Strategia

9 dobrych powodów, dla których dołączenie do Programu Rozwoju Coraz Lepszych Przedsiębiorców to najlepsze, co może przytrafić się Twojej firmie

Piotr Głazowski

Przedsiębiorcy, z którymi rozmawiamy, mówią, że życie właściciela firmy dzieli się na życie PRZED dołączeniem do Programu Rozwoju Coraz Lepszej Firmy i życie PO.

Dlaczego?

Ponieważ dzięki niemu ich biznesy zmieniają się nie do poznania, a oni zaczynają w końcu czuć się jak prawdziwi szefowie – mogą pracować tyle, ile chcą, jeździć na urlopy, a mimo tego ich firmy pięknie rosną.

Jak do tego dochodzi? Oto 9 powodów, dzięki którym i Twój biznes może szybko wystrzelić:

  1. Godzina miesięcznie – dla Twojej firmy i dla Ciebie.

Każdego miesiąca Coraz Lepsza Firma wyśle na Twój adres nagranie lekcji, która pomoże Ci naprawić lub uporządkować kolejne obszary Twojej firmy.

Nagrania trwają maksymalnie 60 minut, żeby nawet zajęty przedsiębiorca, zamiast odkładać je na półkę ze szkoleniami nigdy nieobejrzanymi… był w stanie od razu odsłuchać je w całości lub w kawałkach.

  1. Drobne zmiany – wielki wzrost.

Jesteśmy zwolennikami wprowadzania zmian małymi krokami. Takie podejście w małych i średnich biznesach sprawdza się zdecydowanie najlepiej.

Dlatego każda z 12 lekcji, którą otrzymasz w pierwszym roku, zawiera wskazówkę na temat jednej drobnej zmiany w Twojej firmie. Plus instrukcję, jak krok po kroku wdrożyć ją u siebie.

Wszystko po to, byś na efekty nie musiał czekać latami, tylko zobaczył je już w pierwszym miesiącu.

  1. Niczego nie ukrywamy.

W Programie Rozwoju uczymy Cię dokładnie tego, co nam pozwoliło w zaledwie kilka lat zbudować firmę, która warta jest dziś ponad 30 mln złotych i rośnie w tempie doliny krzemowej (dwucyfrowe wzrosty miesiąc do miesiąca).

Dzięki temu dowiesz się, czego potrzebujesz, by zyskać więcej pieniędzy, czasu i spokoju.

Oczywiście możesz sam do tego dochodzić, ucząc się na swoich błędach, ale po co?

  1. To działa… niezależnie od branży.

Oto najczęściej pojawiające się pytanie od przedsiębiorców: „Paweł, czy ta wiedza sprawdzi się w mojej branży?”.

Krótka odpowiedź: tak.

Ta wiedza jest uniwersalna i sprawdza się obecnie u przedsiębiorców z ponad 50 różnych branż. Od iluzjonisty, po producenta worków na zwłoki.

  1. Kontakt do 1000 właścicieli firm.

Łącznie w Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców jest już 1026 firm, z czego 1000 osób znajdziesz na naszej zamkniętej grupie na Facebooku.

Tak duża liczba uczestników to dla Ciebie podwójna korzyść.

Po pierwsze, możliwość wymiany doświadczeń.

Po drugie, większa szansa znalezienia wśród nich klientów, którzy doceniają wartość, a nie szukają tylko „gdzie taniej?”.

  1. Wreszcie poczujesz się zrozumiany.

Wiesz, co wyróżnia Forum Coraz Lepszych Przedsiębiorców? Tutaj nikt nie odpowie na Twoją ekscytację i nowe pomysły sceptycznym "no nie wiem…”.

Zamiast tego każdego tygodnia dostaniesz mocną dawkę inspiracji – kilkadziesiąt wiadomości, pytań i porad od osób, które tak jak Ty prowadzą firmy. I chętnie dzielą się swoją wiedzą.

Pomyśl, jakby to było mieć zaufaną grupę 1000 osób, która dobrze Cię rozumie…

Nic dziwnego, że wielu przedsiębiorców właśnie ten punkt przekonuje do dołączenia do Społeczności Coraz Lepszych Przedsiębiorców.

  1. Comiesięczny webinar Pytania & Odpowiedzi z Pawłem Królakiem.

Oprócz lekcji Programu Rozwoju i dostępu do Forum Coraz Lepszych Przedsiębiorców w pakiecie masz także grupowe sesje pytań i odpowiedzi z Pawłem Królakiem.

Możesz wtedy zapytać, o co tylko chcesz – i dostaniesz podpowiedź dotyczącą Twoich indywidualnych wyzwań.

A w razie „W” swobodnie wrócisz do nagrań archiwalnych webinarów.

  1. Zasługujesz na to.

Po całym tym wysiłku, jaki włożyłeś dotychczas w rozwijanie swojej firmy, czas na to, by w końcu przestała Cię ona okradać (z czasu i pieniędzy), a zapewniła Ci godne źródło przychodów i spokój.

Chyba że wolisz zignorować te wskazówki i do końca życia harować w swojej firmie jak pracownik na trzech (lub więcej) etatach.

  1. Nie znajdziesz drugiego takiego miejsca.

Dotarłeś do punktu dziewiątego. A skoro tak, to prawdopodobnie szukasz sposobów na to, by Twój biznes rósł jeszcze szybciej… a może w ogóle zaczął rosnąć.

Nie znajdziesz drugiego takiego miejsca, gdzie nie tylko dostaniesz konkretne wskazówki, co zmienić, byś mógł mieć firmę, o jakiej marzyłeś… ale będziesz mógł też korzystać na co dzień ze wsparcia 1000 przedsiębiorców, którym tak jak Tobie zależy na rozwoju swoich biznesów.Piotr Głazowski

Inżynier budownictwa, który nie trafił na budowę, bo wciągnął go świat biznesu.
Kilka lat wspierał przedsiębiorców w rozwijaniu ich firm. A potem odkrył u siebie pasję do marketingu i tak trafił do Coraz Lepszej Firmy, gdzie pisze teksty, dzięki którym klienci kupują.