Rekrutacja

Jak przeprowadzić rozmowę rekrutacyjną? | Biznesowe ABC #4

Aleksandra Wojciechowska
Michał Bugno


  • Organizowanie rekrutacji w firmie to dla Ciebie zmora?
  • Myślisz, że aby budować zespół składający się z najlepszych specjalistów, musisz oferować najwyższe zarobki na rynku?
  • A może w całym tym procesie wybierasz najmniejsze zło?

Co ostatecznie sprawia, że męczysz się z pracownikiem, który nie jest dobrze dopasowany do Twojej firmy i myśli głównie o tym, jak robić, żeby się nie narobić…

Sekret pozyskiwania wyjątkowych pracowników, w procesie dobrze zorganizowanej i przeprowadzonej rekrutacji, leży zupełnie gdzieś indziej.

Możesz dzięki niemu wygrać z konkurencją, która walczy o tych samych ludzi.

My, jako Coraz Lepsza Firma robimy tak od dawna, dzięki temu zgarniamy z rynku wyjątkowych ludzi, którzy wykonują doskonałą robotę.

Sprawdź 4. odcinek Biznesowego ABC i zobacz różne podejścia do rekrutacji, być może któreś z nich zainspiruje Cię do zmian?

A później pobierz DARMOWY (0 zł) poradnik z 6 pytaniami, które musisz sobie zadać, aby zatrudnić najlepszego pracownika:

Pobierz bezpłatny (0 zł) poradnik

6 pytań, które musisz sobie zadać,
aby zatrudnić najlepszego pracownika


Sprawdź:

  • jak znaleźć pracowników dopasowanych do potrzeb i możliwości Twojej firmy,
  • jak przygotować się do rekrutacji, żeby nie zmarnować czasu i pieniędzy,
  • jak ograniczyć do minimum ryzyko, że znów się pomylisz.

6 pytań

Pobierając materiały, wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera i informacji handlowych od Coraz Lepszej Firmy.
Mogę cofnąć zgodę w każdej chwili. Dane będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody.


Aleksandra Wojciechowska

Social Media Specialist w Coraz Lepszej Firmie. Zajmuje się obszarem social mediów, od kreowania pomysłów, przez tworzenie ich i weryfikowanie, czy treści realizują swoje cele. Dba o to, żeby nasze media społecznościowe nadążały za trendami i były spójne z tym, co dla nas najważniejsze - wartościami, misją firmy i potrzebami naszych klientów.

Michał Bugno

Przez 15 lat pracował jako dziennikarz sportowy – najpierw w Wirtualnej Polsce, a później w telewizji Polsat Sport. Jako reporter obsługiwał liczne wydarzenia najwyższej rangi, m.in. w piłce nożnej, sportach walki i sportach zimowych. Był korespondentem podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu w 2018 roku. Przez 5 lat prowadził cykl wywiadów wideo „Sektor Gości” ze sportowcami. Obecnie realizuje projekty wideo w Coraz Lepszej Firmie. W wolnym czasie lubi żyć aktywnie – biegać, jeździć na rowerze lub na nartach i zdobywać górskie szczyty.