Inspiracje

„Gdyby nie te dwa drastyczne ruchy Storm Gray Unit by się nie utrzymało” – obejrzyj wideo z cyklu BIZNESOWE INSPIRACJE: Problem, Rozwiązanie i Efekty wdrożenia

Martyna Kosienkowska
Michał Bugno


Dziś przyglądamy się bliżej problemowi, z którym Dariusz Tylka, właściciel Storm Gray Unit długo nie mógł sobie poradzić. Chodzi o płynność finansową, cash flow. W pewnym momencie koszty prowadzenia jego firmy były dużo większe niż sumy, które wpłacali klienci.

Na szczęście Pan Darek zaczął działać w odpowiedni sposób i jak sam mówi:

„Udało się z miesiąca na miesiąc o 50% zwiększyć przychody spółki, nie ponosząc żadnych dodatkowych kosztów”.

Jak poradził sobie z TAKIM wyzwaniem? Wszystkiego dowiesz się oczywiście z wideo.

Z dumą przyznajemy, że maczaliśmy w tym CLF-owe palce. :)

A jeśli jeszcze nie poznałeś całej historii Dariusza Tylki, to warto nadrobić zaległości, bo to materiał na dobry film. Znajdziesz ją tutaj.

PS

Chcesz skorzystać ze szkoleń CLF, które pomogły Panu Darkowi? Zacznij od Programu Rozwoju.

Kliknij w ten link i umów się z nami na niezobowiązującą rozmowę. Sprawdźmy razem, jak możemy Ci pomóc.Martyna Kosienkowska

Redaktor bloga Coraz Lepszej Firmy. Wcześniej redaktor prowadzący w wydawnictwach biznesowo-marketingowym i medycznym. Prowadziła kilka blogów internetowych, m.in. o e-handlu i zdrowiu. Współpracowała z wydawnictwami uniwersyteckimi, dbając o wysoki poziom językowy książek.

Michał Bugno

Przez 15 lat pracował jako dziennikarz sportowy – najpierw w Wirtualnej Polsce, a później w telewizji Polsat Sport. Jako reporter obsługiwał liczne wydarzenia najwyższej rangi, m.in. w piłce nożnej, sportach walki i sportach zimowych. Był korespondentem podczas igrzysk olimpijskich w Pjongczangu w 2018 roku. Przez 5 lat prowadził cykl wywiadów wideo „Sektor Gości” ze sportowcami. Obecnie realizuje projekty wideo w Coraz Lepszej Firmie. W wolnym czasie lubi żyć aktywnie – biegać, jeździć na rowerze lub na nartach i zdobywać górskie szczyty.