych Przedsiębiorców. Dziś poszukuje nowych rozwiązań content marketingowych, wspiera rozwój bloga i dba o oprawę graficzną materiałów z logo Coraz Lepszej Firmy.

Absolwentka Dziennikarstwa i komunikacji społecznej na UMK, Filologii angielskiej na UAM oraz Politologii na UMK. Jej mocne strony to: potrzeba samodoskonalenia, samomotywacja i tendencja do rozważania różnych punktów widzenia.

Z content marketingiem związana jest zawodowo od 2013 roku. W tym czasie współtworzyła ogólnopolskie kampanie reklamowe, wdrażała strategie komunikacji dla klientów agencji reklamowych i prowadziła blogi firmowe – te ostatnie o nowych technologiach, które, nawiasem mówiąc, uwielbia i mogłaby opowiadać o nich godzinami.

Prywatnie cyfrowy nomada i łowca zórz polarnych.

Paulina P-J

Paulina Pietrzak-Jaworska

Coraz Lepszy Content Marketer/Grafik

Bartek Krawczyk 2

Bartłomiej Krawczyk

Coraz Lepszy Copywriter

Bartłomiej Krawczyk

Z wykształcenia magister Geografii UJK, z pasji – Coraz Lepszy Copywriter. W Coraz Lepszej Firmie dopieszcza teksty reklamowe, pisze i tworzy oferty, którym nie sposób się oprzeć.

Mówi się, że jego teksty zmieniają ludzi i biznes na lepsze. Nic dziwnego – to człowiek o refleksyjnej naturze i silnie rozwiniętej potrzebie niesienia pomocy. Jego mocne strony to: empatia, analityczność, głód rozwoju i wytrwałość.

W wolnych chwilach czyta książki, najchętniej te o psychologii sprzedaży i technikach perswazji. Podobno nieźle (i dużo) biega, ale jego prawdziwym talentem jest poczucie humoru. Niektórzy twierdzą, że ma riposty na wszystko. :)

Prywatnie szczęśliwy mąż i, mimo ogromnego zamiłowania do kawy, wiecznie niewyspany tata małego Janka.

Katarzyna Trzonek-Maciejewska

Klienci kojarzą ją z wciągających artykułów i pozytywnego nastawienia do życia, nam kojarzy się z szerokim uśmiechem i energią, którą zaraża wszystkich dookoła. Nic dziwnego, że na co dzień wspaniale odnajduje się, wprowadzając czytelników swoimi historiami w świat Coraz Lepszej Firmy.

Prywatnie dyplomowany socjolog, który nie przepracował ani jednego dnia w wyuczonym zawodzie. Zamiast badań i analiz społeczeństwa Kasia wybrała błyskawiczną karierę w międzynarodowych korporacjach, współpracę z Pawłem Tkaczykiem i własną firmę, w której – wspólnie z mężem – pomaga firmom z Europy Środkowo-Wschodniej wyjść na rynki zagraniczne.

W międzyczasie zdążyła jeszcze ukończyć studia podyplomowe „Nowoczesna komunikacja marketingowa” na Uniwersytecie SWPS i pokonała z plecakiem w ręku 304 km północnego wybrzeża Hiszpanii. I coś nam mówi, że to nie jest jej ostatnie słowo.

Katarzyna Trzonek

Katarzyna Trzonek-Maciejewska

Coraz Lepszy Junior Copywriter

Izabela Wiśniewska

Izabela Wiśniewska

Coraz Lepszy Junior Copywriter

Izabela Wiśniewska

W Coraz Lepszej Firmie dba o to, by klienci nie potrafili oprzeć się naszym ofertom. I radzi sobie z tym wzorowo. Dzięki wrodzonemu talentowi do „czytania ludzi” jak nikt potrafi wgryźć się w ich emocje i sposób postrzegania świata.

Zanim trafiła do naszego Działu Marketingu, ukończyła Ekonomię Menadżerską oraz Marketing Sprzedaży Usług Finansowych w chorzowskim wydziale Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Później – podyplomowo – Zarządzanie Sprzedażą, ale w głębi serca czuła, że jest stworzona do innych zadań. Z tą myślą pojawiła się w Coraz Lepszej Firmie i wszystko wskazuje na to, że zostanie z nami na dłużej, aby pomagać przedsiębiorcom w stawaniu się coraz lepszymi. :)

Po godzinach pracy najczęściej można spotkać ją w wygodnym fotelu z książką (najchętniej o biznesie, zachowaniach i emocjach ludzi) albo na koncertach i wydarzeniach artystycznych, gdzie tańczy… z ogniem. A kiedy kurtyna opada, zamienia się w szczęśliwą mamę trójki małych księżniczek i – aby w domu kobiet za dużo nie było – kota o imieniu Bruno.

