Coraz Lepszy Zespół

Paweł Królak

Paweł Królak

Coraz Lepszy Szef

Paweł Królak

Przedsiębiorca i strateg biznesowy, założyciel, prezes zarządu i największy akcjonariusz Grupy Coraz Lepsza Firma S.A.

W ciągu zaledwie kilku lat zbudował od zera firmę wartą ponad 30 milionów złotych na rynku, na którym wszyscy mówili, że to absolutnie niewykonalne. Dziś firma obsługuje ponad 12000 klientów, zatrudnia 50 osób i rośnie w tempie Doliny Krzemowej (dwucyfrowe wzrosty miesiąc do miesiąca).

Poprzednią firmę (księgarnię internetową) założył jeszcze na studiach, mając 300 zł w kieszeni, a po kilku latach doprowadził ją do pozycji lidera swojej branży. W 2018 roku sprzedał firmę inwestorowi branżowemu, by w pełni skupić się na rozwoju grupy kapitałowej CLF.

Gościnnie wykłada na studiach biznesowych i MBA, pisze książki i niezliczone artykuły.

Anna Pudło

Anna Pudło

Coraz Lepszy Dyrektor Operacyjny

Anna Pudło

Nadzoruje realizację strategii Coraz Lepszej Firmy, czyli dba o to, aby rzeczy układały się alfabetycznie, sprawy stawały na baczność, a problemy nawet bały się pojawić. Doradza również Klientom w zakresie zwiększania efektywności i wydajności ich pracy. Uwielbia patrzeć, jak działania Coraz Lepszej Firmy realnie pomagają przedsiębiorcom i zmieniają ich firmy w dobrze naoliwione maszyny. Niezwykle szybka i skuteczna w działaniu.

Jej mocne strony to: potrzeba wyzwań, czyli chęć podejmowania się trudnych zadań, wytrwałość, precyzja, wysoka samomotywacja oraz równie wysokie tempo pracy.

Z zawodu jest polonistką, z pasji – absolwentką studiów MBA na uczelni Łazarskiego (ASBiRO). Fascynuje ją literatura, szczególnie ta z zakresu rozwoju osobowego i produktywności. Uwielbia podróżować – marzy o tym, aby pewnego dnia odwiedzić większość krajów świata.

Kamila Młodzianko

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Gdybyśmy mieli opisać ją jednym słowem, bez wahania wybralibyśmy „klientoholik”. Kamila pasjami analizuje potrzeby Coraz Lepszych Przedsiębiorców i – gdyby tylko mogła – najchętniej zamieszkałaby w ich głowach.

Na co dzień prowadzi Dział Sprzedaży – współtworzy procesy sprzedażowe i pracuje z handlowcami nad doskonaleniem ich rozmów. W pracy stawia na empatię i głębokie słuchanie – zarówno podczas rozmów z naszymi Klientami, jak i w trakcie tworzenia metodologii Coraz Lepszej Sprzedaży.

Jej mocne strony to: empatia, entuzjazm, odpowiedzialność, a także potrzeba ciągłego rozwoju. Dla niej po prostu zawsze może być „lepiej”, „skuteczniej”, „bardziej”... I tej filozofii uczy też naszych Sprzedawców.

Z wykształcenia jest polonistką. Przez wiele lat kierowała obsługą w księgarni internetowej Tolle.pl (lidera na rynku książki katolickiej). Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, a wystąpienia publiczne dodają jej energii. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą małego Witka.

Kamila Młodzianko1

Kamila Młodzianko

Coraz Lepszy Dyrektor Sprzedaży

Bartek Popiel

Bartek Popiel

Coraz Lepszy Dyrektor Marketingu

Bartek Popiel

Bartek jest wyjątkową osobowością w świecie marketingu i sprzedaży.
Znany nie tylko z niezwykłych umiejętności w tworzeniu skutecznych i dochodowych kampanii sprzedażowych, ale również ze skuteczności, nieustępliwości i pozytywnej energii. Jego profesjonalizm i pasja zaowocowały założeniem popularnego bloga LiczySieWynik.pl. Jest także autorem innowacyjnego 2booka "Liczy Się Efekt"
i bestsellera "Zrobię To Dzisiaj", a także twórcą licznych kursów audio i wideo.

Klienci Bartka twierdzą, że w pisaniu ofert sprzedażowych nie ma sobie równych. Oferty napisane przez Bartka łącznie sprzedały produkty za ponad 17 milionów złotych (w tym 3 firmy i 8 mieszkań). Jego 12-letnie doświadczenie w branży czyni Go cennym doradcą dla czołowych ekspertów marketingowych, poszukujących nowatorskich i efektywnych rozwiązań. Ma dar do upraszczania skomplikowanych koncepcji, a to sprawia, że jest uznawany za wybitnego specjalistę od edukacji
i geniusza marketingu.
Teraz, jako Dyrektor Działu Marketingu w Coraz Lepszej Firmie, Bartek kontynuuje swoją misję.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem oraz zdobywcą Korony Maratonów Polskich.

Dział Rozwoju Przedsiębiorców

Eksperci Rozwoju Talentów

Agata Kluczyńska

Agata Kluczyńska

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Agata Kluczyńska

Jest superwizorem naszych coachów, dba o najwyższą jakość Osobistego Kompasu Rozwoju i produktów z obszaru Indywidualnego Rozwoju Przedsiębiorcy, organizuje szkolenia wewnętrzne dla liderów, a przede wszystkim pomaga Coraz Lepszym Przedsiębiorcom w rozwoju, zarówno tym osobistym, jak i biznesowym. Wszystko po to, aby poczuli radość z życia i tworzenia coraz lepszych firm.

Odpowiedzialny i empatyczny człowiek z zasadami. W życiu stawia na rozwój oraz wartości moralne, w rozmowach – na szczerość. Daje ludziom siłę i wiarę w to, że mogą osiągnąć to, czego pragną. Nic dziwnego, ponieważ, obok ciągłej potrzeby wyzwań, jej mocne strony to: dążenie do rozwoju i wysoka efektywność.

Absolwentka Politologii i nauk społecznych UP, szkoły coachów Meritum, posiadaczka certyfikatów coacha ACC ICF, trenera biznesu Schenk Institute i Racjonalnej Terapii Zachowań Intuikon. Businesswoman z ponad dwudziestopięcioletnim doświadczeniem, szkoleniowiec, coach i mentor. Jest również specjalistą od negocjacji międzykulturowych.

Prywatnie zafascynowana rozwojem świadomości i holistycznym podejściem do człowieka. Jeśli akurat nie biega ze swoim Huskim, to pewnie pływa, ćwiczy jogę lub pomaga początkującym przedsiębiorcom w ramach projektu Kobiety Krakowa, albo oddaje się podróżom – obecnie głównie tym w głąb siebie.

Agnieszka Bott-Alama

Pomaga Coraz Lepszym Przedsiębiorcom w pełnym wykorzystaniu ich możliwości rozwoju. Najlepiej czuje się pracując w niewielkich grupach i projektach 1:1 – ta forma pozwala jej na dokładne poznanie potrzeb Coraz Lepszych Przedsiębiorców i jasne określenie efektów wspólnych działań.

Ma za sobą ponad 8 lat zarządzania zespołem i ponad 2000 godzin szkoleniowych. Ukończyła nauki ekonomiczne i zarządzanie na US i Psychologię w warszawskim SWPS, a na jej ścianie można znaleźć m.in. certyfikat Coacha Mocnych Stron Instytutu Gallupa w USA, certyfikat Professional Coach kanadyjskiego Erickson College oraz akredytację Coacha ACC International Coach Federation.

Wśród jej mocnych stron dominuje indywidualne podejście i dążenie do realizacji celu, które wykorzystuje do tego, aby jej Klienci zwiększali swoją satysfakcję z pracy i polubili poniedziałki. Jej wartości to wiara w człowieka, rozwój i optymizm.

Prywatnie entuzjastka literatury i kina oraz szczęśliwa mama siedmioletnich bliźniaczek – Klary i Laury – którym z zapałem pokazuje piękno otaczającego świata.

Agnieszka Bott-Alama

Agnieszka Bott-Alama

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Arkadiusz Roszak

Arkadiusz Roszak

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Arkadiusz Roszak

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się wspieraniem przedsiębiorców w odkrywaniu ich potencjału i budowaniu na mocnych stronach życia zawodowego oraz osobistego. Pomaga odkrywać to, co widoczne na powierzchni, schowane pod skórą i głęboko ukryte w sercu.

Zapytany o swoje mocne strony bez wahania wymienia: empatię, szczerość, odpowiedzialność i ciekawość. Dzięki tej ostatniej może pochwalić się dyplomem filozofii, teologii i studiów specjalistycznych z Retoryki i Teorii komunikacji na KUL oraz Coachingu profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego. Jest też coachem i mentorem z międzynarodową akredytacją EMCC EIA, który od przeszło 20 lat pomaga organizacjom oraz klientom indywidualnym w szeroko rozumianym rozwoju i skutecznej zmianie. A wszystko to w zgodzie z wyznawaną przez siebie dewizą, że ze wszystkich wyzwań zawodowych najbardziej inspirujący jest Człowiek.

Jak sam mówi, najważniejszą część życia spędza z ukochaną Żoną i dziećmi – to z nimi zwiedza dalekie i egzotyczne kraje, dzieli się przemyśleniami na temat ulubionych książek, muzyki i sportu. Poza tym, lubi też szybki marsz i medytację o świcie, a z emocji najchętniej oddaje się wdzięczności.

