Jak pomagamy

Chcesz mieć firmę, która daje Ci coraz więcej pieniędzy, czasu i... SPOKOJU?

Jeśli Twoja firma powstała nie po to, by Cię zajechać, zaorać i zabrać Ci całe życie, tylko by dla Ciebie dobrze zarabiać i dać Ci dużo wolnego czasu, może zainteresuje Cię japońskie narzędzie rozwoju biznesu, które świetnie sprawdza się w Polsce?

Zapraszamy Cię do rocznego Programu Rozwoju Coraz Lepsza Firma. Dlaczego rocznego? Bo wszystkie konieczne zmiany rozkładamy w czasie, by z jednej strony były bezbolesne, a z drugiej – jak najbardziej trwałe.

Możesz zacząć od łatwego Programu Rozwoju >>.

Program Rozwoju CorazLepszaFirma.pl
Odkryj swoje mocne strony

Odkryj swoje mocne strony i zbuduj na nich swój biznes

Czy Ty też zauważyłeś, że pewne rzeczy w biznesie są dla Ciebie łatwe, a do innych się zmuszasz? A gdybyśmy pokazali Ci narzędzie, dzięki któremu odkryjesz bez trudu wszystkie swoje naturalne predyspozycje i będziesz mógł je maksymalnie wykorzystać w swoim biznesie, to czy byłoby to dla Ciebie na tyle ciekawe, by z tego natychmiast skorzystać?

Harrison Assesments, to mało znane w Polsce narzędzie, które pozwoli Ci odkryć:

  • na czym koncentrować swoją energię, czas i pieniądze
  • jakie rzeczy delegować na innych pracowników
  • jacy ludzie będą dla Ciebie najlepszym uzupełnieniem i jak poukładać całą rekrutację w firmie

Raport Harrison Assements pomaga ułożyć firmę pod siebie i jest inwestycją na całe życie zawodowe.

Dowiedz się więcej o tym niezwykłym narzędziu >>

Zacznij wreszcie więcej sprzedawać

Jak sprzedawać więcej… gdy konkurencja zaniża ceny? Gdy na rynku pojawia się większy rywal? Gdy panuje kryzys, a klienci mówią, że nie mają pieniędzy? A gdyby istniało rozwiązanie, które pomoże Ci przyciągać klientów, zdobywać ich serca i każdego dnia zarabiać więcej?

System Partyzanckiej Promocji to proste i bezkosztowe techniki marketingowe, które nawet z małej firmy mogą uczynić giganta. Jeśli chcesz nauczyć się zdobywać wielką przewagę dzięki drobnym różnicom, to dowiedz się więcej o Systemie Partyzanckiej Promocji >>.

Chcę się dowiedzieć więcej
System Partyzanckiej Promocji
Sesje strategiczne

Sesje strategiczne z Coraz Lepszym Szefem

Jeśli potrzebujesz indywidualnej pomocy w rozwiązaniu biznesowych problemów i określeniu strategii firmy, zapraszamy na sesję strategiczną. Nasi Klienci podkreślają, że taka 90-minutowa sesja dała im konkretny kierunek i poczucie spokoju. Inni po jednym takim spotkaniu wreszcie zrozumieli, co muszą zrobić, by zacząć zarabiać...

Dowiedz się więcej o Sesji Strategicznej >>

Warsztaty i szkolenia

Każdy przedsiębiorca, który chce poznać i zacząć korzystać z opracowanych przez nas systemów przyspieszających rozwój firmy, może to zrobić uczestnicząc w otwartych warsztatach prezentujących dany system.

Warsztaty
Coaching i rozwój liderów

Doradztwo i rozwój liderów

Jeśli chcesz nauczyć się być lepszym liderem, to nasz ekspert, Monika Madejska może pomóc Ci doskonalić umiejętności zarządcze. Posiada ona wieloletnie praktyczne doświadczenie we wdrażaniu programów rozwoju mających na celu zwiększanie efektywności i jakości pracy.

Skontaktuj się z nami, by porozmawiać o doradztwie >>

Coraz Lepsze Wieczory dla Przedsiębiorców

Raz w miesiącu spotykamy się na żywo, przy kolacji. Za każdym razem dowiesz się czegoś nowego o tym, jak ulepszyć swój biznes i spotkać ludzi, którzy dążą do tego, co Ty. Już wiele biznesów rozwinęło się tylko dzięki tym kontaktom.

Sprawdź, kiedy będzie następny Coraz Lepszy Wieczór >>

Coraz Lepsze Wieczory z Biznesem

Zainteresowany?
Dowiedz się, jak możemy Ci pomóc...

Rozpocznij współpracę