Piotr Głazowski

Niektórzy twierdzą, że gdyby David Ogilvy i Janis Joplin doczekali się dziecka, to byłby nim Piotrek.

Z jednej strony to miłośnik serowarstwa, którego po godzinach pracy najczęściej można znaleźć gdzieś na skraju lasu albo w przydomowym ogródku. Z drugiej – dyplomowany inżynier budownictwa, który nie zdążył trafić na budowę, bo wcześniej wciągnął go świat biznesu. Ale nie narzekamy, bo dzięki temu (i jego mocnym stronom: wrodzonej dociekliwości połączonej z ciekawością ludzi i umiejętnością krytycznego myślenia) wspaniale odnajduje się w realiach życia przedsiębiorców, a jego artykuły i reklamy idealnie trafiają w ich potrzeby.

Prywatnie szczęśliwy mąż i spełniony tata.

Piotr Głazowski

Piotr Głazowski

Coraz Lepszy Junior Copywriter

Agata Szkutnik

Wielbicielka ekonomii behawioralnej i ludzkiego umysłu, która po 8 latach pracy w branży bankowo-ubezpieczeniowej w dużych korporacjach postanowiła pójść za głosem serca i zamienić pasję w pracę... I tak trafiła do Coraz Lepszej Firmy.

Jako Coraz Lepszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji podąża tropem ludzkich motywacji, eksperymentuje i szuka nowych, coraz skuteczniejszych, rozwiązań. Mówiąc najprościej, zawodowo zajmuje się myśleniem i wychodzi jej to fenomenalnie. ;)

Prywatnie uważa, że najgorsze, co można zrobić, to przestać się rozwijać (nic dziwnego, bo wśród jej mocnych stron wysoko plasują się: samodoskonalenie, innowacyjność i podejmowanie inicjatywy). Dlatego ma na swoim koncie studia z Finansów i Rachunkowości, studia podyplomowe z Ubezpieczeń i Pośrednictwa FInansowego i studia doktoranckie na Wydziale Ekonomicznym UMCS. Te ostatnie zamierza ukończyć w ciągu kilku najbliższych lat – w międzyczasie przemierzając górskie szlaki, tarasy ryżowe lub spacerując na łonie natury ze swoim psiakiem.

Agata Szkutnik

Agata Szkutnik

Coraz Lepszy Specjalista ds. Optymalizacji Konwersji

Agnieszka Zasuń1

Agnieszka Zasuń

Coraz Lepsza Asystentka Działu Marketingu

Agnieszka Zasuń

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się wprowadzaniem w życie wszystkich planów Działu Marketingu. Dzięki zamiłowaniu do monotonnych czynności chętnie ratuje zespół przed uzupełnianiem skomplikowanych tabel i żmudną analizą kodów HTML.

Jej mocne strony to: systematyczność, samomotywacja oraz wysoko rozwinięta umiejętność planowania. Uwielbia przejmować inicjatywę i z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań – dzięki temu nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed ukończeniem zadania.

Kulturoznawca z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyła specjalizację Media i Kultura Popularna na UMCS, a pozyskaną wiedzę uzupełnia, oglądając hiszpańskie filmy i czytając kryminały. Uwielbia też twórczość Zdzisława Beksińskiego, ale największą przyjemność sprawia jej pieczenie ciastek. Najchętniej w towarzystwie swojego czworonoga, którego adoptowała ze schroniska.

Jakub Różowicz

Jakub Różowicz

Coraz Lepszy Asystent Działu Marketingu

Jakub Różowicz

Wspiera Dział Marketingu w realizacji pomysłów – nawet tych najbardziej szalonych. Składa strony ofertowe, planuje mailingi, szuka rozwiązań technicznych i cierpliwie przypomina kreatywnym duszom o zbliżających się terminach oddania projektów. Jak sam przyznaje, właśnie to sprawia mu w pracy największą przyjemność. Nic dziwnego, bo wśród jego mocnych stron znajdują się: organizowanie, systematyczność, analizowanie zagrożeń i uczynność.