Katarzyna Sznajder

Trener biznesu, coach i terapeuta. Swoją wiedzę wykorzystuje pomagając Coraz Lepszym Przedsiębiorcom w odkryciu ich talentów, mocnych stron i prawdziwej motywacji do działania.

Jej największą pasją – i jednym z talentów potwierdzonych testem Gallupa – jest ciągłe doskonalenie siebie i innych. Pomagają jej w tym mocne strony: uczynność, altruizm, ciepło, empatia i szczerość.

Z wykształcenia jest absolwentką filologii romańskiej na UP oraz podyplomowego polsko-francuskiego studium SGH na kierunku Zarządzanie gospodarką europejską. Poza tym jest też między innymi certyfikowanym coachem ACC ICF, absolwentką szkoły coachów Meritum, akredytowanym coachem Harrison Assesment i certyfikowanym konsultantem diagnozy kompetencji metodą DISC_D3. Mówiąc najprościej – ma na koncie ponad 19 000 godzin w salach szkoleniowych, 650 godzin coachingu i ponad 250 godzin Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch nastolatków, która wolne chwile najchętniej spędza w teatrze, na zajęciach jogi albo w podróży.

Katarzyna Sznajder

Katarzyna Sznajder

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Konsultanci Biznesowi

Dagmara Biela

W Coraz Lepszej Firmie wspiera i doradza Przedsiębiorcom w ramach programu „Coraz Lepsze Doradztwo”.

Jej mocne strony to podejmowanie inicjatywy, entuzjazm, analizowanie zagrożeń, decyzyjność i analityczność.

Dzięki swojemu interdyscyplinarnemu doświadczeniu odkrywa przed Coraz Lepszymi Klientami tajniki profesjonalnej strategii biznesowej. Kilkunastoletnie doświadczenie w zarządzaniu działami sprzedaży i marketingu pozwala jej doradzać z poziomu profesjonalnego praktyka, dzięki czemu jej klienci osiągają ponadprzeciętne rezultaty.

Dzięki otwartości na potrzeby innych oraz koncentracji i pracy na celach udowadnia, że nie ma takiego szczytu, którego nie da się zdobyć.

Prywatnie miłośniczka książek, trekkingu i jazdy na rowerze. Każdą wolną chwilę wykorzystuje na samorozwój, gdyż jak sama powtarza: inwestycja w siebie jest najważniejszą inwestycją w życiu.

Dagmara Biela

Dagmara Biela

Coraz Lepszy Lider i Konsultant Biznesowy

Franciszek Niemyski

Franciszek Niemyski

Coraz Lepszy Lider i Konsultant Biznesowy

Franciszek Niemyski

W Coraz Lepszej Firmie wspiera i doradza przedsiębiorcom w ramach programu mentoringowego „Coraz Lepsze Doradztwo". I radzi sobie z tym wyśmienicie – jako praktyk i entuzjasta networkingu zorganizował ponad 900 spotkań biznesowych, dzięki czemu dobrze zna codzienne problemy i wyzwania związane z prowadzeniem firmy.

Jego mocne strony to: umiejętności sprzedażowe, porządkowanie chaosu oraz skuteczne realizowanie projektów. Nic dziwnego, że najlepiej czuje się w obszarach związanych z budowaniem relacji, zarządzaniem sobą w czasie i rekrutacją pracowników. Poza tym ma też doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i zespołem, rozwijaniu efektywności osobistej oraz w wystąpieniach publicznych.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem, tatą oraz fanem planszówek i gier bitewnych.

Joanna Ritter

W Coraz Lepszej Firmie doradza Przedsiębiorcom w ramach programu mentoringowego „Coraz Lepsze Doradztwo".

Z wykształcenia jest magistrem filologii polskiej o specjalności komunikacja społeczna, dlatego też specjalizuje się w tematyce komunikacji interpersonalnej. Jako certyfikowany trener biznesu i dyplomowany coach pomaga klientom także w obszarach związanych z rozwojem kompetencji menedżerskich, budowaniem zespołów oraz usprawnianiem tych już działających, oraz wspiera klientów w pracy nad efektywnością osobistą.

Dzięki uzyskaniu licencji do narzędzia MTQ Plus, badającego poziom odporności psychicznej, potrafi precyzyjnie określić, nad czym warto pracować, aby klient osiągał lepsze rezultaty mniejszym kosztem psychicznym. Uczy, jak radzić sobie ze stresem, aby ten wspierał osiąganie rezultatów, a nie prowadził do chorób i wypalenia.

Jej mocne strony to: altruizm, otwartość, refleksyjność, samodoskonalenie, pomoc i uczynność.

Lubi uprawiać slow jogging, uwielbia czytać książki i słuchać podcastów dotyczących rozwoju biznesowego i osobistego, najlepiej przy filiżance ulubionej kawy. Jest szczęśliwą żoną i mamą dwojga nastolatków.

Joanna Ritter

Joanna Ritter

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Katarzyna Bereśniewicz

Katarzyna Bereśniewicz

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Katarzyna Bereśniewicz

W Coraz Lepszej Firmie doradza Przedsiębiorcom w ramach programu mentoringowego „Coraz Lepsze Doradztwo".

Od razu po studiach na wydziale Prawa na UB wkroczyła na ścieżkę biznesu, zgłębiając tajniki ludzkiej natury pod kątem potrzeb rozwojowych, motywacji i przywództwa. Spędziła kilkanaście lat w dużej międzynarodowej organizacji na stanowiskach zarządczych w obszarze HR. Następnie z plecakiem pełnym doświadczeń, wiedzy i certyfikatów, rozpoczęła samodzielną podróż jako konsultant, coach i trener, wspierając Przedsiębiorców w rozwoju i osiąganiu sukcesów.

Specjalizuje się we wspieraniu zarządów firm w transformacjach i zmianach organizacyjnych, fuzjach pod kątem organizacji zespołów,
a także budowaniu efektywnych zespołów i układaniu procesów. Ma ciągłą potrzebę rozwoju i wyzwań, a jej mocne cechy to decyzyjność, podejmowanie inicjatywy oraz otwartość i refleksyjność.

Energię do działania czerpie z natury, więc prywatnie spędza dużo czasu w lesie z mężem, córką i psami.

Magdalena Grochowska

W Coraz Lepszej Firmie wspiera i doradza Przedsiębiorcom w ramach programu „Coraz Lepsze Doradztwo”.

Jej mocne strony to: wywieranie wpływu, samodoskonalenie, a także pomoc i uczynność.

Mówi o sobie: trener biznesu – praktyk, z doświadczeniem biznesowym w sprzedaży i zarządzaniu.

Doświadczenie, będące efektem 20-letniej, wytężonej i pełnej motywacji pracy, które następnie zostało poparte ukończoną szkołą trenerów, z ogromną pasją i zaangażowaniem wykorzystuje na sali szkoleniowej oraz jako doradca i mentor.

Bazuje na wiedzy pochodzącej z różnych dziedzin nauk w postaci konkretnych narzędzi z obszaru marketingu, sprzedaży, zarządzania, psychologii i rozwoju osobistego. Pomaga w budowaniu i realizowaniu celów w zmieniającej się rzeczywistości, dostarcza wiedzy oraz inspiracji, mając zawsze na uwadze, że biznes tworzą ludzie.

Prywatnie szczęśliwa żona i mama, miłośniczka czytania książek, jazdy samochodem i poznawania nowych ludzi.

Magdalena Grochowska

Magdalena Grochowska

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Adam Hanczyn

W Coraz Lepszej Firmie doradza Przedsiębiorcom w ramach programu mentoringowego „Coraz Lepsze Doradztwo".

Od 15 lat wspiera Przedsiębiorców jako trener i konsultant biznesowy. Przeprowadził w tym czasie ponad 15 tysięcy godzin szkoleń, sesji coachingu biznesowego i konsultacji. Pracował dla małych, rodzinnych firm i dużych, międzynarodowych korporacji. Szkolił zarówno firmy usługowe, jak i produkcyjne z bardzo wielu branż.

Specjalizuje się szczególnie w optymalizacji procesów biznesowych oraz rozwoju procesów sprzedażowych. Jako certyfikowany trener biznesu i dyplomowany coach pomaga klientom także w obszarach związanych z rozwojem kompetencji menedżerskich i optymalizacją procesów w tym zakresie. Lubi dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem, co pozwala mu na nieustanne rozwijanie jego potencjału i zdobywanie nowych umiejętności.

Jego mocne strony to: analityczność, planowanie oraz towarzyskość.

Uwielbia podróże i odkrywanie nowych, ciekawych miejsc. Lubi wyjazdy do ciepłych miejsc, ale też odkrywanie piękna jego rodzinnej Lubelszczyzny. W wolnych chwilach zajmuje się muzyką – gra na pianinie i gitarze. Dużo czyta – od podręczników psychologii, przez książki biznesowe, aż po literaturę klasyczną i kryminały.

Adam Hanczyn

Adam Hanczyn

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Bartosz Liberski

Bartosz Liberski

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Bartosz Liberski

W Coraz Lepszej Firmie doradza Przedsiębiorcom w ramach programu mentoringowego „Coraz Lepsze Doradztwo".

