Od czego zacząć?

Jeśli to początek Twojej przygody z Coraz Lepszą Firmą...

...zacznij od pobrania jednego z naszych bezpłatnych poradników…

A jeśli potrzebujesz gotowych rozwiązań...

Chcesz rozwiązać konkretny problem lub rozwinąć wybrany obszar w swojej firmie? Sięgnij po jedno z naszych mini-szkoleń wideo...

Chcesz mieć więcej klientów?

Czy wiesz, że większość kłopotów ze sprzedażą wynika z 6 podstawowych błędów, jakie popełniają nawet najlepsi przedsiębiorcy? Znamy te problemy i znaleźliśmy na nie rozwiązania.

Poznaj 18 naprawdę łatwych i bardzo konkretnych sposobów na to, by już w ciągu miesiąca zwiększyć swoją sprzedaż. Zobacz, jak odblokować potencjał, który kryje się dziś w Twojej firmie.

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz, żeby Twoi pracownicy byli bardziej zmotywowani?

Za pieniądze nie kupisz lojalności, kreatywności ani zaangażowania... Jak w takim razie zmotywować pracowników do lepszej pracy – bez ciągłych podwyżek i premii? Jak sprawić, żeby lubili swoją pracę i dzięki temu dawali z siebie wszystko?

Poznaj 9 kroków, przez które przechodzi każdy przedsiębiorca, jeśli chce mieć w firmie zmotywowanych i zaangażowanych ludzi. To praktyczna instrukcja obsługi pracownika do zastosowania od zaraz.

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz zwiększyć swoją efektywność i mieć wreszcie więcej czasu?

Nie łudźmy się – prawdopodobnie pracujesz za dużo, a lista niezałatwionych spraw ciągle rośnie... Jak zatem uwolnić się od przytłoczenia zadaniami – realizując je szybko i skutecznie?

Zobacz, jak zwiększyć swoją efektywność i mieć wreszcie więcej czasu – dla siebie i rodziny, bez zaniedbywania obowiązków. To konkretne narzędzia, które pozwolą Ci się lepiej zorganizować, odzyskać energię i poradzić sobie ze złodziejami, którzy dzisiaj okradają Cię z Twojego czasu i pieniędzy.

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz, żeby Twoja firma przyciągała najlepszych pracowników?

Zatrudnianie świetnych pracowników naprawdę może być łatwe. Jak rekrutować tych najlepszych – nie płacąc im najwięcej? Jak zatrudniać tylko tych, którym chce się pracować, mają ogromny potencjał i motywację?

Poznaj 7 reguł zatrudniania pracowników stosowanych przez najlepszych pracodawców świata. To sprawdzone sposoby, które zaoszczędzą Ci mnóstwo czasu, pieniędzy i siwych włosów... Ten mini-kurs nauczy Cię wszystkiego, czego potrzebujesz, by najlepsi pracownicy sami prosili o możliwość zatrudnienia w Twojej firmie.

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz powiększyć swoją firmę?

Jeśli Twój biznes jest ograniczony tylko do tego, co Ty sam możesz zrobić, to szybko się zatrzyma na pewnym etapie… Z drugiej strony, gdy myślisz o tym, żeby powiększyć swoją firmę, to pierwsza myśl jest pewnie taka: to strasznie dużo roboty...

Jednak jeśli chcesz mieć 10 razy większą firmę, to wcale nie znaczy, że musisz 10 razy więcej pracować – wręcz przeciwnie! Musisz pracować mniej, ale według sprawdzonego planu… Poznaj ten praktyczny plan i zastosuj go, aby Twoja firma dynamicznie rosła.

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz poznać łatwe w użyciu i niestandardowe metody zdobywania klientów i zwiększania sprzedaży?

Nie musisz być tańszy, lepszy ani „bardziej profesjonalny”, by zdobywać więcej klientów, niż konkurencja. Istnieje rozwiązanie, które pomoże Ci przyciągać klientów, zdobywać ich serca i każdego dnia zarabiać więcej...

Chcesz poznać łatwe w użyciu i niestandardowe metody zdobywania klientów i zwiększania sprzedaży? System Partyzanckiej Promocji to bezkosztowe techniki marketingowe, które nawet z małej firmy mogą uczynić giganta...

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz dowiedzieć się, jak odzyskać energię i motywację potrzebną do prowadzenia firmy?

Jako właściciel i lider jesteś niezbędnym elementem w swojej firmie. To od Twojej sprawności i efektywności zależy jej powodzenie. Dlatego Twój biznes ogromnie dużo traci, gdy jesteś zmęczony i pozbawiony sił...

Trening “Odzyskaj Siły” to antidotum dla przedsiębiorców, którzy utracili motywację i czują się wypaleni. To konkretne metody, które pozwolą Ci odzyskać siły, opanować stres i zmęczenie, byś mógł znowu stanąć na nogi.

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz nauczyć się szybko uwalniać od złych kosztów i zwiększać zyski?

Jak rozwijać firmę, gdy czasem ledwo starcza na koszty? Jak inwestować w marketing, pracowników, nowy towar, lepsze technologie, gdy ciągle brakuje na to pieniędzy? Firma, która tylko walczy o przeżycie – nie może się rozwinąć...

Odkryj System Kontroli Kosztów i zmień stary model finansowy na lepszy. Poznaj 5 etapów zatrzymywania pieniędzy w firmie i przekonaj się, że przy małych kosztach nawet niewielka sprzedaż daje bardzo duże zyski!

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz nauczyć się, jak prowadzić rozmowy z pracownikami, by pracowali dokładnie tak, jak sobie tego życzysz?

Jak odzyskać kontrolę nad zachowaniami i działaniami pracowników? Co zrobić, by pracowali tak jak chcesz - bez kłótni, unikania odpowiedzialności i ignorowania ważnych zasad i procedur? Im większy prowadzisz biznes, tym więcej zależy od Twoich pracowników. Wcale nie trzeba im więcej płacić, by nagle zobaczyć lepszą pracę!

Odkryj nowy sposób zarządzania pracownikami poprzez rozmowy. 7 gotowych scenariuszy trudnych rozmów, które pomogą Ci odzyskać władzę w firmie i kontrolę nad tym, co robią pracownicy.

Chcę się dowiedzieć więcej

Chcesz dowiedzieć się, jak zarządzać młodymi pracownikami?

Młody pracownik jest w stanie dostarczyć Twojej firmie zastrzyku świeżej energii – na każdym, nawet najnudniejszym stanowisku. Musisz tylko rozpracować schemat działania milenialsów i przyłożyć napięcie tak, by napędzało Twoją firmę.

Dzięki kursowi “Oni są jacyś dziwni” zrozumiesz zasady gry, którymi żyje młode pokolenie i staniesz się mistrzem zarządzania. Będziesz nie tylko wyławiał z rynku pracy największe talenty, ale też dowiesz się, jak sprytnie włączyć je do wspólnej pracy nad rozwojem Twojej firmy.

Chcę się dowiedzieć więcej