Z wykształcenia informatyk z dyplomem ukończenia KUL. Z powołania marketingowa dusza, która najlepiej czuje się, zgłębiając tajniki obsługi kolejnych ułatwiających życie programów. Poza tym uwielbia organizować i mieć pod kontrolą wszystkie zadania, które wykonuje na co dzień. Mówiąc najprościej – pasuje do nas jak ulał i nikomu go nie oddamy!

Prywatnie miłośnik nowinek technicznych i technologicznych, którego ciężko oderwać od komputera.

Dział Operacyjny

Mariusz Szymański

Mariusz Szymański

Coraz Lepszy Programista

Mariusz Szymański

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się rozwojem strony internetowej i oprogramowania. Dzięki niemu praca jest łatwiejsza, a problemy rozwiązują się prawie automatycznie.

Nie jest stereotypowym programistą. Jego mocne strony to: otwartość i refleksyjność, analizowanie zagrożeń oraz analityczność.

Z wykształcenia matematyk. Fascynuje go programowanie w językach webowych. Temu poświęca swój wolny czas – a po tym, jak w jego życiu pojawiła się mała Zuzia, jest go coraz mniej (czego zupełnie nie żałuje!).

Poza tym zaczytuje się, zwłaszcza w powieściach fantasy i science fiction. Nie pogardzi też dobrą muzyką czy wciągającą grą RPG.

marysia-kardys

Maria Kardyś

Coraz Lepszy Opiekun Klienta

Maria Kardyś

Głos Coraz Lepszej Firmy i pierwsza osoba, z którą kontaktują się nasi Klienci, kiedy potrzebują rozwiązać swoje problemy. Wita w Programie Rozwoju, odpowiada na pytania, dba o relacje z Coraz Lepszymi Przedsiębiorcami.

Jej mocne strony to: altruizm, uczynność i wytrwałość – mieszanka wprost stworzona do pracy z ludźmi. Nic dziwnego, że zawsze otacza ją wianuszek przyjaciół, a nasi Klienci dzwonią czasem wyłącznie po to, aby „życzyć Pani Marysi miłego dnia”. ;)

Prywatnie jest absolwentką Inżynierii materiałowej na AGH o specjalności Inżynieria powierzchni, ale od spacerów po placu budowy zdecydowanie bardziej woli wędrówki górskie. W wolnym czasie wyczarowuje w kuchni cuda, które pokochałaby nawet Magda Gessler. Koniecznie z muzyką w tle i kubkiem ukochanej kawy w dłoni.

Urszula Kuczek

Zawodowo "siedzi w papierach". Zajmuje się przygotowaniem umów Programu Rozwoju dla Coraz Lepszych Przedsiębiorców i wspiera Klientów Coraz Lepszej Firmy w terminowym regulowaniu płatności. Nic dziwnego, bo wśród jej mocnych stron znajdują się: precyzja, organizacja, logika i empatia.

Jest absolwentką socjologii na UMCS, ale od zgłębiania mechanizmów rządzących społeczeństwami zdecydowanie bardziej woli podróże. Latem najczęściej można znaleźć ją gdzieś na południowej półkuli, a zimą – na zaśnieżonych stokach. Jeśli akurat jest w domu, zaczytuje się w powieściach i książkach psychologicznych.

Poza tym jest szczęśliwą żoną i mamą, która z powodzeniem łączy swoje role z ambicjami zawodowymi.

ula_kuczek2

Urszula Kuczek

Coraz Lepsza Asystentka Działu Relacji z Klientami

Marzena Szabłowska

Wiecznie uśmiechnięty przewodnik po świecie Programu Rozwoju. Wita naszych Klientów w gronie Coraz Lepszych Przedsiębiorców, a po pierwszym wspólnym roku ocenia, czy mamy jeszcze przestrzeń do dalszej wspólnej nauki. I radzi sobie z tym wyśmienicie – pewnie dlatego, że wśród jej mocnych stron dominują: empatia, otwartość i altruizm.

Z wykształcenia jest podwójnym magistrem. Ukończyła Psychologię na UAM i Nauki o Rodzinie na UKSW, ale poza analizą ludzkich umysłów kocha również bieganie po górach (na swoim koncie ma między innymi ukończenie Biegu Zbója, który jest jednym z najtrudniejszych maratonów w Polsce!) i występy z chórem. Pasją do jednego i drugiego zdążyła już zarazić swojego syna – Tymka. ;)

W życiu chce być zmianą, którą sama pragnie ujrzeć we wszechświecie... I konsekwentnie realizuje swój cel, traktując każde doświadczenie na swojej drodze jako szansę, by rozwinąć swoją wewnętrzną siłę. Mówiąc najprościej – im trudniej, tym lepiej!