Od ponad 10 lat jest Przedsiębiorcą i trenerem biznesu, wspierającym przedsiębiorców i pracowników na wielu płaszczyznach. Jego obszary specjalizacji są bardzo rozległe: z jednej strony jest to optymalizacja i standaryzacja procesów biznesowych (sprzedaż, obsługa klienta, onboarding i wdrażanie pracowników). Z drugiej strony są to tematy z zakresu tzw. kompetencji miękkich, takie jak zwiększanie efektywności osobistej (radzenie sobie z prokrastynacją, pomoc w organizacji pracy), komunikacja oraz wystąpienia publiczne (których swoją drogą ma całkiem sporo na swoim koncie). Jednak jego szczególnym obszarem zainteresowania jest inteligencja emocjonalna i jej wpływ ludzkie działanie.

Jego mocne strony to: intuicyjność, asertywność, potrzeba szczerości, samodoskonalenie.

Zakochany w rodzinie, książkach i dobrym humorze. Trójka dzieci skutecznie weryfikuje jego metody rozwojowe i zmusza do wznoszenia się na wyższy poziom świadomości i samorozwoju. Książki są dla niego inspiracją i źródłem cennych idei, które wykorzystuje w pracy oraz w życiu prywatnym. Dobry humor z kolei planuje pewnego dnia przekuć w występy sceniczne, podczas których chce przekazywać swoim słuchaczom wartościowe idee warte udostępnienia.

Katarzyna Zych

W Coraz Lepszej Firmie doradza Przedsiębiorcom w ramach programu mentoringowego „Coraz Lepsze Doradztwo".

Jej mocne strony to otwartość, optymizm i nieustanna potrzeba samodoskonalenia, a przy tym doskonale rozumie biznes i jego wyzwania, ponieważ od 12 lat sama go prowadzi. Swoje kompetencje biznesowe rozwija zarówno we współpracy z przedsiębiorcami z różnych branż, jak i na gruncie własnych projektów biznesowych.

Pomaga firmom skutecznie wdrażać strategie marketingowe i narzędzia, takie jak media społecznościowe, e-mail marketing oraz marketing automation. Wyszukuje szanse, pokazuje możliwości i zwiększa skuteczność prowadzonych działań.

Wspiera zespoły w kreatywnym i efektywnym działaniu: komunikacja i współpraca, role zespołowe oraz kompetencje liderskie to obszary, w których działa z ogromną pasją. W swoich działaniach łączy wiedzę z wielu dziedzin i skutecznie pomaga firmom na ich biznesowej drodze.

Nieustannie kieruje się zasadą, że na koniec – i dla niej, i dla jej Klientów – liczy się jedno: efekt.

A w wolnym czasie, jeśli właśnie nie przemierza z plecakiem trekkingowych szlaków, to z pewnością... pisze kolejną książkę dla dzieci :)

Katarzyna Zych

Katarzyna Zych

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Dorota Całka

Dorota Całka

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Dorota Całka

W Coraz Lepszej Firmie doradza Przedsiębiorcom w ramach programu mentoringowego „Coraz Lepsze Doradztwo".

Jej mottem jest: ucz się na tym, czego doświadczyłeś wczoraj, działaj dzisiaj, ale rób to z myślą o jutrze.

Jako doradca biznesowy dąży do skutecznej i efektywnej realizacji celów. Lubi pracę z ludźmi, potrafi motywować innych do działania. Wiedza i ponad 20-letnie doświadczenie w biznesie pozwala jej trafnie wyznaczać, jaki sposób organizacji i jaka struktura firmy są niezbędne, aby pozyskać zaangażowanie pracowników w realizowane działania i osiągać ambitne, krótko- i długoterminowe cele.

Z sukcesem pracuje w zespołach zróżnicowanych. Szybko odpowiada na wyzwania i pojawiające się w pracy problemy, szuka możliwości i różnych sposobów działania w dochodzeniu do określonego celu.

Jako konsultant jest kreatywna i innowacyjna, a jej mocne strony to wytrwałość, potrzeba wyzwań i wysoka samomotywacja. Formy pracy dopasowuje do realnych potrzeb danego Przedsiębiorcy i jego firmy.

Jarosław Grenda

Jarosław Grenda

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Jarosław Grenda

W Coraz Lepszej Firmie doradza Przedsiębiorcom w ramach programu mentoringowego „Coraz Lepsze Doradztwo".

W swojej pracy kieruje się praktycznym podejściem do biznesu, opartym na integrowaniu trzech elementów: tworzeniu wizji, umiejętności efektywnego realizowania założonych celów i budowaniu zaangażowanych zespołów.

Ponad dwudziestoletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołami, które zdobywał w dużych, dojrzałych organizacjach, nauczyło go, jak ważnym pierwiastkiem biznesu są ludzie. To właśnie z tego powodu szczególną wagę przykłada do rekrutacji i rozwoju pracowników i traktuje te obszary jako kluczową inwestycję w powodzenie przedsięwzięć biznesowych.

Obecnie jego największą pasją jest dyskontowanie całej wiedzy i doświadczenia w roli konsultanta i trenera biznesu, a przy wspieraniu przedsiębiorców w rozwijaniu ich firm wykorzystuje swoje mocne strony: entuzjazm, podejmowanie inicjatywy oraz wysoką samomotywację.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem i ojcem :) W wolnych chwilach uwielbia oddawać się pasjom, czyli czytaniu, słuchaniu muzyki, podróżowaniu i bieganiu.

Katarzyna Klimek

W Coraz Lepszej Firmie doradza Przedsiębiorcom w ramach programu mentoringowego „Coraz Lepsze Doradztwo".

Swoją karierę zawodową rozpoczęła 20 lat temu w korporacji finansowej. Były to różne stanowiska - od inspektora w zespole regulacyjno - rozliczeniowym, przez zarządzanie zmianą i procesami wsparcia sprzedaży, do dyrektora zarządzającego procesami sprzedażowymi dla klientów indywidualnych.
Zarządzała zespołami składającymi się z kilku osób i departamentami z liczbą ponad 80 pracowników na pokładzie. Po podjęciu decyzji o odejściu z korporacji rozpoczęła pracę na własną rękę - z chęcią zmierzenia się z realnym światem i wspierania innych w rozwiązywaniu problemów i w rozwoju.

Ma duże doświadczenie we wdrażaniu zmian w firmach. Potrafi zarządzać zespołem ludzi, dzielić się wiedzą, angażować do działania i egzekwować.

Od kilku lat pracuje jako mediator, coach i trener biznesu, wykorzystując wszystko to, czego się nauczyła do tej pory - dzięki temu potrafi wspólnie z Klientami wypracować rozwiązania, które będą satysfakcjonujące i ... będą działać w praktyce.

Uwielbia poznawać nowe miejsca i ludzi, rozwijać swoje kompetencje, zbierać doświadczenia i dużo podróżować. Ceni otwartą komunikację i pracę z ludźmi z poczuciem humoru.

Wolny czas spędza w gronie rodziny i przyjaciół, dzieląc się smakowitymi potrawami i tworząc niezapomniane chwile podczas długich rozmów o życiu, wartościach i doświadczeniach.
Jest również szczęśliwą opiekunką dwóch kocich przyjaciół - Lucka i Lil, o których dba z pełnym oddaniem, zapewniając im ciepły dom.

Katarzyna Klimek

Katarzyna Klimek

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Małgorzata Piasecka

Małgorzata Piasecka

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Małgorzata Piasecka

W Coraz Lepszej Firmie doradza Przedsiębiorcom w ramach programu mentoringowego „Coraz Lepsze Doradztwo".

Jest praktykiem biznesu z ponad 30-letnim doświadczeniem na odpowiedzialnych stanowiskach, zarówno jako pracownik organizacji jak i zewnętrzna konsultantka. Swobodnie porusza się w całości zagadnień procesu sprzedaży, zarządzania zespołami i rezultatami, szkolenia, rekrutacji i ocen pracowniczych.

Ma doświadczenie w pracy z kontrolą inwestycji szkoleniowej, zarządzaniu projektami i kierowaniu zespołami oraz prowadzeniu treningów, warsztatów, coachingów, procesów Assessment Centre&Development Centre i szkoleń
w odniesieniu do celów biznesowych na poziomie taktycznym i operacyjnym,
oraz w oparciu o kulturę organizacji.

Pracuje różnymi metodami - dobiera narzędzia do potrzeb i doświadczenia swoich Klientów, pamiętając, że powinni podążać drogą do osiągnięcia celu w poczuciu komfortu. Jest wobec nich wymagająca, ale jednocześnie aktywnie wspiera ich
w zmianie, zawsze doceniając wysiłek i znajdując okazje do świętowania sukcesów.

Uważa, że najpiękniejsze w jej zawodzie jest to, że uczy się od swoich Klientów,
a oni uczą się od niej. I razem zmieniają świat... na lepszy :)

Prywatnie jest szczęśliwą żoną, matką, współczesną „teściową” i babcią. W wolnych chwilach uprawia capoeirę, zgłębia tajniki aranżacji wnętrz oraz celebruje cenne chwile podczas spotkań z najbliższymi, koniecznie przy dobrym jedzeniu.

Elżbieta Gandziarska

W Coraz Lepszej Firmie wspiera i doradza Przedsiębiorcom w ramach programu „Coraz Lepsze Doradztwo”.

Praktyk biznesu z 20-letnim doświadczeniem w sprzedaży i doradztwie.
Prowadzi własną firmę szkoleniowo-mentoringową, w której pomaga swoim klientom odkryć wewnętrzną moc i możliwości, a także rozwijać talenty. Jej misją jest służenie drugiemu człowiekowi, tak, aby stawał się lepszą wersją siebie.

Najlepiej współpracuje jej się z osobami szczerze stającymi przed swoimi wyzwaniami, chętnymi do nauki i rozwoju. Tymi, którzy chcą mieć pozytywny wpływ na siebie i swoją firmę, a także otwartymi na poszerzenie samoświadomości
i wprowadzania zmian.

