Nasi autorzy

Kamila Młodzianko

W Coraz Lepszej Firmie dba o komunikację i coraz lepsze relacje z Klientami. Bada potrzeby przedsiębiorców i pomaga im w wyborze rozwiązań. Jako pasjonatka obsługi klienta szkoli z tego zakresu przedsiębiorców i pracowników.

Tomasz Palak

Radca prawny, prelegent, autor artykułów na tomaszpalak.pl i w prasie. Pięciokrotnie na podium konferencji I love marketing, występował również na Infoshare, TEDx Fuckup Nights i licznych innych wydarzeniach. Wykładowca WSB, WSAiB, WSEI i UTH. Ekspert proszony o wypowiedź przez podmioty z zewnętrzne – między innymi TVN, Rzeczpospolitą czy money.pl. Rozmowy z Tomkiem prowadzono między innymi w ramach audycji Mała Wielka Firma oraz Dzień Dobry TVN. Prywatnie gitarzysta.

Paulina Pietrzak-Jaworska

Specjalista w dziedzinie content marketingu i mediów społecznościowych. Na co dzień opiekuje się Fanpage’em Coraz Lepszej Firmy i wirtualnymi społecznościami Coraz Lepszej Firmy oraz wspiera rozwój bloga.

Daniel Podgórski

Copywriter współpracujący z agencją Owocni. Owocni zajmują się realizowaniem skutecznego marketingu dla małych firm. Jedną z ich specjalizacji jest także tworzenie świetnych i zapamiętywalnych logo firmowych. Dają przy tym 100% gwarancji satysfakcji oraz nielimitowaną liczbę wprowadzanych poprawek, aby ich klienci byli w pełni zadowoleni.

Anna Pudło

Nadzoruje realizację strategii Coraz Lepszej Firmy i doradza Klientom w zakresie zwiększania efektywności i wydajności ich pracy. Uwielbia patrzeć, jak działania Coraz Lepszej Firmy realnie pomagają przedsiębiorcom i zmieniają ich firmy w dobrze naoliwione maszyny.

Dariusz Puzyrkiewicz

Copywriter z 13-letnim doświadczeniem, a w sprzedaży od ponad 20 lat. Prowadzi warsztaty i szkolenia z copywritingu. Zobacz więcej: www.dynanet.pl.

Przemysław Pyzowski

Pracuję z firmami, którym zależy na wzroście sprzedaży produktów lub usług.

Co robię: analityka dotychczasowych działań + opracowanie i wdrożenie rozwiązań zwiększających sprzedaż.
Jak to robię: wykorzystuję doświadczenie oraz wiedzę z zakresu marketingu, public relations, IT oraz socjologii.
W praktyce: Przedstawiasz mi swój problem oraz oczekiwane efekty. Analizuję Twoje dotychczasowe działania. Następnie przygotowuję i wdrażam rozwiązania uwzględniające Twoje aktualne potrzeby. Napisz do mnie, a chętnie pomogę: przemyslaw@pyzowski.pl.

Damian Rams

Konsultant z zakresu analityki internetowej i optymalizacji konwersji. Klientom pomaga poprawnie skonfigurować Google Analytics, Tag Manager i inne narzędzia analityczne, analizować dane i optymalizować konwersję. Autor bloga o analityce internetowej i CRO.

Adam Ratajczak

Doradca restrukturyzacyjny. Ekspert w dziedzinie prawa spółek. Prezes spółki Restruktor. Zajmuje się:
- rejestracją spółek,
- układaniem zasad współpracy między wspólnikami,
- przekształcaniem działalności gospodarczych,
- przekształcaniem i likwidacją spółek,
- przygotowywaniem wniosków upadłościowych i restrukturyzacyjnych.

Autor bloga firmowego, na którym dzieli się swoją wiedzą. Uczestnik Programu Rozwoju Coraz Lepszej Firmy.

Bartłomiej Sosna

Przedsiębiorca uzależniony od zmian, pasjonat planowania, zarządzania, psychologii i skutecznej komunikacji. Hobbistycznie wykłada na uczelniach biznesowych, ucząc studentów i młodych przedsiębiorców biznesu, a na co dzień jest właściciel hurtowni elektryczno-oświetleniowej NTS. Uczestnik Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl, który nieustannie pracuje nad rozwojem swojego biznesu.