Rozpocznij współpracę
z Coraz Lepszą Firmą

Być może po zapoznaniu się z opisami naszych rozwiązań, informacjami o społeczności, którą budujemy, oraz zrozumieniu naszej misji zastanawiasz się, czy moglibyśmy pomóc w rozwoju także Twojej firmie… tak jak pomogliśmy ponad 300 naszym Klientom…

Tak szczerze mówiąc… nie wiemy tego :-) Dlatego porozmawiajmy o tym!

Jeśli:

  • chcesz przyspieszyć rozwój swojego biznesu
  • a może z drugiej strony: chcesz ograniczyć swoje zaangażowanie w biznes i tak go poukładać, by mieć wreszcie czas np. dla rodziny
  • chcesz dołączyć do społeczności przedsiębiorców, którzy się nawzajem wspierają i pomagają sobie w rozwoju

to skontaktuj się z nami. To do niczego nie zobowiązuje. Po prostu porozmawiamy o tym, czy i w jaki sposób mógłbyś na tym skorzystać.

Kontakt dla osób zainteresowanych rozpoczęciem współpracy z nami:

tel. 533 336 025
e-mail: kamila@corazlepszafirma.pl

Kamila Młodzianko

Kamila Młodzianko

Coraz Lepszy Opiekun

Przeczytaj opinie tych, którzy rozpoczęli z nami współpracę...

Grażyna Dziedzic

Człowiek czuje wewnętrzną potrzebę tego, aby być częścią świata Coraz Lepszej Firmy. Paweł Królak opracował gotowe systemy na poukładanie biznesu, które naprawdę działają i tylko od nas zależy czy będziemy chcieli z nich korzystać i prowadzić porządną i wartościową firmę.

Grażyna Dziedzic, Prezes Zarządu Biura Rachunkowego, "Ebit" Zespół Doradców Finansowo-Księgowych Sp. z o.o., Lublin
Jacek Wojtkowski

Bardzo cenię szkolenia CorazLepszejFirmy za zawartość merytoryczną, prostotę i autentyczność przekazu. Paweł proponuje konkretne rozwiązania, które można stosować "od ręki" w małych i średnich firmach. Uczestniczyłem w 3 szkoleniach prowadzonych przez Pawła Królaka i każde z nich zaowocowało zmianą na LEPSZE w mojej firmie, które wprowadzałem już następnego dnia. Firma dzięki temu świadczy lepsze usługi, a pracownikom lżej się pracuje - a mi serce rośnie.

Jacek Wojtkowski, właściciel LIT, www.lit534.pl, Białystok
Grzegorz Kamiński

Szkolenia Coraz Lepszej Firmy za każdym razem zaskakują mnie nową porcją informacji, które z nich wynoszę. Paweł Królak pokazał mi w jaki sposób mogę poukładać i uporządkować mój biznes, pokazał, że firma bez procedur i dobrej organizacji nie wzniesie się na kolejny etap rozwoju. Bardzo lubię atmosferę Coraz Lepszej Firmy i z niecierpliwością czekam na nowe szkolenia.

Grzegorz Kamiński, Prezes HKM sp. z o.o., Sopot
Agata Krzyżanek

To moje osobiste odkrycie, z którego się bardzo cieszę :) Mam nadzieję że będę mogła dalej uczyć się od Pawła, obserwować go, słuchać jego rad i czerpać niezbędną wiedzę by moja firma "frunęła" coraz to wyżej w górę. Mam nadzieję że to dopiero początek przygody z Corazlepszafirma :)

Agata Krzyżanek, właściciel Serce Natury, Lublin