Jej mocne strony to potrzeba nieustannego samodoskonalenia, pewność oraz altruizm.

Jest jednym z pierwszych na świecie Certyfikowanych Trenerów Formuły Geniuszu®, rozwijającym przedsiębiorców w oparciu o ich mocne strony - talenty Gallupa.

Prywatnie szczęśliwa żona jednego męża, z którym prowadzi warsztaty dla małżeństw m.in. z komunikacji, oraz spełniona mama czterech wspaniałych synów.

Elżbieta Gandziarska

Elżbieta Gandziarska

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Magdalena Kamińska

Magdalena Kamińska

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Magdalena Kamińska

W Coraz Lepszej Firmie wspiera i doradza przedsiębiorcom w ramach programu „Coraz Lepsze Doradztwo”.

Ekspert w układaniu procesów sprzedaży, rozwoju kompetencji przywódczych, budowaniu zespołu - od rekrutacji po uczenie efektywnej współpracy, w rozwoju umiejętności komunikacyjnych, indywidualizacji w zarządzaniu, doskonale uczy coachingu.

We współpracy ważna jest dla niej dobra relacja. Chemia? Magdalena lubi to nazywać energią :)

Manager i coach z wieloletnim doświadczeniem oraz znaczącymi sukcesami, potwierdzonymi liczbami i rekomendacjami. Jej misją jest pomaganie tym przedsiębiorcom, których przerósł ich własny sukces - tak, aby na nowo się w swojej firmie zakochali. W realizacji tej misji wspierają ją jej mocne strony: szczerość, entuzjazm i otwartość.

Prywatnie mama dwóch synów - Julka i Filipa, uwielbiająca żeglarstwo, taniec towarzyski oraz Turcję, gdzie spędza każde wakacje od kilku lat.

Grzegorz Trzcieliński

Grzegorz Trzcieliński

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Grzegorz Trzcieliński

W Coraz Lepszej Firmie wspiera i doradza przedsiębiorcom w ramach programu „Coraz Lepsze Doradztwo”.

Uważa, że biznes to ludzie. A im więcej ludzi, tym wszystko staje się bardziej złożone. Natomiast, aby biznes dobrze działał - musi być prosty. I na tym skupia się Grzegorz - specjalizuje się
w rozkładaniu skomplikowanych metod na łatwe do zrozumienia narzędzia, które przekazuje swoim klientom.

Uczestniczył w powstawaniu i rozwijaniu firm, które od niewielkich lokalnych biznesów zyskiwały ogólnopolski zasięg. Zna każdy etap tej drogi i teraz dzieli się swoją wiedzą z klientami, pomagając im osiągać podobne sukcesy.

W swojej pracy ceni sobie transparentność i skupienie na rezultatach. Lubi jasne zasady i wspólne realizowanie założeń. Zawsze przywiązuje dużą wagę do człowieka i jego potrzeb, a wspierają go
w tym jego mocne strony: altruizm, otwartość i szczerość.

Ceni otwartą komunikację. Lubi mówić wprost i na temat. ;)

Monika Skrodzka

W Coraz Lepszej Firmie wspiera i doradza Przedsiębiorcom w ramach programu „Coraz Lepsze Doradztwo”.

Zna od podszewki, rozumie i potrafi skutecznie zarządzać procesami handlowymi. Ten rodzaj kreowania relacji jest jej szczególnie bliski z racji zawodowego i praktycznego doświadczenia.

Aktualnie jako trener i konsultant – pomaga managerom i właścicielom firm w rozwoju ich kompetencji, rozwiązywaniu wyzwań i budowaniu zespołów.

Współpracuje z handlowcami, działami HR oraz zespołami obsługi klienta, koncentrując się na usprawnieniu procesów sprzedaży, poprawie jakości obsługi klienta oraz rozwijaniu inteligencji emocjonalnej. Uczy innych, jak skutecznie budować i pielęgnować relacje, które realnie rozwijają biznes na zasadzie win-win.

W swojej pracy wykorzystuje swoje mocne strony, takie jak eksperymentowanie, potrzeba samodoskonalenia i otwartość.

Jej pasją jest nieustanne zdobywanie wiedzy, poszerzanie horyzontów, odkrywanie nowych miejsc i nawiązywanie wartościowych znajomości. Jej entuzjazm do nauki i rozwoju jest zaraźliwy, co czyni ją wyjątkowym i inspirującym mentorem dla wszystkich, z którymi współpracuje.

Monika Skrodzka

Monika Skrodzka

Coraz Lepszy Konsultant Biznesowy

Monika Branecka

W Coraz Lepszej Firmie pełni rolę opiekuna Konsultantów Biznesowych oraz Ekspertów Rozwoju Talentów. Udziela im wsparcia, dba o poprawne funkcjonowanie procesów, lokalizuje potencjalne zagrożenia i naprawia je, zanim ktokolwiek zdąży o nich pomyśleć :) Strażnik przestrzegania procedur i wysokich standardów jakości, a naprawianie, ulepszanie i wprowadzanie zmian sprawia jej dużo satysfakcji.

Jej mocne strony to: precyzja, szybkość i nieustanna potrzeba samodoskonalenia, a najbardziej rozwijają ją rozmowy z ludźmi i relacje. Umiejętność empatycznego słuchania wykorzystuje podczas spotkań rekrutacyjnych z kandydatami do zespołu Coraz Lepszego Doradztwa.

Zawsze szuka sposobów, aby się rozwijać i poszerzać swoje horyzonty, a największą przyjemność sprawia jej czytanie książek, zwłaszcza tych poświęconych psychologii i pedagogice. Wolny czas spędza na długich rozmowach z najbliższymi oraz podziwianiu miejsc malowniczego Roztocza.

Monika Branecka

Monika Branecka

Coraz Lepszy Koordynator
Procesów Doradczych

Dział Obsługi Klienta

Maria Kardyś

Manager Działu Obsługi Klienta, głos Coraz Lepszej Firmy i pierwsza osoba, z którą kontaktują się Klienci, kiedy potrzebują rozwiązać swoje problemy. Poza tym jest też pełnoetatową dobrą duszą naszych wirtualnych społeczności oraz relacji międzyludzkich – zarówno tych z pracownikami, jak i z naszymi Klientami.

Jej mocne strony to: altruizm, uczynność i wytrwałość – mieszanka wprost stworzona do pracy z ludźmi. Nic dziwnego, że zawsze otacza ją wianuszek przyjaciół, a nasi Klienci dzwonią czasem wyłącznie po to, aby „życzyć Pani Marysi miłego dnia”. ;)

Prywatnie jest absolwentką Inżynierii materiałowej na AGH o specjalności Inżynieria powierzchni, ale od spacerów po placu budowy zdecydowanie bardziej woli wędrówki górskie. W wolnym czasie wyczarowuje w kuchni cuda, które pokochałaby nawet Magda Gessler. Koniecznie z muzyką w tle i kubkiem ukochanej kawy w dłoni.

Maria Kardyś

Maria Kardyś

Coraz Lepszy Lider Działu Obsługi Klienta

Marzena Szabłowska

Wiecznie uśmiechnięty przewodnik po świecie Programu Rozwoju. Wita naszych Klientów w gronie Coraz Lepszych Przedsiębiorców, a po pierwszym wspólnym roku ocenia, czy mamy jeszcze przestrzeń do dalszej wspólnej nauki. I radzi sobie z tym wyśmienicie – pewnie dlatego, że wśród jej mocnych stron dominują: empatia, otwartość i altruizm.

Z wykształcenia jest podwójnym magistrem. Ukończyła Psychologię na UAM i Nauki o Rodzinie na UKSW, ale poza analizą ludzkich umysłów kocha również bieganie po górach (na swoim koncie ma między innymi ukończenie Biegu Zbója, który jest jednym z najtrudniejszych maratonów w Polsce!) i występy z chórem. Pasją do jednego i drugiego zdążyła już zarazić swojego syna – Tymka. ;)

W życiu chce być zmianą, którą sama pragnie ujrzeć we wszechświecie... I konsekwentnie realizuje swój cel, traktując każde doświadczenie na swojej drodze jako szansę, by rozwinąć swoją wewnętrzną siłę. Mówiąc najprościej – im trudniej, tym lepiej!

Marzena Szabłowska

Marzena Szabłowska

Opiekun Coraz Lepszych Przedsiębiorców

Kinga Powierża

Kinga Powierża

Opiekunka Coraz Lepszych Przedsiębiorców

Kinga Powierża

W Coraz Lepszej Firmie opiekuje się naszymi Klientami i wspiera ich na drodze do rozwoju – czasami dobrym słowem, a czasem informacją, gdzie znajdą właściwy artykuł czy szkolenie, które pomoże rozwiązać ich problem.

Często rozmawia również z naszymi Przedsiębiorcami o tym co sądzą o naszych produktach i co możemy zrobić dla nich jeszcze lepiej.

Jej mocne strony to entuzjazm i optymizm, potrzeba nieustannego samodoskonalenia oraz wysoki poziom szczerości, której oczekuje również od innych. W życiu najważniejsze są dla niej takie wartości jak otwartość i tolerancja.

