Chcesz mieć firmę, z której będziesz dumny?

Jakiej firmy naprawdę pragnąłeś?
A jaką masz?

Pamiętasz, jak marzyłeś o firmie, która da Ci wolność? W której to Ty będziesz decydował o tym, ile i nad czym pracujesz… A gdy tylko będziesz chciał, to pojedziesz na wakacje, bo firma sobie bez Ciebie poradzi… I wreszcie będziesz miał czas i pieniądze na realizowanie tylu swoich pomysłów...

Chciałeś tworzyć, robić coś nowego, być lepszym od swoich dotychczasowych szefów, chciałeś coś zmienić...

Pamiętasz jeszcze o tych marzeniach?

Marzenia i rzeczywistość
Realia biznesu

Wielu przedsiębiorców zaczynało od pięknych ideałów, a potem zderzyło się z brutalną rzeczywistością...

Polscy przedsiębiorcy pracują średnio 63 godziny w tygodniu, ryzykują wszystkim, całym swoim majątkiem, a zarabiają przy tym mniej niż typowy urzędnik.

Często muszą się zmagać z klientami, którzy chcą tylko niższej ceny, ciągłymi problemami z pracownikami, zawiłym prawem, płaceniem podatków… A zamiast pieniędzy na koncie, jedyne, co widać, to tylko rosnące zadłużenie...

Nikt, kto tego nie doświadczył, nie zrozumie, jak trudne jest życie przedsiębiorcy

Własna firma miała być sposobem na lepsze życie, a stała się kamieniem u szyi…

Frustracja, zmęczenie, zniechęcenie, strach o jutro, poczucie winy i wstyd, że tak często sobie nie radzisz…

Wiemy, jak wygląda codzienność typowego przedsiębiorcy. Wiemy, bo sami przez to przechodziliśmy... Ale wiemy też, że można inaczej!

Zmęczenie
Realia biznesu

Możesz prowadzić firmę w zupełnie nowy sposób

Twoja firma jest systemem, w którym wszystko wpływa na wszystko... Jest jak organizm, który w całości musi być zdrowy, żeby dobrze funkcjonować... Wiemy, że gdy zadbasz o każdy z 5 najważniejszych obszarów w swojej firmie, to może ona działać jak dobrze naoliwiona maszyna. Taką firmę po prostu prowadzi się łatwiej... Taka firma przyciąga najlepszych pracowników i taką firmę uwielbiają klienci. I dopiero taka firma zarabia tyle, ile powinna!

Pokażemy Ci, jak to osiągnąć.
Damy Ci konkretne narzędzia, które to ułatwią...
Bo zasługujesz na Firmę, z której wreszcie będziesz dumny!

Chcesz?

A co konkretnie Ci to da?

Przedsiębiorcy, z którymi do tej pory pracowaliśmy, widzą konkretne efekty, takie jak:

Wzrost sprzedaży oraz liczby bardziej opłacalnych i lojalnych klientów

Bartosz Kudlicki
W roku 2017 nastąpił 40% wzrost obrotów w stosunku do 2016 r. (90% w stosunku do 2015 r.) i bardzo duży procent tego wzrostu jest ewidentną zasługą Coraz Lepszej Firmy. Dawniej klienci odchodzili do naszej konkurencji, ale gdy zaczęliśmy stosować wskazówki z zakresu obsługi klienta zawarte w Programie Rozwoju, to klienci przychodzą do nas OD konkurencji!
Bartosz Kudlicki, Biuro Turystyczne Quand
Grzegorz Pogudz
W przeciągu roku widzę wzrost o 20%, to jest naprawdę dużo. Sukcesywnie rośnie liczba wydawanych w firmie paragonów (w lipcu 2016 było to 7 tysięcy, a w lipcu 2017 już 9 tysięcy). Jednocześnie sukcesywnie rosną obroty.
Grzegorz Pogudz, PSB-Mrówka Józefów

Lepsza efektywność pracowników, którzy chętniej pracują w takiej firmie

Krzysztof Jabłoński
Teraz firma na pewno działa sprawniej. Mam jeszcze lepszy zespół, wszyscy pracownicy wiedzą, że idziemy w kierunku turkusowego zarządzania i sami biorą już na siebie zadania i odpowiedzialność.
Krzysztof Jabłoński, Smartcreation.pl
Anna Kramarz-Sańpruch
Kolejne lekcje pomogły mi np. wprowadzić spójny system delegowania zadań pracownikom. W firmie nastąpiło ciągłe usprawnianie, ulepszanie i szukanie wąskich gardeł. Proceduralne podejście, które rozwijam dzięki Coraz Lepszej Firmie, procentuje! Nie tylko ułatwia działania w firmie, ale obniża poziom napięcia wśród pracowników.
Anna Kramarz-Sańpruch, Samarytanin - Profesjonalna Opieka Domowa
Tomasz Wawerski
Najważniejsze dla mnie były lekcje związane z delegowaniem zadań i doborem zespołu. Dzięki analizie poruszanych zagadnień, udało się stworzyć zespół, z którego teraz jestem dumny.
Tomasz Wawerski, Sklep modelarski Agtom

Mniej pracy, więcej czasu i spokoju

Anna Zaprzelska
W 2017 roku po raz pierwszy pojechałam na wakacje bez mojej firmy i świadomość tego, że beze mnie funkcjonuje na tym samym poziomie zaangażowania, okazała się najmilszym doświadczeniem. Da się! Da się prowadzić firmę, być szefem, a także mieć rodzinę, być wyspanym i jeździć na wakacje. Okazało się bowiem, że w ciągu tego roku stałam się zupełnie innym człowiekiem.
Anna Zaprzelska, Lemoncraft
Agnieszka Szwed
Za największy sukces uważam to, że udało mi się uwolnić z firmy. Wreszcie mam czas na pracę nad firmą, a nie w firmie i czuję, że powoli wszystko zaczyna układać się na swoim miejscu.
Agnieszka Szwed, właścicielka firmy Gootek i marki wp360
Grzegorz Borucki
Program pomógł mi również zmienić patrzenie na biznes i przejść z bycia w środku firmy na zewnątrz. Zyskałem dystans i przez to lepiej zarządzam. Teraz mam czas na pracę koncepcyjną, analizę działań, wprowadzanie zmian i weryfikację efektów. Nie gaszę już pożarów, ale odzyskuję kontrolę nad prowadzeniem firmy.
Grzegorz Borucki, Budownictwo stalowe

Od czego zacząć?

Jeśli to początek Twojej przygody z Coraz Lepszą Firmą,
zacznij od pobrania jednego z naszych bezpłatnych poradników…