Inspiracje

Podaruj sobie taki prezent! Maciej, Tomasz i Mikołaj nie żałują :)

Martyna Kosienkowska
Michał Bugno


Co chcesz znaleźć pod choinką?

Dwa razy więcej klientów? Dwa razy większe zyski? A może chcesz poczuć się pewniej jako szef i właściciel firmy?

W takim razie na co czekasz? Wszystko w Twoich rękach :)

Zobacz, jakie prezenty podarowali sobie Maciej Wojtas, Tomasz Tandek i Mikołaj Golubiewski – Coraz Lepsi Przedsiębiorcy.

Ich historie to z kolei najlepsze, co na gwiazdkę mogła sobie wymarzyć Coraz Lepsza Firma!

Prezent nr 1

„Jestem teraz w Coraz Lepszym Doradztwie, byłem w Najważniejszym Kroku, korzystam też z programów trzymiesięcznych.

Generalnie wszystkie zmiany, które wniosłem dzięki CLF-owi, spowodowały, że moja firma wzrosła, że czuję się pewniej, że moja firma jest bardziej konkurencyjna na rynku.”

Maciej Wojtas, iTszy.pl

Prezent nr 2

„Z CLF-em jestem już od trzech, czterech lat. […] Zaczęliśmy od tematycznego szkolenia – najtańszego produktu Pawła. […] Powiedziałem: “to jest to, trafione w punkt, wow”, więc poszliśmy dalej: w Program Rozwoju Coraz Lepszej Firmy plus wszystkie specjalistyczne kursy. Udało nam się je przerobić i wdrażamy to cały czas w firmie. […]

Progres jest niesamowity. Widzę to po sobie, jako właścicielu firmy, ale widzę też po pracy i zachowaniu pracowników. Widzę, że przychodzą z przyjemnością, z chęcią do pracy, utożsamiają się z firmą.

Od dwóch, trzech lat, od momentu, kiedy faktycznie wprowadzamy zasady, których się nauczyliśmy na szkoleniach, myślę, że mogę śmiało powiedzieć, że udaje nam się zyski podwoić, jeśli chodzi o finanse. Liczbę klientów, myślę, że też razy dwa”.

Tomasz Tandek, Centrum Ochrony Pracy Perfex

Prezent nr 3

„Szkolenia Coraz Lepszej Firmy bardzo nam pomogły. Mnie zmieniły mindset, nastawienie do mojej firmy.

Tak naprawdę wcześniej pracowaliśmy jako kilku specjalistów, którzy się wzajemnie uzupełniali, ale nie tworzyliśmy jednej grupy, nie mieliśmy tak naprawdę jednej firmy – ani w przepływach finansowych, ani w myśleniu o rozwoju. Strategii też nie mieliśmy.

Teraz mamy zupełnie inne podejście. Zebraliśmy jednoznacznie wspólników, mamy konkretne przepływy, mamy jasno ustalone wynagrodzenia, wiem, gdzie są jakie role, jakie obowiązki.

Ostatnio skończyłem robić Niewidzialną Przewagę, więc teraz mamy procesy rekrutacyjne, które przebiegają zupełnie niesamowicie.”

Mikołaj Golubiewski, Grupa Mowa

Który prezent przydałby się Tobie?

Miniszkolenia Coraz Lepszej Firmy i Program Rozwoju to dopiero początek drogi. Dołącz do przedsiębiorców, którzy już korzystają z naszego wsparcia i dowiedz się, co przygotowaliśmy TYLKO dla nich.

Maciej, Tomasz i Mikołaj uczestniczyli w naszych zaawansowanych, 3-miesięcznych programach szkoleniowych. Są one jednak dostępne wyłącznie dla osób, które rozwijają się z nami w ramach Programu Rozwoju.

Zrób sobie taki prezent i przekonaj się, jak miłe będzie wtedy podsumowywanie swoich biznesowych osiągnięć. Kto wie, może za rok Ty zechcesz opowiedzieć o nich przed kamerą?

Takich podarunków życzylibyśmy sobie jak najwięcej!Martyna Kosienkowska

Redaktor bloga Coraz Lepszej Firmy. Wcześniej redaktor prowadzący w wydawnictwach biznesowo-marketingowym i medycznym. Prowadziła kilka blogów internetowych, m.in. o e-handlu i zdrowiu. Współpracowała z wydawnictwami uniwersyteckimi, dbając o wysoki poziom językowy książek.

Michał Bugno

Przez 15 lat pracował jako dziennikarz sportowy – najpierw w Wirtualnej Polsce, a później w telewizji Polsat Sport. Jako reporter obsługiwał liczne wydarzenia najwyższej rangi, m.in. w piłce nożnej, sportach walki i sportach zimowych. Był korespondentem podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu w 2018 roku. Przez 5 lat prowadził cykl wywiadów wideo „Sektor Gości” ze sportowcami. Obecnie realizuje projekty wideo w Coraz Lepszej Firmie. W wolnym czasie lubi żyć aktywnie – biegać, jeździć na rowerze lub na nartach i zdobywać górskie szczyty.