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Bioinżynierii Zwierząt na kierunku "Zwierzęta w rekreacji, edukacji i terapii", zaś z zawodu jest dogoterapeutą. Swoje zamiłowanie do czworonogów realizuje wykonując sesje zdjęciowe psów. Sama jest właścicielką dwóch suczek oraz kotki. W wolnym czasie pochłania kolejne książki, rozwija się fotograficznie i chodzi na koncerty :)

Dział Sprzedaży

Krzysiek Dabrowski

Krzysztof Dąbrowski

Coraz Lepszy Lider Zespołu Sprzedażowego

Krzysztof Dąbrowski

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się zachęcaniem Klientów do zrobienia kolejnego kroku – rozwijania siebie poprzez uczestnictwo w naszych zaawansowanych szkoleniach.

Jego mocne strony to: wieczna chęć testowania nowych rozwiązań, altruizm i uczynność. Uwielbia też analizować różne punkty widzenia i o nich rozmawiać

Poza tym jest szczery, otwarty i uśmiechnięty – to można zobaczyć na początku znajomości. Potem jest tylko lepiej. ;)

Absolwent KUL i UMCS, z wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży. Prywatnie perkusista z 20-letnim stażem, szczęśliwy małżonek i ciekawy świata i ludzi człowiek. Interesuje się literaturą fantasy i kulturą Japonii.

Daniel Dydak

Mało kto wie, ale swoją przygodę z Coraz Lepszą Firmą zaczynał z perspektywy Klienta jako uczestnik Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl. Nic dziwnego, że wspaniale odnalazł się, zapraszając kolejne osoby do naszej społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców – przy okazji odkrył, że lubi wspierać innych, dzieląc się własnym doświadczeniem i siłą. Jesteśmy przekonani, że właśnie dlatego po 1,5 roku pracy w CLF stał się Coraz Lepszym Liderem jednego z zespołów w Dziale Sprzedaży :)

Pomagają mu w tym jego mocne strony: ciekawość drugiego człowieka, syntetyczne myślenie i asertywność. W połączeniu z wrodzoną życzliwością i szczerością stawiają one Daniela na pierwszym miejscu w kategorii “mistrz głębokich rozmów, które zmieniają życie”. Mówiąc najprościej – Klienci go uwielbiają.

Prywatnie jest zakochanym po uszy mężem Dominiki i tatą małej Marianny oraz Bogny. W wolnych chwilach najczęściej można spotkać go w górach – a kiedy pogoda nie sprzyja wyprawom, zaszywa się w domu z książką lub sprzętem do nagrywania podcastów.

Daniel Dydak

Daniel Dydak

Coraz Lepszy Lider Zespołu Sprzedażowego

Grzegorz Cota

Powiedzieć, że traktuje swoją pracę jak misję, to jakby nic nie powiedzieć.
Na co dzień poświęca całą swoją energię, aby wspierać przedsiębiorców na drodze rozwoju ich firm.

Pomagają mu w tym jego mocne strony: szczerość, empatia i analityczne myślenie. Nic dziwnego, że ludzie uwielbiają przebywać w jego towarzystwie, a nasi Klienci często pytają o to, "co słychać u Pana Grzegorza?". ;)

W sprzedaży i biznesie działa już kilkanaście lat. Zanim trafił do Coraz Lepszej Firmy wspierał przedsiębiorców m. in. prowadząc oddział największego inkubatora przedsiębiorczości w Europie Centralnej.

Prywatnie jest szczęśliwym mężem Karoliny, dumnym tatą Apolonii i Ignacego oraz najlepszym przyjacielem pełnego energii golden retrievera o imieniu Harry.

Grzegorz Cota

Grzegorz Cota

Coraz Lepszy Lider Zespołu Sprzedażowego

Piotr Boratyński

Piotr Boratyński

Coraz Lepszy Sprzedawca

Piotr Boratyński

Jego droga do Coraz Lepszej Firmy prowadziła przez mistrzostwa w lekkoatletyce, turnieje szachowe i deski teatrów. Dziś – jako Coraz Lepszy Sprzedawca – zaprasza przedsiębiorców do dalszego rozwijania siebie poprzez uczestnictwo w naszych zaawansowanych szkoleniach, zarażając ich przy okazji swoim optymizmem i entuzjazmem. Jak sam mówi, uwielbia codzienne rozmowy z Klientami i często ma wrażenie, że zna się z nimi od lat. Czy trudno o lepszy powód do radości? :)

Zapytany o swoje mocne strony, bez wahania wymienia: potrzebę wyzwań, altruizm i szczerość. Nasze firmowe testy predyspozycji zawodowych wskazały też na wysoki poziom samomotywacji, entuzjazm i uczynność. Słowem – to właściwy człowiek na właściwym miejscu.

Prywatnie jest absolwentem Aktorstwa w Policealnym Studium Aktorskim UWM i Animacji kulturalnej UWM oraz mężem wspaniałej Anastazji i dumnym tatą Marianny i Wiktorii.

Dawid Bajtala

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się wspieraniem Coraz Lepszych Przedsiębiorców - zaprasza ich do dalszego rozwijania siebie poprzez uczestnictwo w naszych zaawansowanych szkoleniach. I radzi sobie z tym wzorowo – pewnie dlatego, że wprost uwielbia kontakt z ludźmi, a wśród jego mocnych stron dominują: empatia, optymizm i poczucie humoru.

Prywatnie jest absolwentem Coachingu na UŚ w Katowicach. Przez lata zajmował się prowadzeniem szkoleń z zakresu sprzedaży, obsługi klienta oraz umiejętności miękkich. Jak sam mówi, w tym czasie na szczycie jego listy priorytetów było pokazanie, że można sprzedawać inaczej – i to też połączyło go z Coraz Lepszą Firmą.

Po pracy nie wyobraża sobie życia bez sportu. Jest wielkim pasjonatem piłki nożnej (szczególnie Ligi Angielskiej), którą przez lata trenował. Jeśli akurat nie ogląda meczów, to chętnie sięga po fantastykę Sapkowskiego, komiksy i gry komputerowe.

Dawid Bajtala

Dawid Bajtala

Coraz Lepszy Sprzedawca

Magdalena Głębocka

Jeśli ktoś mówi, że intelekt i emocje kroczą różnymi ścieżkami, to ona jest tego chodzącym zaprzeczeniem. Na co dzień łączy wiedzę z intuicją, aby zachęcić Klientów do zrobienia kolejnego kroku – dołączenia do Osobistego Kompasu Rozwoju.

Jej mocne strony to: szczerość, samodoskonalenie, elastyczność i tendencja do rozważania wielu różnych punktów widzenia. Dzięki nim wspaniale odnajduje się podczas długich, głębokich rozmów z Klientami.

Prywatnie jest absolwentką Filozofii teoretycznej KUL – jak sama przyznaje, o wyborze kierunku kształcenia zdecydowała głęboko zakorzeniona chęć poznania świata i zrozumienia drugiego człowieka. Nic dziwnego, że w wolnych chwilach najczęściej można spotkać ją w europejskich muzeach, teatrach lub… na azjatyckich straganach ulicznych.

Na co dzień uśmiechnięta i szczęśliwa, że robi to, co uwielbia. Cieszy się, że praca zdalna w Coraz Lepszej Firmie umożliwia jej realizację planów zawodowych pod palmą z widokiem na ciepłe morze.

Magda Głębocka

Magdalena Głębocka

Coraz Lepszy Sprzedawca

Marek Kołecki

Marek Kołecki

Coraz Lepszy Sprzedawca

Marek Kołecki

W Coraz Lepszej Firmie zachęca Przedsiębiorców do kontynuowania nauki i dalszego rozwoju w ramach Programu Rozwoju.

Jego mocne strony to: otwartość, szczerość i potrzeba samodoskonalenia. W połączeniu z rozwiniętym altruizmem i wrodzoną empatią tworzy to mieszankę wprost stworzoną do pracy w Dziale Relacji z Klientami.

Ukończył Zarządzanie na UG, ale jego prawdziwą pasją jest sprzedaż. Doświadczenie zdobywał w mediach, eventach, przemyśle drukarskim, ubezpieczeniach, produkcji reklamy i piekarnictwie. Mówiąc najprościej – ten chłopak dosłownie z niejednego pieca chleb jadł. ;)

Jest zafascynowany sportem i muzyką. W wolnych chwilach biega i żegluje – im dalej i trudniej, tym lepiej! Z dobrze poinformowanych źródeł wiemy też, że planuje powrót do gry na fortepianie.

Aleksander Szopa

Aleksander Szopa

Coraz Lepszy Sprzedawca

Aleksander Szopa

Absolwent finansów UE w Katowicach, który prawdziwe powołanie odnalazł w sprzedaży.

W Coraz Lepszej Firmie zaprasza Przedsiębiorców do wzięcia udziału w Coraz Lepszym Doradztwie, gdzie mają możliwość pracy z "osobistym trenerem", co mocno koreluje ze sportowym serduchem Aleksandra.

Wśród jego mocnych stron znajduje się entuzjazm, towarzyskość i optymizm. Ma w sobie również mnóstwo otwartości na drugiego człowieka. To właśnie dzięki temu tak dobrze radzi sobie w kontaktach z naszymi Klientami.