Marzena Szabłowska

Marzena Szabłowska

Opiekun Coraz Lepszych Przedsiębiorców

Monika Branecka

Prawa ręka Coraz Lepszego Dyrektora Operacyjnego. Lokalizuje potencjalne zagrożenia i naprawia je, zanim ktokolwiek zdąży choćby o nich pomyśleć. Niektórzy mówią, że radzi sobie z tym równie dobrze, co nasz Dyrektor Operacyjny – a w Coraz Lepszej Firmie to jeden z największych komplementów, jakie można otrzymać.

Jej mocne strony to: precyzja, szybkość i nieustanna potrzeba samodoskonalenia. Owocem tej ostatniej jest dyplom ukończenia Politologii w Akademii Zamojskiej, ale od analizy ustrojów politycznych zdecydowanie bardziej woli malarstwo, seriale psychologiczne i dobre jedzenie... Najlepiej w towarzystwie najbliższych. :)

Monika Branecka

Monika Branecka

Coraz Lepsza Asystentka Dyrektora Operacyjnego

Dział Finansowo-Administracyjny

Jolanta Kwietniewska

W Coraz Lepszej Firmie nadzoruje codzienną pracę Działu Finansowo-administracyjnego, dbając o to, aby w naszych dokumentach firmowych panował absolutny ład i porządek, a wszystkie sprawy formalno-prawne były dopięte na ostatni guzik – i robi to z prędkością błyskawicy.

Jej mocne strony to: dokładność, precyzja i skrupulatność. W połączeniu z nieustanną potrzebą rozwoju i miłością do nowych wyzwań tworzy to mieszankę wprost idealną do pracy w Dziale Finansowo-administracyjnym – nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Prywatnie jest absolwentką Zarządzania i marketingu na Politechnice Lubelskiej oraz studiów podyplomowych na kierunku Kadry i płace, ale nie wyobraża sobie życia za biurkiem. W zimie najchętniej szaleje na nartach, które z pierwszymi promieniami słońca zamienia na buty trekkingowe.

Jolanta Kwietniewska

Jolanta Kwietniewska

Coraz Lepszy Manager Działu administracyjno-finansowego

Olga Czapla

Najlepszy łowca talentów, jakiego znamy. Czyta z ludzi niczym z otwartych książek – a prawdziwe bestsellery zaprasza do pracy w Coraz Lepszej Firmie. Nic dziwnego, bo wśród jej mocnych stron dominuje wysoko rozwinięta empatia i zorientowanie na ludzi.

Zanim trafiła do Coraz Lepszej Firmy, zdobyła dyplom Filologii angielskiej na KUL. Umiejętności językowe szlifuje podczas podróży – nie ukrywa jednak, że w przyszłości chciałaby wykorzystywać je do koordynacji międzynarodowych procesów rekrutacyjnych Coraz Lepszej Firmy.

Po godzinach najczęściej można spotkać ją w kuchni, w której tworzy prawdziwe cuda. Niektórzy – z jej mężem na czele – twierdzą, że wkrótce swoimi zdolnościami przegoni największych kulinarnych celebrytów.

Olga Czapla

Olga Czapla

Coraz Lepszy Rekruter

arek_j

Arkadiusz Jałowiec

Coraz Lepszy Radca Prawny

Arkadiusz Jałowiec

Dba o stronę prawną Coraz Lepszej Firmy, aby reszta Zespołu mogła swobodnie skupić się na pomaganiu przedsiębiorcom, zamiast tracić energię na pokonywanie gąszczu przepisów i formalności. Chodzą też słuchy, że opanował wszystkie skróty w Wordzie. :)

Jego mocne strony to: wyznaczanie sobie trudnych celów, wytrwałość w ich realizacji, analizowanie potencjalnych zagrożeń i podejmowanie inicjatywy. Jako jeden z nielicznych w Coraz Lepszej Firmie czerpie przyjemność z zadań wymagających wysokiej precyzji. Nic dziwnego – jest absolwentem Prawa na UMCS.

Poza pracą działa społecznie w organizacjach promujących wolność gospodarczą, czyta książki, biega i planuje wyprawy wysokogórskie.

Justyna Królak

Drobny człowiek trzymający na swoich barkach ogromną odpowiedzialność.

