Od czego zacząć?

Jeśli to początek Twojej przygody z Coraz Lepszą Firmą...

...zacznij od pobrania jednego z naszych bezpłatnych poradników…

A jeśli potrzebujesz gotowych rozwiązań...

Chcesz rozwiązać konkretny problem lub rozwinąć wybrany obszar w swojej firmie? Sięgnij po jedno z naszych mini-szkoleń wideo...

Chcesz mieć więcej klientów?

Czy wiesz, że większość kłopotów ze sprzedażą wynika z 6 podstawowych błędów, jakie popełniają nawet najlepsi przedsiębiorcy? Znamy te problemy i znaleźliśmy na nie rozwiązania.

Poznaj 18 naprawdę łatwych i bardzo konkretnych sposobów na to, by już w ciągu miesiąca zwiększyć swoją sprzedaż. Zobacz, jak odblokować potencjał, który kryje się dziś w Twojej firmie.

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz, żeby Twoi pracownicy byli bardziej zmotywowani?

Za pieniądze nie kupisz lojalności, kreatywności ani zaangażowania... Jak w takim razie zmotywować pracowników do lepszej pracy – bez ciągłych podwyżek i premii? Jak sprawić, żeby lubili swoją pracę i dzięki temu dawali z siebie wszystko?

Poznaj 9 kroków, przez które przechodzi każdy przedsiębiorca, jeśli chce mieć w firmie zmotywowanych i zaangażowanych ludzi. To praktyczna instrukcja obsługi pracownika do zastosowania od zaraz.

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz zwiększyć swoją efektywność i mieć wreszcie więcej czasu?

Nie łudźmy się – prawdopodobnie pracujesz za dużo, a lista niezałatwionych spraw ciągle rośnie... Jak zatem uwolnić się od przytłoczenia zadaniami – realizując je szybko i skutecznie?

Zobacz, jak zwiększyć swoją efektywność i mieć wreszcie więcej czasu – dla siebie i rodziny, bez zaniedbywania obowiązków. To konkretne narzędzia, które pozwolą Ci się lepiej zorganizować, odzyskać energię i poradzić sobie ze złodziejami, którzy dzisiaj okradają Cię z Twojego czasu i pieniędzy.

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz, żeby Twoja firma przyciągała najlepszych pracowników?

Zatrudnianie świetnych pracowników naprawdę może być łatwe. Jak rekrutować tych najlepszych – nie płacąc im najwięcej? Jak zatrudniać tylko tych, którym chce się pracować, mają ogromny potencjał i motywację?

Poznaj 7 reguł zatrudniania pracowników stosowanych przez najlepszych pracodawców świata. To sprawdzone sposoby, które zaoszczędzą Ci mnóstwo czasu, pieniędzy i siwych włosów... Ten mini-kurs nauczy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by najlepsi pracownicy sami prosili o możliwość zatrudnienia w Twojej firmie.

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz powiększyć swoją firmę?

Jeśli Twój biznes jest ograniczony tylko do tego, co Ty sam możesz zrobić, to szybko się zatrzyma na pewnym etapie… Z drugiej strony, gdy myślisz o tym, żeby powiększyć swoją firmę, to pierwsza myśl jest pewnie taka: to strasznie dużo roboty...

Jednak jeśli chcesz mieć 10 razy większą firmę, to wcale nie znaczy, że musisz 10 razy więcej pracować – wręcz przeciwnie! Musisz pracować mniej, ale według sprawdzonego planu… Poznaj ten praktyczny plan i zastosuj go, aby Twoja firma dynamicznie rosła.

Chcę się dowiedzieć więcej

System Partyzanckiej Promocji

Nie musisz być tańszy, lepszy ani „bardziej profesjonalny”, by zdobywać więcej klientów, niż konkurencja. Istnieje rozwiązanie, które pomoże Ci przyciągać klientów, zdobywać ich serca i każdego dnia zarabiać więcej...

Chcesz poznać łatwe w użyciu i niestandardowe metody zdobywania klientów i zwiększania sprzedaży? System Partyzanckiej Promocji to bezkosztowe techniki marketingowe, które nawet z małej firmy mogą uczynić giganta...

Chcę się dowiedzieć więcej

Trening “Odzyskaj siły”

Jako właściciel i lider jesteś niezbędnym elementem w swojej firmie. To od Twojej sprawności i efektywności zależy jej powodzenie. Dlatego Twój biznes ogromnie dużo traci, gdy jesteś zmęczony i pozbawiony sił...

Trening “Odzyskaj Siły” to antidotum dla przedsiębiorców, którzy utracili motywację i czują się wypaleni. To konkretne metody, które pozwolą Ci odzyskać siły, opanować stres i zmęczenie, byś mógł znowu stanąć na nogi.

Chcę się dowiedzieć więcej

System Kontroli Kosztów

Jak rozwijać firmę, gdy czasem ledwo starcza na koszty? Jak inwestować w marketing, pracowników, nowy towar, lepsze technologie, gdy ciągle brakuje na to pieniędzy? Firma, która tylko walczy o przeżycie – nie może się rozwinąć...

Odkryj System Kontroli Kosztów i zmień stary model finansowy na lepszy. Poznaj 5 etapów zatrzymywania pieniędzy w firmie i przekonaj się, że przy małych kosztach nawet niewielka sprzedaż daje bardzo duże zyski!

Chcę się dowiedzieć więcej

Musimy porozmawiać. Komunikacja z pracownikami krok po kroku

Jak odzyskać kontrolę nad zachowaniami i działaniami pracowników? Co zrobić, by pracowali tak jak chcesz - bez kłótni, unikania odpowiedzialności i ignorowania ważnych zasad i procedur? Im większy prowadzisz biznes, tym więcej zależy od Twoich pracowników. Wcale nie trzeba im więcej płacić, by nagle zobaczyć lepszą pracę!

Odkryj nowy sposób zarządzania pracownikami poprzez rozmowy. 7 gotowych scenariuszy trudnych rozmów, które pomogą Ci odzyskać władzę w firmie i kontrolę nad tym, co robią pracownicy.

Chcę się dowiedzieć więcej