Jest prawdziwym człowiekiem renesansu, który uwielbia się uczyć i rozwijać swoje liczne (nawet jak na CLF!) pasje, a są to między innymi: sztuki walki, psychologia społeczna, piłka nożna, filozofia, taniec latynoamerykański, coaching, podróże autostopem, magia...
Ale coś nam mówi, że nasz firmowy iluzjonista nie odkrył jeszcze w tym temacie wszystkich swoich kart. ;)

Olgierd Krautsztrung

Olgierd Krautsztrung

Coraz Lepszy Sprzedawca

Olgierd Krautsztrung

Niektórzy ludzie unikają rozpoczęcia rozmowy z nowymi osobami. Jednak z Olgierdem jest inaczej … bo on po prostu uwielbia poznawać nowych ludzi! Dla niego każdy człowiek to nowa historia, którą warto poznać. Właśnie dlatego jest pierwszą osobą, z którą mają kontakt nasi Klienci, jeszcze zanim zrobią pierwszy krok i dołączą do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców. A my bardzo cieszymy się z tego, że to właśnie w Coraz Lepszej Firmie znalazł miejsce, w którym może zmieniać świat na lepsze! ;)

Jego mocne strony to: optymizm, pryncypialność i komunikatywność. Nic dziwnego, że w pracy stawia przede wszystkim na ludzi – w każdym z nich widzi trzon sukcesu każdej organizacji i z przyjemnością dzieli się z nimi swoją wiedzą.

Prywatnie szczęśliwy mąż swojego „Promyczka”, tata ukochanego synka – Leonarda – oraz niepoprawny romantyk, który kocha survivalowe wyprawy, ratownictwo wodne i klocki Lego. Poza sezonem można go też spotkać w górach, bo – jak mówi – Korona Gór Polski sama się nie zdobędzie. Codziennie staje się Coraz Lepszą wersją samego siebie!

Sylwia Barczyszyn

Sylwia Barczyszyn

Coraz Lepszy Sprzedawca

Sylwia Barczyszyn

Absolwentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Wrocławskim - specjalność Public Relations. W Coraz Lepszej Firmie zaprasza kolejne osoby do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców, gdyż ma poczucie, że może to być pierwszy krok do dokonania pozytywnej zmiany nie tylko w ich firmach, ale również w całym ich życiu.

Jej mocne strony to szczerość, optymizm, empatia i entuzjazm. Ma w sobie mnóstwo uśmiechu i pozytywnej energii, którymi lubi zarażać wszystkich wokół siebie. Uwielbia rozmawiać z ludźmi, poznawać ich punkt widzenia i odkrywać jakimi wartościami się kierują, gdzie podążają.

Prywatnie właścicielka golden retriverki Flary - emerytowanej psiej ratowniczki. Razem z Flarą i Opolską Grupą Poszukiwawczo-Ratowniczą nie raz poszukiwała na terenach otwartych zaginionych osób. Te doświadczenia zaowocowały pojawieniem się nowej pasji. Sylwia została bowiem zawodowym Trenerem i behawiorystą i obecnie prowadzi pozytywne szkolenia dla psów :) Miłośniczka gór. To tam, wśród górskich szczytów, lasów i potoków czuje, że żyje pełnią życia. Kiedy więc tylko ma okazję zdobywa kolejne szczyty z Korony Polskich Gór.

Wojciech Hinz

Wojciech Hinz

Coraz Lepszy Sprzedawca

Wojciech Hinz

Kiedyś chciał pracować z komputerami, ale ostatecznie wybrał ludzi. Ta decyzja doprowadziła go do Coraz Lepszej Firmy i dziś wspólnie z naszymi Klientami stawia kolejne kroki na ścieżce Programu Rozwoju. Jak sam mówi, nie żałuje. :)

Jego mocne strony to: ciepło i empatia, które manifestują się w formie ciekawości drugiego człowieka i ogromnego serca, przy którym topią się najwięksi emocjonalni twardziele. Niektórzy mówią też, że czyta z innych jak z otwartych książek.

A skoro już mowa o literaturze – Wojtek jest wielkim fanem publikacji poświęconych rozwojowi i giełdzie (chociaż – jak sam twierdzi – wdrożenie w CLF dało mu więcej niż wszystkie książki, jakie w życiu przeczytał). Poza tym kręci filmy, robi zdjęcia i jeździ na rowerze. Najchętniej w towarzystwie ukochanej żony i córki. ;)

Agata Kosyło

Sprzedażą w różnych jej odsłonach jak i w różnych branżach zajmuje się przez całe swoje zawodowe życie. Jak mówi, to nie ona wybrała sprzedaż, lecz sprzedaż wybrała Ją.
Jej życiową misją jest pokazywanie, że można inaczej, łatwiej, szybciej, skuteczniej, że sprzedaż nie musi być trudna i niewdzięczna, gdy daje się ludziom wartość i pomaga się rozwiązywać ich problemy, będąc przy tym sobą, bez wciskania, sztuczek i trików. Właśnie taką sprzedaż uwielbia i doświadcza jej każdego dnia w Coraz Lepszej Firmie.
Po godzinach jest również trenerem komunikacji i wystąpień publicznych.

Jej mocne strony to szczerość, entuzjazm, systematyczność i optymizm. Ma w sobie dużą dawkę altruizmu i otwartości.

Prywatnie jest mamą 10-letniego Kacpra, który jest jej największą inspiracją, jak i żoną Tomka, który stanowi dla niej niesamowite wsparcie. Ma bzika na punkcie rozwoju, dlatego też pochłania książki w olbrzymich ilościach. Największy odpoczynek daje jej aktywność fizyczna, taka jak jazda na nartach, podróże i spędzanie aktywnie czasu z rodziną i przyjaciółmi.

Agata Kosyło

Agata Kosyło

Coraz Lepszy Sprzedawca

Sylwia Deryło

Gdybyśmy mieli w jednym obrazie ująć słowo „ciepły”, „pomocny” i „rodzinny”, to pewnie po prostu pokazalibyśmy zdjęcie Sylwii. Nic dziwnego, że ta wyjątkowa dziewczyna na co dzień wykorzystuje swoje cechy, wspierając Dyrektora Sprzedaży oraz zespołu sprzedażowego. Poza tym czuwa też nad firmowym CRMem, dbając o to, aby panował w nim ład i porządek.

Jej mocne strony to: organizowanie, planowanie, uczynność i współpraca. Jest też dobrym słuchaczem – często powtarza, że każdy nowo poznany człowiek to dla niej potencjalny przyjaciel, który tylko czeka, aby lepiej go poznać... I jak tu jej nie lubić?

Prywatnie jest absolwentką Turystyki i Rekreacji WSSP im. W. Pola, ale niech nie zmyli Cię ten kierunek! Sylwia od dalekich wojaży zdecydowanie bardziej woli wciągające lektury (zwłaszcza te oparte na faktach) i pieczenie ciast. A my to szanujemy – zwłaszcza, że jej wypiekom zdarza się lądować na naszych biurkach. ;)

Sylwia Deryło

Sylwia Deryło

Coraz Lepsza Asystentka Dyrektora Sprzedaży

Marta Szęszoł

Trzyma rękę na pulsie Coraz Lepszej Firmy. Pilnuje, aby wszystkie umowy z naszymi Klientami były przygotowane i podpisane na czas. I radzi sobie z tym śpiewająco – pewnie dlatego, że wśród jej mocnych stron dominują: naprawianie, analizowanie, uczenie się i szukanie optymalnych rozwiązań.

Ale niech nie zmyli Cię jej analityczna dusza!

Z chwilą, kiedy na monitorze gasną ostatnie tabelki, Marta chwyta za poie i rusza na kolejny fire show… A jeśli akurat nie igra z ogniem, to spaceruje z psami ze schroniska, bawi się ze swoimi szczurami, rysuje, gotuje albo pokonuje kolejnych bossów w grach RPG. Koniecznie z dobrym kryminałem w drugiej ręce!

Prywatnie zakochana w Szwajcarii studentka PR i nowych mediów w Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Marta Szęszoł

Marta Szęszoł

Coraz Lepszy Papierolog

Dział Marketingu

Martyna Kosienkowska

Zaczynała jako redaktor bloga Coraz Lepszej Firmy, ale szybko okazało się, że jej potencjał sięga zdecydowanie dalej. Dziś dba o to, by Dział Marketingu działał jak dobrze naoliwiona maszyna, realizując założone cele strategiczne.

Łączy w sobie empatię i silną potrzebę autonomii. Jej mocne cechy to: silna samomotywacja, umiejętność planowania, a także tendencja do testowania nowych rozwiązań. Nie mogła się zdecydować, więc ukończyła 3 specjalizacje Filologii polskiej na UMCS – Redaktorsko-medialną, Teatrologiczną i Nauczycielską.

Przez wiele lat współpracowała z wydawnictwami uniwersyteckimi, redagując opasłe tomiska wnikliwych rozpraw naukowych. Była redaktorem prowadzącym w wydawnictwach biznesowo-marketingowym i medycznym. Prowadziła blogi internetowe – m.in. o e-handlu, pasjach lekarzy, zdrowiu, urodzie, kuchni, rodzicielstwie.

Poza pisaniem umie słuchać i czytać między wierszami. Zawsze stara się rozumieć, nigdy – oceniać. Lubi zmiany oraz ambitne cele. Radzi sobie z mężem i dwoma synkami, więc żadne wyzwanie jej niestraszne. :)

Martyna Kosienkowska1

Martyna Kosienkowska

Coraz Lepszy Content Manager

Michał Bugno

Michał Bugno

Coraz Lepszy Manager Wideo Marketingu

Michał Bugno

W Coraz Lepszej Firmie odpowiada za tworzenie i realizację strategii wideo marketingu. To praca, która pozwala spełniać mu się w ulubionych obszarach - zarządzania projektami wideo, tworzenia scenariuszy filmowych, opowiadania historii oraz pracy reporterskiej.

Jest absolwentem Instytutu Edukacji Medialnej i Dziennikarstwa na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Studia ukończył, broniąc pracy magisterskiej pt. "Wykorzystanie medialnych
i marketingowych narzędzi w wybranych klubach piłkarskich". To właśnie media
i marketing - z dużym naciskiem na produkcję wideo - stały się dla niego głównym obszarem działań zawodowych.

