Coraz Lepszy Zespół

Paweł Królak

Paweł Królak

Coraz Lepszy Szef

Paweł Królak

Przedsiębiorca, strateg biznesowy i architekt systemów przyspieszających rozwój firmy, pasjonat niestandardowego marketingu, przywództwa i zarządzania.

Coraz Lepszy Szef w Coraz Lepszej Firmie, wykładowca na studiach MBA, autor i współautor książek i niezliczonych artykułów branżowych.

Przez 12 lat właściciel Klubu Książki Tolle.pl, który zakładał jeszcze na studiach, mając zaledwie 300 zł w kieszeni, a po kilku latach doprowadził do pozycji lidera swojego rynku. W początkach 2018 roku sprzedał Tolle.pl inwestorowi branżowemu, by w pełni skupić się na rozwoju Coraz Lepszej Firmy.

Doradza Klientom Coraz Lepszej Firmy w zakresie strategii biznesowej, marketingu i zarządzania.

Monika Madejska

Pomaga małym i średnim przedsiębiorcom odkrywać ich mocne strony i na ich bazie budować skuteczną firmę. Doradza w rekrutacji i dopasowywaniu pracy do indywidualnych potrzeb i predyspozycji danej osoby. Wspiera procesy rekrutacyjne i rozwój ludzi w firmie, rozwiązuje problemy z zarządzaniem sobą oraz ludźmi w biznesie.

Jest również ekspertem w dziedzinie zarządzania stresem i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu. Sama po 8 latach pracy bez wytchnienia, doświadczyła syndromu wypalenia zawodowego. Porzuciła karierę menedżerską i od kilku lat uczy się prowadzić zrównoważone życie oraz pomaga innym odnaleźć work-life balance.

Ukończyła zarządzanie projektami na SGH, jest akredytowanym konsultantem Harrison Assessment, certyfikowanym trenerem, dyplomowanym coachem. Jest współfundatorką fundacji Slowlajf – Fundacji Przeciw Wypaleniu Zawodowemu oraz wielu innowacyjnych projektów z zakresu rozwoju osobistego. Fascynują ją ludzie, ich różnorodność i talenty. Gdyby mogła nie wychodziłaby z książek! :) Prywatnie szczęśliwa partnerka i mama długo wyczekiwanej córeczki.

Monika Madejska

Monika Madejska

Coraz Lepszy Ekspert Rozwoju Talentów

Anna Pudło

Anna Pudło

Coraz Lepszy Koordynator Nowych Projektów

Anna Pudło

W Coraz Lepszej Firmie nadzoruje realizację wszystkich nowych projektów, czyli dba o to, aby rzeczy układały się alfabetycznie, sprawy stawały na baczność, a problemy nawet bały się pojawić.

Jej mocne strony to potrzeba wyzwań, czyli chęć podejmowania się trudnych zadań, wytrwałość, wysoka samomotywacja, wysokie tempo pracy oraz precyzja.

Studiuje na kierunku MBA, jest absolwentką filologii polskiej o specjalności redaktorskiej, pedagogicznej oraz glottodydaktycznej oraz doktorantką Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego na kierunku literaturoznawstwo. Fascynuje ją literatura, szczególnie ta z zakresu rozwoju osobowego. Uwielbia podróżować i marzy o tym, aby pewnego dnia odwiedzić większość krajów świata.

Anna Kowalska

Anna Kowalska

Coraz Lepszy Koordynator Działu Relacji z Klientami

Anna Kowalska

W Coraz Lepszej Firmie odpowiada za koordynowanie Działu Relacji z Klientami.

Jej mocne strony to: analizowanie zagrożeń, decyzyjność, samomotywacja i analityczność.

Jest absolwentką Ekonomii o specjalności Analizy ekonomiczne i rachunkowość oraz Bezpieczeństwa wewnętrznego o specjalności Bezpieczeństwo informacji na WSEI. W wolnych chwilach lubi czytać książki z zakresu psychologii i zarządzania. Interesuje się również tematyką badań kosmosu. Fascynują ją podróże i jak tylko ma możliwość, wyrusza w miejsce, którego nie miała jeszcze okazji zobaczyć.

Kamila Młodzianko

Jest prawdziwym Klientoholikiem. W Coraz Lepszej Firmie dba o komunikację i coraz lepsze relacje z klientami. Bada potrzeby Przedsiębiorców i pomaga im w wyborze rozwiązań. Jako pasjonatka obsługi klienta szkoli z tego zakresu przedsiębiorców i pracowników.

Jej mocne strony to empatia, entuzjazm, odpowiedzialność, a także potrzeba ciągłego rozwoju.

Z wykształcenia jest polonistką. Przez wiele lat kierowała obsługą w księgarni internetowej Tolle.pl (lidera na rynku książki katolickiej). Uwielbia uczyć się nowych rzeczy, a wystąpienia publiczne dodają jej energii. Prywatnie jest szczęśliwą żoną i mamą małego Witka.

Kamila Młodzianko

Kamila Młodzianko

Coraz Lepszy Ekspert Relacji z Klientami

Izabela Kuta

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się zachęcaniem Klientów do zrobienia kolejnego kroku – rozpoczęcia stałej współpracy z Coraz Lepszą Firmą i dołączenia do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

Jej mocne strony to zorientowanie na ludzi, szczerość, otwartość i refleksyjność, ciągła chęć rozwoju oraz zorganizowanie.

Jest absolwentką pedagogiki o specjalności doradztwo zawodowe i personalne na UMCSie oraz zarządzanie i marketing na WSSPiA w Lublinie. W wolnych chwilach spełnia się jako instruktor tańca. Fascynuje ją kultura kubańska, muzyka oraz psychologia. Od niedawna powróciła do swojej pasji z dzieciństwa, czyli jazdy konnej.

Izabela Kuta

Izabela Kuta

Coraz Lepszy NieSprzedawca

Mariusz Szymański

Mariusz Szymański

Coraz Lepszy Programista

Mariusz Szymański

W Coraz Lepszej Firmie zajmuje się rozwojem oprogramowania.

Jego mocne strony to: otwartość i refleksyjność, analizowanie zagrożeń oraz analityczność.

Z wykształcenia jest matematykiem. Fascynuje go programowanie w językach PHP, JavaScript i C++ i temu poświęca swój wolny czas. Poza tym zaczytuje się, zwłaszcza w serii książek Terry’ego Pratchetta. Nie pogardzi też dobrą muzyką, czy wciągającą grą RPG.

Justyna Królak

W Coraz Lepszej Firmie jest odpowiedzialna za prowadzenie biura oraz pomoc przy produkcji produktów internetowych.

Jej mocne strony to: samodoskonalenie, organizowanie, precyzja oraz duży spokój. Uwielbia monotonną pracę i wyłapywanie szczegółów.

Jest absolwentką teologii na KUL-u. Uwielbia czytać książki (od jakiegoś czasu próbuje dogonić męża w ilości przeczytanych). Uwielbia ciągle się rozwijać i dzięki książkom zdobywać nową wiedzę. W wolnych chwilach, poza czytaniem książek, testuje nowe przepisy kulinarne. Prywatnie jest szczęśliwą żoną Coraz Lepszego Szefa.

Justyna Królak

Justyna Królak

Coraz Lepszy Papierolog