Strategia

„Coraz Lepsze Doradztwo daje możliwość wypowiedzenia na głos wszystkiego tego, co siedzi nam [przedsiębiorcom] w głowach” – rozmowa z Karoliną Lepczak

Aleksandra Wojciechowska
Michał Bugno


Karolina Lepczak, właścicielka firmy Wall Art z Wrocławia – prowadzi swoją markę od 8 lat.

Na Coraz Lepszą Firmę trafiła ponad 5 lat temu, gdy była na skraju bankructwa swojej poprzedniej firmy – agencji reklamowej.

Przez długi czas pytała, czy Coraz Lepsza Firma prowadzi konsulting, doradztwo lub współprace 1:1, ale wtedy nie było takiej możliwości.

Kiedy po jednym ze szkoleń dostała informację, że do usług CLF-u dołącza Coraz Lepsze Doradztwo, zapisała się jako jedna z pierwszych osób.

Dołączając do Coraz Lepszego Doradztwa jej marka Wall Art była w okresie bardzo dynamicznego rozwoju i mierzyła się z pierwszymi poważniejszymi problemami.

Jakie efekty wypracowała we współpracy z Coraz Lepszym Doradcą – Franciszkiem Niemyskim? Sprawdź koniecznie całą rozmowę z Karoliną Lepczak, w powyższym nagraniu!

Co ważnego zyskała przedsiębiorczyni dzięki Coraz Lepszemu Doradztwu?

Karolina Lepczak wspomina:

„Mi Coraz Lepsze Doradztwo daje poczucie tego, że nie jestem w biznesie sama. Moi pracownicy mają nad sobą szefa, a ja mam Franka. Wiem, że jest ten moment, kiedy będę mogła, musiała i chciała powiedzieć, co się udało, co się nie udało. Wiem, że ktoś ze mną po pół roku, czy po roku zrobi audyt tego, że byliśmy tutaj, a jesteśmy tutaj”.

W jaki sposób Coraz Lepsze Doradztwo pomaga mierzyć się z samotnością w biznesie?

Właścicielka Wall Art mówi:

„Jak ktoś nie ma wspólnika, z którym mógłby prowadzić firmę. Albo ma poczucie tego, że jest samotny w biznesie, że nikt nie rozumie, że jest mu ciężko, nie rozumie jego problemów, ciężaru, czy odpowiedzialności, lęku przed porażką, czy przed ryzykiem lub podjęciem jakiegoś wyzwania. To Coraz Lepsze Doradztwo daje możliwość wypowiedzenia na głos wszystkiego tego, co siedzi nam w głowach”.

Czy rozwój biznesu wiąże się z nieustanną pracą i brakiem możliwości na odpoczynek?

Karolina Lepczak całkowicie obala tę tezę, z satysfakcją opowiadając o swoim 3-tygodniowym urlopie, w czasie którego ani przez chwilę nie zajmowała się sprawami firmy.

To całkiem przyjemny efekt uboczny rozwoju firmy, prawda?

Jeśli Ty też, Drogi Przedsiębiorco, chcesz zyskać wsparcie i skutecznie poradzić sobie ze swoimi wyzwaniami, to pozostaje nam tylko udostępnić Ci ten formularz. Wypełniając go, dasz nam znać, że chcesz dowiedzieć się, czym jest Coraz Lepsze Doradztwo i jak mogłoby Ci pomóc w prowadzeniu Twojej firmy.

Kliknij i zapisz się na rozmowę >>

Czekamy na Twoją wiadomość! :)Aleksandra Wojciechowska

Social Media Specialist w Coraz Lepszej Firmie. Zajmuje się obszarem social mediów, od kreowania pomysłów, przez tworzenie ich i weryfikowanie, czy treści realizują swoje cele. Dba o to, żeby nasze media społecznościowe nadążały za trendami i były spójne z tym, co dla nas najważniejsze - wartościami, misją firmy i potrzebami naszych klientów.

Michał Bugno

Przez 15 lat pracował jako dziennikarz sportowy – najpierw w Wirtualnej Polsce, a później w telewizji Polsat Sport. Jako reporter obsługiwał liczne wydarzenia najwyższej rangi, m.in. w piłce nożnej, sportach walki i sportach zimowych. Był korespondentem podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu w 2018 roku. Przez 5 lat prowadził cykl wywiadów wideo „Sektor Gości” ze sportowcami. Obecnie realizuje projekty wideo w Coraz Lepszej Firmie. W wolnym czasie lubi żyć aktywnie – biegać, jeździć na rowerze lub na nartach i zdobywać górskie szczyty.