Przez 15 lat pracował jako dziennikarz sportowy - najpierw w Wirtualnej Polsce,
a później w telewizji Polsat Sport. Najwięcej uwagi poświęcał tematyce piłki nożnej, boksu i MMA, skoków narciarskich, himalaizmu oraz biegania. Był reporterem m.in. na najważniejszych meczach Euro 2012, a także podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu w 2018 roku. Przez 5 lat prowadził też program wideo "Sektor Gości", do którego zapraszał największe gwiazdy polskiego sportu.
W ostatnich latach realizował projekty w zakresie wideo marketingu dla takich marek jak PKO Bank Polski, Orlen, Red Bull, Superbet czy Hot Wheels, a także dla Polskiego Związku Piłki Nożnej i agencji marketingowej Spotlight.

Jego mocne strony to planowanie, decyzyjność, szczerość i potrzeba ciągłego rozwoju. W wolnych chwilach stara się żyć aktywnie - biegając, jeżdżąc na rowerze lub grając w squasha. Jeszcze więcej radości dają mu góry - narty, trekkingi i via ferraty. Lubi też słuchać podcastów, czytać książki i oglądać filmy - biograficzne, historyczne oraz dotyczące rozwoju biznesowego i osobistego.

Agnieszka Zasuń1

Agnieszka Zasuń

Coraz Lepszy Specjalista Marketingu
ds. technicznych

Agnieszka Zasuń

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się wprowadzaniem w życie wszystkich planów Działu Marketingu. Dzięki zamiłowaniu do monotonnych czynności chętnie ratuje zespół przed uzupełnianiem skomplikowanych tabel i żmudną analizą kodów HTML.

Jej mocne strony to: systematyczność, samomotywacja oraz wysoko rozwinięta umiejętność planowania. Uwielbia przejmować inicjatywę i z entuzjazmem podchodzi do nowych wyzwań – dzięki temu nic nie jest w stanie powstrzymać jej przed ukończeniem zadania.

Kulturoznawca z wykształcenia i zamiłowania. Ukończyła specjalizację Media i Kultura Popularna na UMCS, a pozyskaną wiedzę uzupełnia, spędzając wolny czas w galeriach sztuki i muzeach. Szefowa kuchni i cukiernik we własnym domu. Właścicielka puchatego, rudego kundelka, zaadoptowanego ze schroniska.

Ola Wojciechowska

Ola Wojciechowska

Coraz Lepszy Social Media Specialist

Ola Wojciechowska

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się obszarem social mediów, od kreowania pomysłów po weryfikowanie, czy treści realizują swoje cele. Dba o to, żeby nasze media społecznościowe nadążały za trendami i były spójne z tym, co dla nas najważniejsze - wartościami, misją firmy i potrzebami naszych klientów.

Absolwentka filologii angielskiej i pedagogiki w Ateneum Szkole Wyższej. W trakcie swojej dotychczasowej kariery zawodowej pracowała w Wydawnictwie Pedagogicznym "Operon", GDN Airport Services, a także obsługiwała recepcję, social media i zarządzała dwuosobowym zespołem w Klinice Urody "Make Up Your Mind". Współpracowała również z Bartkiem Popielem w zespole "Liczy Się Wynik", gdzie zaczynała jako Specjalistka ds. Satysfakcji Klientów, a ostatecznie wspierała zespół
w różnych obszarach w tym w kreowaniu pomysłów na dalszy rozwój marki oraz planowaniu i zarządzaniu social mediami.

Ma w sobie dużą potrzebę autonomii i decyzyjności. Cechuje ją również wysoka intuicyjność oraz nieustanna potrzeba samodoskonalenia.
Nie boi się eksperymentować. Uwielbia kontakt z klientami i pracę zespołową ale ceni sobie też wolność i możliwość samodzielnego działania w domowym zaciszu.

Prywatnie w wolnym czasie śmieje się do łez oglądając stand up'y i memy oraz wariuje z synkami i "psieską" - Luną. Nałogowo kolekcjonuje nowe książki na Legimi oraz artykuły papiernicze do planowania i bullet journalu.

Bartek Dymek

Projektant grafiki użytkowej i komunikacji wizualnej. W Coraz Lepszej Firmie dba o to, żeby wszystko wyglądało estetycznie, spójnie i czytelnie

Z wykształcenia jest kulturoznawcą i projektantem graficznym. Od 15 lat pomaga firmom w tworzeniu profesjonalnych identyfikacji wizualnych, stron internetowych, aplikacji mobilnych i grafik marketingowych. W projektowaniu zależy mu nie tylko
na estetycznym aspekcie projektów, ale także na ich skutecznym wizualnym przekazie

Jest uporządkowanym i pragmatycznym poznaniakiem z dużym poczuciem humoru, dystansem do siebie i wewnętrznym spokojem. Ceni sobie uczciwość, zaufanie
i otwarty dialog.

Prywatnie tata trójki chłopaków i mąż jednej, ale najlepszej żony. Wielki fan Pana Jezusa, klocków Lego i Gwiezdnych Wojen.

Bartek Dymek

Bartek Dymek

Coraz Lepszy Senior Graphic Designer

Joanna Szmit

Przez niemal 4 lata była prawą ręką Bartka Popiela w „Liczy Się Wynik”.
Po połączeniu sił obu firm dba o to, aby projekty marketingowe były realizowane na czas
i w przyjemnej atmosferze.

Z wykształcenia menedżer hotelarstwa oraz logistyk. W swojej pracy z sukcesami łączy wiedzę uzyskaną na studiach oraz licznych kursach ze swoim dotychczasowym doświadczeniem zawodowym zdobytym na różnorodnych stanowiskach, które pełniła w firmach produkcyjnych
i usługowych. Świetnie czuje się w zadaniach analitycznych, jak i kreatywnych i jest w ich realizacji bardzo skuteczna. Planowanie, rozkładanie procesów na części pierwsze i „łączenie kropek” to jej bajka. Uwielbia zdobywać nowe kompetencje i wierzy w lifelong learning. Niemożliwe dla niej nie istnieje. Jeśli czegoś nie potrafi, zawsze znajdzie drogę, która doprowadzi ją do tego, aby to, co ma być zrobione, takim było.

„Ciekawa świata i ludzi, Asia nigdy się nie nudzi” - głosi napis na podkładce pod kubek podarowanej jej przez przyjaciół. 100% prawdy i w związku z tym na nudę nie mogą narzekać też ani jej dzieci, ani mąż ;)

Joanna Szmit

Joanna Szmit

Coraz Lepszy Marketing Project Manager

Dział IT

Mariusz Szymański

Mariusz Szymański

Coraz Lepszy Programista

Mariusz Szymański

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się rozwojem strony internetowej i oprogramowania. Dzięki niemu praca jest łatwiejsza, a problemy rozwiązują się prawie automatycznie.

Nie jest stereotypowym programistą. Jego mocne strony to: otwartość i refleksyjność, analizowanie zagrożeń oraz analityczność.

Z wykształcenia matematyk. Fascynuje go programowanie w językach webowych. Temu poświęca swój wolny czas – a po tym, jak w jego życiu pojawiła się mała Zuzia, jest go coraz mniej (czego zupełnie nie żałuje!).

Poza tym zaczytuje się, zwłaszcza w powieściach fantasy i science fiction. Nie pogardzi też dobrą muzyką czy wciągającą grą RPG.

Michał Boryczko

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się wytwarzaniem nowego oprogramowania w celu usprawnienia pracy wszystkich naszych pracowników.

Jego mocne strony to analityczność i analizowanie zagrożeń. Oprócz tego świetnie radzi sobie z planowaniem. Bardzo ważny jest dla niego samorozwój, więc nieustannie dąży do zdobywania nowych umiejętności.

Interesuje się programowaniem, rynkami finansowymi i geopolityką. W wolnych chwilach lubi jeździć na rowerze i relaksować się w saunie, oraz oczywiście zdobywać nową wiedzę w obszarach jego zainteresowań.

Michał Boryczko

Michał Boryczko

Coraz Lepszy Lead Developer

Kacper Milczyński

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się wytwarzaniem nowego oprogramowania w celu usprawnienia pracy wszystkich naszych pracowników.

Jego mocne strony to otwartość i elastyczność, asertywność i analityczność.

Z wykształcenia informatyk. Interesuje się wytwarzaniem aplikacji desktopowych czemu poświęca wolny czas.

Prywatnie miłośnik kryminałów pod wszelkimi postaciami - książki, seriale czy filmy. Poza tym fan podróży oraz miłośnik gier RPG.

Kacper Milczyński

Kacper Milczyński

Coraz Lepszy Mid Backend Developer

Sylwia Domaszewska

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się testowaniem nowego oprogramowania, dbając o to aby nasi pracownicy byli z niego maksymalnie zadowoleni i borykali się z jak najmniejszą ilością błędów.

Jej mocne strony to analityczność i analiza zagrożeń, dzięki czemu świetnie potrafi odnajdywać nawet te najbardziej ukryte błędy w oprogramowaniu.
Bardzo ceni sobie szczerość.

