Artykuły autorstwa:
Olga Wilińska

Pasjonatka marketingu i networkingu, od prawie 20-tu lat pracuje w branży reklamowej, obecnie prezes zarządu agencji marketingowej IBI.pl.
Jej ulubione zajęcie to tworzenie strategii i planowanie działań reklamowych. Nie boi się wyzwań, bardzo lubi obserwować, jak jej Klienci z małych firm przekształcają się w coraz większe. Swoją wiedzą dzieli się w artykułach i na wykładach. Uczestniczka Programu Rozwoju CorazLepszaFirma.pl, która nieustannie pracuje nad rozwojem swojego biznesu.

Inspiracje

Wizytówka firmy – jak ją przygotować, by zrobić wrażenie

Co jest najważniejsze w wizytówce? Wiele razy słyszałam to pytanie i zawsze odpowiadam tak samo: przede wszystkim musisz ją lubić i musi Ci się podobać. Często moment, w którym wręczasz wizytówkę, jest bardzo istotny dla Ciebie lub dla Twojej firmy, bo nawiązujesz ważne relacje. W takiej chwili powinieneś ją podawać z przyjemnością, radością i dumą.

Czytaj

Marketing

Po co firmie agencja reklamowa?

Agencja to tylko dla dużych. Biorą pieniądze nie wiadomo za co. Przecież ja wiem wszystko o reklamie: trzeba powiedzieć, żeby kupowali, i już – bułka z masłem. Trochę ironicznie, ale niestety jest to bardzo powszechna opinia, szczególnie wśród niewielkich przedsiębiorców.

Czytaj