Dzięki niej biurowe faktury same układają się na swoich miejscach, kolejne lekcje Programu Rozwoju trafiają na czas do Coraz Lepszych Przedsiębiorców, a przelewy z wynagrodzeniem pojawiają się na naszych kontach z regularnością godną szwajcarskiego zegarka. I nic dziwnego, bo jej mocne strony to: samodoskonalenie, organizowanie, precyzja oraz duży spokój.

Prywatnie jest absolwentką teologii na KUL. Jej największą pasją jest czytanie książek psychologicznych i rozwojowych (recenzje jej autorstwa regularnie pojawiają się na blogu Coraz Lepszej Firmy) oraz powieści fantasy.

Jest też absolutną mistrzynią domowego rosołu. W wolnych chwilach – ku radości Coraz Lepszego Męża i lubelskiej części CLF – pochłania ją też testowanie nowych przepisów kulinarnych.

Justyna Królak

Justyna Królak

Coraz Lepszy Wspieracz

CEO Personal Team

Agnieszka Parol

W Coraz Lepszej Firmie odpowiada za wsparcie Zarządu i organizację pracy. Mówi się, że rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.

Prawdopodobnie najbardziej uczynna osoba w biurze – przychodzi z pomocą, zanim zdążymy o nią poprosić. Jej mocne strony to: ciągła potrzeba samodoskonalenia i wyzwań, ponadprzeciętna organizacja i szczerość. Tej ostatniej wymaga zarówno od siebie, jak i od innych.

Absolwentka Architektury Krajobrazu ze specjalizacją Tereny zurbanizowane na UP. Zdobyte umiejętności wykorzystuje, projektując wnętrza i odnawiając meble. Po godzinach najczęściej czyta kryminały. Niektórzy twierdzą, że zdarza jej się też śpiewać w samochodzie. :)

Agnieszka Parol

Agnieszka Parol

Asystentka Coraz Lepszego Szefa

Nicole Kabus

Zawodowo wyszukuje treści na każdy temat, zbiera i analizuje informacje oraz wspomaga proces tworzenia materiałów szkoleniowych dla Coraz Lepszych Przedsiębiorców. I jest w tym wybitna – potrafi w 5 minut przeanalizować najnowsze wyniki badań poświęconych zdalnej edukacji dorosłych i porównać je z danymi sprzed lat. Po chińsku. I bladym świtem – bo wtedy pracuje się jej najlepiej.

Jej mocne strony to: ciągła ciekawość ludzi i świata, dążenie do udoskonalania i rozwoju, skrupulatność, otwartość. Uwielbia słuchać innych i poznawać ich sposób patrzenia na świat. Jej supermocą, która uratowała ją od wielu niezręcznych sytuacji towarzyskich, jest świetna pamięć do bezużytecznych ciekawostek.

Prywatnie jest absolwentką prawa, a za chwilę również psychologii na Uniwersytecie Śląskim, gdzie udziela się również jako członek Zespołu antropologicznych badań nad prawem. Poza uczelnią pochłania książki z zakresu psychoterapii i technik pomocowych oraz psychologii poznawczej (dla równowagi lubi też sięgnąć po science fiction).

Od święta mistrzyni serników i wszelkich potraw z makaronem.

Nicole Kabus

Nicole Kabus

Coraz Lepszy Researcher

Ewa Rot-Buga

Ewa Rot-Buga

Coraz Lepszy Content Writer/Współautor

Ewa Rot-Buga

Prowadzi własny biznes, ale – jak mówi – jej serce jest w Coraz Lepszej Firmie. Tworzy teksty, które inspirują do zmiany i rozwijania siebie. A poza tym: dopieszcza, podkręca, szlifuje. Bawi się słowem i – niczym czarodziejka – uruchamia jego magiczną moc.

Jej mocne strony to: nieustanne pragnienie samodoskonalenia, zdolności analityczne i dydaktyczne, i - oczywiście – lekkie pióro. W jej słowniku nie ma tylko trzech fraz: „Nie da się!”, „Nie wyrobię się!”, „Nie dam rady!”.

Ukończyła Filologię polską i Kulturoznawstwo na UW. Uwielbia dobrą lekturę. Jako doktor nauk humanistycznych czytuje też rękopisy i starodruki.

Prywatnie pasjonatka podróży i jeździectwa – łączy te dwie pasje, realizując marzenia o wyprawach konnych po najdzikszych zakątkach świata.