Jej życiową misją jest dostarczanie oprogramowania wysokiej jakości. W wolnych chwilach zgłębia również tajniki psychologii. Miłośniczka fantastyki, zarówno tej w wydaniu książkowym jak i filmowym oraz szczęśliwa posiadaczka dwóch kotów :)

Sylwia Domaszewska

Sylwia Domaszewska

Coraz Lepsza Testerka Oprogramowania

Dział Finansowo-Administracyjny

Jolanta Kwietniewska

W Coraz Lepszej Firmie nadzoruje codzienną pracę Działu Finansowo-administracyjnego, dbając o to, aby w naszych dokumentach firmowych panował absolutny ład i porządek, a wszystkie sprawy formalno-prawne były dopięte na ostatni guzik – i robi to z prędkością błyskawicy.

Jej mocne strony to: dokładność, precyzja i skrupulatność. W połączeniu z nieustanną potrzebą rozwoju i miłością do nowych wyzwań tworzy to mieszankę wprost idealną do pracy w Dziale Finansowo-administracyjnym – nie ma dla niej rzeczy niemożliwych.

Prywatnie jest absolwentką Zarządzania i marketingu na Politechnice Lubelskiej oraz studiów podyplomowych na kierunku Kadry i płace, ale nie wyobraża sobie życia za biurkiem. W zimie najchętniej szaleje na nartach, które z pierwszymi promieniami słońca zamienia na buty trekkingowe.

Jolanta Kwietniewska

Jolanta Kwietniewska

Coraz Lepszy Lider
Działu Finansowo-Administracyjnego

Justyna Królak

Drobny człowiek trzymający na swoich barkach ogromną odpowiedzialność.

Dzięki niej biurowe faktury same układają się na swoich miejscach, kolejne lekcje Programu Rozwoju trafiają na czas do Coraz Lepszych Przedsiębiorców, a przelewy z wynagrodzeniem pojawiają się na naszych kontach z regularnością godną szwajcarskiego zegarka. I nic dziwnego, bo jej mocne strony to: samodoskonalenie, organizowanie, precyzja oraz duży spokój.

Prywatnie jest absolwentką teologii na KUL. Jej największą pasją jest czytanie książek psychologicznych i rozwojowych (recenzje jej autorstwa regularnie pojawiają się na blogu Coraz Lepszej Firmy) oraz powieści fantasy.

Jest też absolutną mistrzynią domowego rosołu. W wolnych chwilach – ku radości Coraz Lepszego Męża i lubelskiej części CLF – pochłania ją też testowanie nowych przepisów kulinarnych.

Justyna Królak

Justyna Królak

Coraz Lepsza Asystentka ds. Księgowości

Urszula Kuczek

Urszula Kuczek

Coraz Lepszy Specjalista
w Dziale Finansowo-Administracyjnym

Urszula Kuczek

W Coraz Lepszej Firmie nadzoruje i koordynuje proces windykacji należności. Codziennie dba o to, aby nasi Przedsiębiorcy stawali się Coraz Lepsi również w terminowym regulowaniu swoich zobowiązań ;) Pilnuje także, aby w naszych dokumentach kadrowych panował absolutny ład i porządek.

Jej mocne cechy to: precyzja, analityczność, systematyczność i entuzjazm, dzięki czemu każdego dnia z uśmiechem na twarzy wprowadza kolejne dane i aktualizuje nasze rejestry i zestawienia.

Prywatnie jest absolwentką socjologii na UMCS. Wysokie poczucie estetyki, mistrzostwo w organizowaniu przestrzeni i silna potrzeba wyzwań to mieszanka, dzięki której spełniła jedno ze swoich większych marzeń - zaprojektowała i stworzyła wnętrze swojego domu. Teraz czas na ogród ;)

Tym co ją napędza, jest jej Rodzina - wspierający mąż i dwie bardzo żywiołowe dziewczynki. Jest miłośniczką białego szaleństwa, gór i snowboardu. Czerpie radość, ukojenie i siłę z obcowania z naturą, dlatego każdą wolną chwilę spędza ze swoimi córeczkami biegając po ogrodzie, wąchając stokrotki i podglądając ślimaki :)

Agata Grudzień-Jesień

Agata Grudzień

Coraz Lepsza Asystentka
Działu Finansowo-Administracyjnego

Agata Grudzień

Trzyma rękę na pulsie i korespondencji Coraz Lepszej Firmy.

Wysyła Coraz Lepszym Przedsiębiorcom materiały szkoleniowe Programu Rozwoju, wspiera Dział Finansowo-Administracyjny w pracach biurowych i dba o to, abyśmy z logistycznego punktu widzenia działali jak dobrze naoliwiona maszyna. I jest do tego wprost stworzona, bo wśród jej mocnych stron dominują: organizacja, precyzja i skrupulatność.

Z wykształcenia jest absolwentką Turystyki i Rekreacji i Wychowania Fizycznego na AWF. Nic więc dziwnego, że każdą wolną chwilę stara się spędzać aktywnie – najlepiej na świeżym powietrzu i w towarzystwie rodziny, która jest jej największym życiowym priorytetem.

CEO Personal Team

Agnieszka Parol

W Coraz Lepszej Firmie odpowiada za wsparcie Zarządu i organizację pracy. Mówi się, że rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać.

Prawdopodobnie najbardziej uczynna osoba w biurze – przychodzi z pomocą, zanim zdążymy o nią poprosić. Jej mocne strony to: ciągła potrzeba samodoskonalenia i wyzwań, ponadprzeciętna organizacja i szczerość. Tej ostatniej wymaga zarówno od siebie, jak i od innych.

Absolwentka Architektury Krajobrazu ze specjalizacją Tereny zurbanizowane na UP. Zdobyte umiejętności wykorzystuje, projektując wnętrza i odnawiając meble. Po godzinach najczęściej czyta kryminały.

Agnieszka Parol

Agnieszka Parol

Asystentka Coraz Lepszego Szefa

Nicole Kabus

Zawodowo wyszukuje treści na każdy temat, zbiera i analizuje informacje oraz wspomaga proces tworzenia materiałów szkoleniowych dla Coraz Lepszych Przedsiębiorców. I jest w tym wybitna – potrafi w 5 minut przeanalizować najnowsze wyniki badań poświęconych zdalnej edukacji dorosłych i porównać je z danymi sprzed lat. Po chińsku. I bladym świtem – bo wtedy pracuje się jej najlepiej.

Jej mocne strony to: ciągła ciekawość ludzi i świata, dążenie do udoskonalania i rozwoju, skrupulatność, otwartość. Uwielbia słuchać innych i poznawać ich sposób patrzenia na świat. Jej supermocą, która uratowała ją od wielu niezręcznych sytuacji towarzyskich, jest świetna pamięć do bezużytecznych ciekawostek.

Prywatnie jest absolwentką prawa, a za chwilę również psychologii na Uniwersytecie Śląskim, gdzie udziela się również jako członek Zespołu antropologicznych badań nad prawem. Poza uczelnią pochłania książki z zakresu psychoterapii i technik pomocowych oraz psychologii poznawczej (dla równowagi lubi też sięgnąć po science fiction).

Od święta mistrzyni serników i wszelkich potraw z makaronem.

Nicole Kabus

Nicole Kabus

Coraz Lepszy Researcher

Stali współpracownicy CLF

Ewa Rot-Buga

Ewa Rot-Buga

Coraz Lepszy Content Writer/Współautor

Ewa Rot-Buga

Prowadzi własny biznes, ale – jak mówi – jej serce jest w Coraz Lepszej Firmie. Tworzy teksty, które inspirują do zmiany i rozwijania siebie. A poza tym: dopieszcza, podkręca, szlifuje. Bawi się słowem i – niczym czarodziejka – uruchamia jego magiczną moc.

Jej mocne strony to: nieustanne pragnienie samodoskonalenia, zdolności analityczne i dydaktyczne, i - oczywiście – lekkie pióro. W jej słowniku nie ma tylko trzech fraz: „Nie da się!”, „Nie wyrobię się!”, „Nie dam rady!”.

Ukończyła Filologię polską i Kulturoznawstwo na UW. Uwielbia dobrą lekturę. Jako doktor nauk humanistycznych czytuje też rękopisy i starodruki.

Prywatnie pasjonatka podróży i jeździectwa – łączy te dwie pasje, realizując marzenia o wyprawach konnych po najdzikszych zakątkach świata.

Kinga Łajtar

Kinga Łajtar

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Kinga Łajtar

Pomaga Coraz Lepszym Sprzedawcom w odkryciu ich talentów, mocnych stron i prawdziwej motywacji do działania. Jest coachem biznesu, konsultantem i trenerem, który łączy wiedzę z doświadczeniem i nieustannym samodoskonaleniem.

Absolwentka Szkoły Coachów grupy SET i Akademii rozwoju umiejętności trenerskich SWPS, zafascynowana światem i tym, co ludzie kryją w swoich wnętrzach. Od lat z sukcesem wspiera biznes jako lider, trener i coach w drodze do realizacji celów. Spędziła w salach szkoleniowych w sumie 1800 godzin – wliczając w to indywidualne i grupowe sesje coachingowe. Pomimo doświadczenia wciąż zachwyca się każdym klientem – zwłaszcza tym, jak pojmuje świat i czym kieruje się w rozwijaniu swojego biznesu i potencjału.

Jej mocne strony to: szczerość i odwaga w konfrontowaniu tego co widzi z tym, co słyszy. Poza tym, jest mistrzynią budowania pozytywnych relacji – potwierdza to każdy, kto spotka ją na swojej drodze.

Prywatnie zakochana w życiu, mężu (ten sam niezmienny od ponad 20 lat) i relacjach z córkami. Znajduje szczęście w leśnych zakamarkach, spacerach, przebywaniu ze zwierzętami i kochanymi ludźmi.